• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

smallbutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
558
454
Ama ben sana dedim gönder hesabıma 50 bin 💵 dolar herşey garanti demiştim :KK53:
:süslü:Aslında cok kolay kim falci kim zaten kendi aramizda yazisiyoruz konusuyorun paylasiyoruz ozel mesajlarimizda, kendi icimizde bunlari deşifre eder yayınlarsak gercek olan falciya kestirmeden ulasiriz,susar sadece okursak forumu bu kendini zeki sanan burda uyelikleri olan zorla siteye yorum yazdiran sözde falcilar var ya meydan onlara kalir bizde paralarimizi havaya atip bu umut tacirlerine yem oluruz

Philo25

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
83
99
Ben burada adı geçen herkese baktırmışımdır, hepsi aynı şeyi söyledi farklı vadelerle ama o vade ya geçti ya da bi türlü gelmiyor 😁
Taksim symbolde Bora vardı, gay kumral bi çocuk. 2 yıl önce bakmıştı ama ve söylediği şeylerin %80ni oldu. Tekrar gitmek istediğimde oradan ayrılmıştı. Numarasını almak için birkaç kere gittim farklı şubelerden de şansımı denedim ama vermediler 🥺 adını duyan numarasını bilen varsa çok çok isterim. Tavsiye ediyorum demiyorum bana çıkmıştı ve mümkünse tekrar baktırmak istediğim tek kişi.

ykbsiz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
157
209
Ben burada adı geçen herkese baktırmışımdır, hepsi aynı şeyi söyledi farklı vadelerle ama o vade ya geçti ya da bi türlü gelmiyor 😁
Taksim symbolde Bora vardı, gay kumral bi çocuk. 2 yıl önce bakmıştı ama ve söylediği şeylerin %80ni oldu. Tekrar gitmek istediğimde oradan ayrılmıştı. Numarasını almak için birkaç kere gittim farklı şubelerden de şansımı denedim ama vermediler 🥺 adını duyan numarasını bilen varsa çok çok isterim. Tavsiye ediyorum demiyorum bana çıkmıştı ve mümkünse tekrar baktırmak istediğim tek kişi.
taksim symbolde bir de kuzey miydi öyle biri vardı o da bende %60 gibi tuttu. aslında ben o gün orada batu ya gitmiştim. ama beklerken kuzeye de baktırmıştım ve enerjimiz hiç tutmamıştı. ama kuzeyin dedikleri oldu sayılır kısmen. batu ise 1. falda %50 gibi sonra ben bir daha gittim o falı ise tamamen patladı.benim için hayal kırıklığı oldu diyebilirim.

ykbsiz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
157
209
bu arada şimdiye kadar bora hariç en çok çıkan falcılar kimlerdi?

Philo25

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
83
99
bu arada şimdiye kadar bora hariç en çok çıkan falcılar kimlerdi?
Bende en çok elifsucan bildi baktırıp arkasında yaşadığım şeyler oldu. Ama o tellwede. O da sonunu diğer falcılar gibi söylüyor ama süreci yaşarken bazı şeyler onun dediği gibi oluyor bende. Ben kimseye özellikle birini tavsiye edemiyorum çok para harcadım çok umut bağladım ve üzüldüm. Kimsenin benim durumuma düşmesini istemem. Bora iyidi keşke tekrar görüşme şansım olsa, bugün bile giderdim. Duyan bile varsa yazarsa mutlu olurum :)

ykbsiz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
157
209
Bende en çok elifsucan bildi baktırıp arkasında yaşadığım şeyler oldu. Ama o tellwede. O da sonunu diğer falcılar gibi söylüyor ama süreci yaşarken bazı şeyler onun dediği gibi oluyor bende. Ben kimseye özellikle birini tavsiye edemiyorum çok para harcadım çok umut bağladım ve üzüldüm. Kimsenin benim durumuma düşmesini istemem. Bora iyidi keşke tekrar görüşme şansım olsa, bugün bile giderdim. Duyan bile varsa yazarsa mutlu olurum :)
umarım her şey gönlünce olur.

ykbsiz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
157
209
kişisel tecrübelerimde bazen ikinci üçüncü bakmalarda aynı sonuç alımıyor.
bir de sana sorum ;sen nalan uçana bir de nikoya baktırdın mı?
yorum alabilir miyim?

Philo25

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
83
99
kişisel tecrübelerimde bazen ikinci üçüncü bakmalarda aynı sonuç alımıyor.
bir de sana sorum ;sen nalan uçana bir de nikoya baktırdın mı?
yorum alabilir miyim?
Sadece ikisine batırmamış olabilirim yorumlarından emin olamadığım için :)

Yukarı Alt