İstanbul'da falcı önerisi

abercrombie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
183
13
Merhaba kızlar bir falcı önerisi yapmak istiyorum. Geçenlerde bir arkadaşım vasıtasıyla bir kadınla tanıştım fal için dışarıda buluşuyorsunuz ya da evine gidiyorsunuz ben çok memnun kaldım özellikle mevcut durumlarla ilgili kimsenin bilemeyeceği şeyler bildi uzun zamandır baktırdığım en iyi faldı diyebilirim. Falcı arayışında biri olarak buradan arayanlara da önermek istedim görüşmek isteyen olursa özelden numarasını iletirim

SemiramisSemiramis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
2
0
Merhaba kızlar bir falcı önerisi yapmak istiyorum. Geçenlerde bir arkadaşım vasıtasıyla bir kadınla tanıştım fal için dışarıda buluşuyorsunuz ya da evine gidiyorsunuz ben çok memnun kaldım özellikle mevcut durumlarla ilgili kimsenin bilemeyeceği şeyler bildi uzun zamandır baktırdığım en iyi faldı diyebilirim. Falcı arayışında biri olarak buradan arayanlara da önermek istedim görüşmek isteyen olursa özelden numarasını iletirim
numarasını iletebilir misiniz ? bir de hangi semt ?

azradiner

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
5
0
kısa bir sözüm var bir çok yeri falcı falcı gezdim adanalı hasan sütlü kahve neslihan falcı emel ve duygu ama Bakırköy Destny cafe falcı Enes gibisini görmedim hayretler içerisinde bıraktı beni

fndkkrd92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
1
0
Mesaj olarak iletebilir misiniz numarayı ve hangi ilçede

abercrombie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
183
13
Kızlar ben yeniden fal baktırdım bu ablaya ve buradan önermek istiyorum kendisine de bir faydam dokunsun. Gerçekten çok memnun kaldım. Fal kafelere para harcamak yerine keyifli bir sohbet etmek isterseniz ben kesinlikle öneriyorum.

Yukarı Alt