İstanbul’da hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz?

Umayim90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
11
4
29
Merhaba arkadaşlar,
Tüp bebek yapmak için Suan aklımda olan 3 yer var ama sizin tavsiyelerinize de açığım..

1- İstanbul tüp bebek merkezi
2- bahçeci tüp bebek merkezi
3- memorial tüp bebek merkezi

Yorumlarınızı bekliyorum 🙏

chenn_ecem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.368
936
35
Merhaba arkadaşlar,
Tüp bebek yapmak için Suan aklımda olan 3 yer var ama sizin tavsiyelerinize de açığım..

1- İstanbul tüp bebek merkezi
2- bahçeci tüp bebek merkezi
3- memorial tüp bebek merkezi

Yorumlarınızı bekliyorum 🙏
Bende istanbul tüp bebek Aret bey deyim bahçeci ile ikisi arasında kaldım bizim sebepsiz infertilite zor bir çift değiliz diye düşündüm bahçeci daha pahalı birde Aret bey ilaçları senin yumurta durumuna göre veriyor iğneyi dayamıyor zor. Bir çiftseniz sorun iki tarafta da varsa bahçeci seçebilirsiniz maddi olarak da hazırsan tabi

Halimebayrak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
3
2
29
Kızlar bende bahçeci düşünmüştüm ama embriyo vakasından sonra güvenmedim. istemeyerek bir anne taşıyıcı oldu ve embriyo karıştırıldı. Ben liv hospital deniz gökalp görüşmeye gittim.çok naif ve ilgili başladım tedaviye☺ 3 arkadaşımda gebe kaldı.

Halimebayrak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
3
2
29
Bahçeciye bir arkadaşım başlamıştı negatif geldi. Embriyosu vardı orda kullanmak ıstedi sonra duydu ki haberi olmadan embriyoları baska şubesine gitmiş .İşlem yapmıyorlarmış orda güvenmedim ben iyiki gitmemişim

akaleli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
1.016
495
Bende fulya bahcecide tedavi gördüm gerçekten efsane bir ekip çalışıyor şuan bebeğiyle göz gözeysem onlar sayasinde

Aylincanbolatt

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2019
134
58
40
evet canım mehmet bey bahçeci fulyada yeni başlamış ama çok ilgili bir doktor ben çok yoğun olmaz rahat rahat vakit geçiririm diye seçtim nitekim öyle de oldu herşeyi uzun uzun görüşebiliyorum doktorumla

Meral Kaplanci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
185
87
36
çok mantıklı valla iyi düşünmüşsün canım :) benim aklıma gelmezdi ama bu ayrıntıları yakalam lazım aslında

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.258
2.854
Bende kararsızım özellere verecek çok param yok belki 1 kez memorial aklımda hem yakınlık hemde fiyat olarak gidip gorusucem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 98 gün kaldı.

Bu noktada, bebeğiniz karnınızdaki konaklamasının üçte ikisini tamamladı. Önümüzdeki 3 ay içinde bebeğiniz sizinle hiç bir fiziki bağı olmadan hayatta kalabiliyor olacak. Hamileliğinizin 6. ayının sonunda bebeğinizin boyu en az 23 cm ve ağırlığı en az 779 gr. olacaktır. Giderek daha fazla anne bebeğinin kordon kanını saklanmasını düşünüyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.258
2.854
Inanın kafam çok karışık ikisiyle de henüz görüşmedim ama az çok burda okuduklarimdan yola çıkarak karar verdim
Canım memorialda özel . Özel bir yere gideceksen eğer bahçeciyi tavsiye ederim ben orada oldum tedavimi Allaha şükür bebeğime kavuştum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 98 gün kaldı.

Bu noktada, bebeğiniz karnınızdaki konaklamasının üçte ikisini tamamladı. Önümüzdeki 3 ay içinde bebeğiniz sizinle hiç bir fiziki bağı olmadan hayatta kalabiliyor olacak. Hamileliğinizin 6. ayının sonunda bebeğinizin boyu en az 23 cm ve ağırlığı en az 779 gr. olacaktır. Giderek daha fazla anne bebeğinin kordon kanını saklanmasını düşünüyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

aysent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
523
462
42
ön görüşme yapmak ücretsiz canım bahçecide git bir görüş -memoriallede görüş hangisi içine sinerse orada başlarsın

mervecehaller

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
1
2
29
merhaba ben pendik emsey hastanesinde tedavi gördüm. doktorum nesrin hanımdı hemşirem sümeyye hanım. gerçekten çok ilgililer Allah razı olsun. bizim de açıklanamayan infertiliteydi. çok şükür ilk denemede gebe kaldım. geride 5 embriyomuz var dondurduk. şuan 1buçuk aylık hamileyim. daha yolun başındayız. sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. isteyen herkese en güzel şekilde nasip etsin Rabbim.