İstanbul’da hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz?

Meral Kaplanci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
185
88
36
ben quanzim ve selenyum kullandım. bir de remzi hoca bana diyetik bir liste vermişti. ananas yemiştim msela ben. kesinlikle sigara alkol kullanmıyosun.

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.258
14.384
Merhaba fiyat olarak ne kadar.. Çok mu pahalı.. Şuan dewlet hastanesi 10bin e yapıyor. Dewlet şndirşmsiz
Çok pahalı maalesef 20 bini rahat buluyor canım.
Ben raporsuz tedavi oldum eşim ameliyat oldu 4.500 TL'ye ilaçlarla birlikte rahim dinlendirme embriyo Dondurma falan derken Benim 24 Bini buldu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-07-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 225 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

damla mina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2014
32
5
Çok pahalı maalesef 20 bini rahat buluyor canım.
Ben raporsuz tedavi oldum eşim ameliyat oldu 4.500 TL'ye ilaçlarla birlikte rahim dinlendirme embriyo Dondurma falan derken Benim 24 Bini buldu
:KK43: raporsuz dediğiniz ; dewlet yardımından mı bahsediyorsunuz

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.258
14.384

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.258
14.384

aysent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
553
486
43
canım eşin ameliyat falan olmayacaksa bahçeci 20 bini falan bulmuyor. geçen yıl raporsuz fiyatları 9 bindi

meyyke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
2.733
3.935
32
Bende bahçeci umut da tedavi gördüm 16 bin tl tutmuş ilk deneme ilaçlar testler dahil..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-12-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)