Istanbul'da önerebileceginiz tüp bebek merkezleri?

Peteklim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
155
85
Merhaba Arkadaşlar,
Istanbul'da onerebileceginiz en iyi tüp bebek merkezi yorumlarınıza ihtiyacım var aşağıdaki merkezleri araştırıyorum sizinde deneyim ve tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
1- Liv hospital - Deniz Gökalp ve Ekibi Arda Lambet
2- Şişli Memeriol -Semra Kahraman ve ekibi
3- Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.470
14.634
Merhaba Arkadaşlar,
Istanbul'da onerebileceginiz en iyi tüp bebek merkezi yorumlarınıza ihtiyacım var aşağıdaki merkezleri araştırıyorum sizinde deneyim ve tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Benim gibi bir çoğu bahçeci umut yada bahçeci fulya diyecek 🙃
Ben bahceci umutta cem çelikteyim 2 yildir 2 denemem oldu ilki tutmadi iknci tuttu bos gebelik oldu 3. Yü denicez insallah ben gözu kapalı öneririm.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-07-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Peteklim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
155
85
Bayramdan sonra bu üçünün fiyatlarını soracağım çok teşekkür ederim bilgilendirme sağladığın için benimde 2 denemem boş gebelik oldu.

fionawoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
1.367
2.468
Ben Acıbadem İnternational 'da Murat beye gidiyorum daha doğrusu istediği tahlillerimi yaptırdım adet olmayı bekliyorum adetimin ilk günü aramamı söyledi o zaman başlayacağız sanırım. Tüp bebekte ilk denemem olacak umarım son olmuş olur ve tek seferde tutar. Olumlu-olumsuz başlık açıp tecrübelerimi de paylaşacağım burada fikir olsun diye. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-06-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Gzd321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
4
0
29
Merhaba Arkadaşlar,

Gzd321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
4
0
29
Merhaba memorial bahcelievler özkan bey ve ekibi gerçekten çok başarılılar bende hastane karşısı eczanede çalışıyorum ve hastalarımız gayet memnun yardımcı olmak istedim

Vatanimsensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
640
541
2 kez bahçeci cem hocadaydık embriyomuz bile gelişmedi döllenme olmadı sebepsiz infertiliteyiz. Doktor doğru düzgün bir yorum yapıp açıklama bile yapamadı niye böyle olduğuna dair. Ben internette piezo yöntemini öğrendim döllenme problemi olanlara yapılan bir yöntemmiş. Bahçeci labaratuvarını arayıp böyle yöntem duydum acaba bizde denenir mi diye sorduğumda alaycı bir tavırla internette her duyduğunuza inanmayın yok öyle bişey denildi. Çok moralimizi bozmuşlardı. Zaten çare arıyorduk derdimize verdikleri cevaba bakın. Ayrıca acayip paragöz bir yer bizi baya sömürdüler 2.tedavimde rahim dinlendirme olmycağı halde (Dr. Not almış dosyamıza embriyo gelişirse taze transfer olacak diye) veznedeki arkadaş öyle bir direttiki rahim dinlendirme ücreti almak için. Bizde mecburen vermek zorunda kaldık. Tabi embriyo gelişmedi tedavi iptal oldu bu sefer o parayı geri alabilmek için az uğraştırmadılar. Tabi rahim dinlendirme ücreti de ayrı komik bi olay ama neyse. Sanki rahim kendi kendine dinlenmiyor da merkez alıp dinlendiriyor :)) yani para talep etmeleri hiç doğru değil. Biz 2 tedaviden sonra memorial a geçtik Semra hanıma burda o dalga geçilen piezo yöntemiyle kaliteli 3 embriyomuz gelişti. İlk transferim tutmadı. Şimdi 2. Kez transferim oldu haftaya test günüm. Kesinlikle memorial ı gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Hem hastaya olan yaklaşımları, hem doğru tedavi yöntemleri hem de paragöz olmamaları bizim için çok büyük artı oldu 🙏 tarihi geçmiş yani süresi dolmuş tüp bebek raporunu götürünce onu kabul edip 1500 lira indirim yapmışlardı. Bahçecide var olan raporu kabul etmemişlerdi

yk10

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
436
502
kesinlikle şişli memorial semra hoca ve ekibi mükemmel benim genel takiplerimi yücel hoca yaptı çok iyi bi doktor gerçekten yumurtalarım toplandı temmuzda şu an pgt yapılıyorgerçektrn çok ilgililer.çok karmaşık bir vaka olmama rağmen her zaman destekleyici yaklaştılar.bende hidrosalpenks vardı bu sabah şişli memorial de ahmet beyde laparoskopi oldum ondanda çok memnun kaldım nasipse ekimde transfer olacagım ben çok arştrdm merkezleri çok konştm hiç biri bu kadar ilgili degildi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 213 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
508
898
Merhaba Arkadaşlar,
Peteklim canım çok dua ediyorum sana ♥️ ben Kurtköy emsey'de nesrin baştuğ'a gittim, ama sana uzak gelebilir.
İnşallah en kısa zamanda güzel sonuçlar alırsın 🙏

didemci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
48
9
38
2 kez bahçeci cem hocadaydık embriyomuz bile gelişmedi döllenme olmadı sebepsiz infertiliteyiz. Doktor doğru düzgün bir yorum yapıp açıklama bile yapamadı niye böyle olduğuna dair. Ben internette piezo yöntemini öğrendim döllenme problemi olanlara yapılan bir yöntemmiş. Bahçeci labaratuvarını arayıp böyle yöntem duydum acaba bizde denenir mi diye sorduğumda alaycı bir tavırla internette her duyduğunuza inanmayın yok öyle bişey denildi. Çok moralimizi bozmuşlardı. Zaten çare arıyorduk derdimize verdikleri cevaba bakın. Ayrıca acayip paragöz bir yer bizi baya sömürdüler 2.tedavimde rahim dinlendirme olmycağı halde (Dr. Not almış dosyamıza embriyo gelişirse taze transfer olacak diye) veznedeki arkadaş öyle bir direttiki rahim dinlendirme ücreti almak için. Bizde mecburen vermek zorunda kaldık. Tabi embriyo gelişmedi tedavi iptal oldu bu sefer o parayı geri alabilmek için az uğraştırmadılar. Tabi rahim dinlendirme ücreti de ayrı komik bi olay ama neyse. Sanki rahim kendi kendine dinlenmiyor da merkez alıp dinlendiriyor :)) yani para talep etmeleri hiç doğru değil. Biz 2 tedaviden sonra memorial a geçtik Semra hanıma burda o dalga geçilen piezo yöntemiyle kaliteli 3 embriyomuz gelişti. İlk transferim tutmadı. Şimdi 2. Kez transferim oldu haftaya test günüm. Kesinlikle memorial ı gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Hem hastaya olan yaklaşımları, hem doğru tedavi yöntemleri hem de paragöz olmamaları bizim için çok büyük artı oldu 🙏 tarihi geçmiş yani süresi dolmuş tüp bebek raporunu götürünce onu kabul edip 1500 lira indirim yapmışlardı. Bahçecide var olan raporu kabul etmemişlerdi
merhaba umarım hamilesinizdir. hastanelerin ve doktorların tavır ve konuşmaları gerçekten bazen moral bozcu olabiliyor. insan bir umut ufacık bir ışık ta olsa denemek yada sormak istiyor. bazen duygusuzlaşıyorlar malesef:KK43: bende memorialda bu ay tekrar başlıcam. genetik olumsuz çıkmıştı sizin son durumunuzu merak ettim

didemci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
48
9
38
Ben Acıbadem İnternational 'da Murat beye gidiyorum daha doğrusu istediği tahlillerimi yaptırdım adet olmayı bekliyorum adetimin ilk günü aramamı söyledi o zaman başlayacağız sanırım. Tüp bebekte ilk denemem olacak umarım son olmuş olur ve tek seferde tutar. Olumlu-olumsuz başlık açıp tecrübelerimi de paylaşacağım burada fikir olsun diye. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :dua:
merhaba benim de ilk denemem malesef yeşilköy international acıbadem de oldu malesef olmadı kötü sonuçlandı. murat bey değildi doktorum sizin sonuçlar umarım iyidir. inşallah hamilesinizdir

didemci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
48
9
38
Merhaba Arkadaşlar,
merhaba siz hangi hastanede başladınız ve memnunmusunuz=

yk10

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
436
502
Merhaba Arkadaşlar,
şişli memorial de tüp bebek yaptırdım semra hanım ve ekibiyle genel olarak doktorum yücel şahin di çok memnun kaldım ben laboratuvar ı da iyi ilgililerde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 213 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

fionawoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
1.367
2.468
merhaba benim de ilk denemem malesef yeşilköy international acıbadem de oldu malesef olmadı kötü sonuçlandı. murat bey değildi doktorum sizin sonuçlar umarım iyidir. inşallah hamilesinizdir

Merhaba, hayırlısı böyleymiş belki de hakkınızda, ya da henüz zamanı değildir belki Rabbim hayırlı vakitte nasip etsin inşaAllah, evet ben hamileyim çok şükür :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-06-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Vatanimsensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
640
541
merhaba umarım hamilesinizdir. hastanelerin ve doktorların tavır ve konuşmaları gerçekten bazen moral bozcu olabiliyor. insan bir umut ufacık bir ışık ta olsa denemek yada sormak istiyor. bazen duygusuzlaşıyorlar malesef:KK43: bende memorialda bu ay tekrar başlıcam. genetik olumsuz çıkmıştı sizin son durumunuzu merak ettim
Merhabalar kesinlikle moral ve doktorların yaklaşımı çok önemli. Hayırlısı olsun sizin de inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırsınız. Benim pazartesi transferim oldu 18 kasım test günüm beklemedeyim bakalım 😌