Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İstanbul'da Tavsiye Edebileceğiniz Temizlik firması

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve adunul tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

28 Mart 2012
    Konu Sahibi : adunul
  1. adunul

adunul Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    Ev fazla büyük olmamasına rağmen 2 gün üst üste birini alıyorum. Birinci gün cam, pimapen, iç kapı 2. gün ise mutfak,banyo, sil, süpür. Halı sildirmem çünkü senede 2 kere yıkanıyor, koltuk sildirmem firma çağırıp gerekirse yıkatıyorum nem kalmasın diye. Baktığın vakit çok şey istemiyorum gibi duruyor. Çünkü bunları tek günde isteyenler oluyor. Oysa insan doğasına aykırı bütün işleri hem 4*4 lük yapacak hemde tek günde yapması.

Ama ne zaman eve gitsem mutlaka hep eksik var. Eee peki sen tek gün gittiğin yerlerde nasıl yetiştiriyorsun. Cevap yok. Seviyorum da kızı ama sanırım suistimal ediliyorum.

O yüzden şikayet mercim olsun diye temizlik firmasıyla çalışmak istiyorum.

İstanbul için. tavsiyelerinizi bekliyorum.

kudret hirasema bunu beğendi.
  2. 29 Mart 2012
  3. zirem.06

zirem.06 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    bende ankarada temizlik işine gidiyorum anlattıklarınızı okuyunca bencede sizin iyi niyetinizi suistimal ediyor ama ne yazıkki ben şöyle bakınca anlıyorum ki genelde bu tip insanlarda iş bulmada bir zorluk yaşamıyorlar bencede bir temizlik firmasıyla çalışmanızda fayda var

4. 30 Mart 2012
  5. adunul

adunul Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    İşini güzel yaparsın yetişmez, elin ağır derler... Tam bir yere odaklanırsın başka şey isterler. Ben tamamen özgür bırakıyorum ev senin diyorum. Ama bizim güzellik ablasını suistimal ediyor. Size kolay gelsin gerçek emek işi, Allah güç kuvvet versin. Aman ha camlarda çok dikkat edin, hiçbirşey sizin canınızdan önemli değil.

6. 21 Mayıs 2012
  7. kurtluelma

kurtluelma Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Temizlik için firma bulabıldınızmı buldunuz ıse bılgılerı bızlerlede paylaşma ımkanınız varmı

8. 13 Aralık 2012
  9. tatli_bela27

tatli_bela27 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    yasemincim baya geç olmuş sen mesajı atalı ama gene de yazmış olayım.
    bayramdan önce mevlüt okutacaktık bi taneciğim sinem doğduğu için. hem bayram temizliği hem mevlüt temizliği derken temizlik şirketi çağırayım diye düşünürken yeşil temizliğin broşürünü gördüm. tek kişi göndermediler evde çok fazla iş var yapılan temizliği beğenmezsiniz diye iki kişi gönderdiler. koltuk yıkama dahil 250 tlye anlaştık. valla begendim açıkçası zavallıların canı çıktı, 10ar lira da harçlık verdim. hala ihtiyacın varsa tatlım yeşil temizliği tavsiye edebilirim. özellikle buharlı temizlik makinası kalöriferde çok etkili oldu. bileydim daha önce çağırırdım

10. 24 Nisan 2014
  11. bazincan5

bazincan5 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    6
    tatli_bela27 o fiyatlara o işlemleri yeşil temizlik şirketine nasıl yaptırdın bilmiyorum ama şu an bahsettiğin detaylı ev temizliği + koltuk yıkama hizmeti için 400 TL fiyat isteniyor. inşaat temizliği daha da farklı.. detaylı fiyat listesi burada

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Nisan 2016
  12. 9 Eylül 2014
  13. melda983

melda983 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    103
    Buradaki tavsiyeleri dinleyerek yeşil temizlik şirketini inşaat sonrası temizlik için çağırdım. 2 bayan geldi başlarında bir bey vardı bırakıp gitti onları. Neyse başladılar temizlemeye. Sildikleri yerleri birkaç kez yaptırdım çünkü elimi deydiğimde çamur gibiydi. Yeni olduğu için kusar dediler eyvallah dedik. Saat 2 gibi başlarındaki bey aradı bitti mi diye. Tövbe tövbe dedim daha bi dünya iş var. 1.5 saate biter dediler ve 3.5 gibi bizim işimiz bitti diye yola koyuldular. Bi baktım balkon mermerlerine hic dokunmamislar özellikle konuşmuştum. Sonra biri kapidan döndü soylene soylene temizlemeye başladı. Balkon demirleri hakeza öyle o kadar soyledim yine istediğim gibi temizlemediler. Bir de üstüne gider ayak bize söylüyorsun diye söylendiler. Herhalde bitirdik diyince kontrol edecegim degil mi? Bir cam, ayna silmisler dalga dalga. Yesinler sizin özel temizlik malzemelerinizi. Camsille sildim pırıl pırıl oldu. Banyo duvarları olmamış dedim güya tekrar yaptılar göstermelik. Onlar gittikten sonra baktim üst kısımlar hiç iyi silinmemiş. Anlayacağınız gözleri kapıda gitmek için. Kendilerine de söyledim yevmiyeli iki kadın tutsaydım daha iyiydi. Hem 6 ya kadar gidecegiz demezler hem de daha ucuza yaparlardı. 320 lira verdim bu işe. Tavsiyem yevmiyeli birilerini tutmanız.

14. 13 Eylül 2014
  15. SEDEF46

SEDEF46 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    63
    istanbul avrupa yakası gündelik temizliğe gidilir.. ayrıca ev taşınırken toplama yapılır acilll hemen gidebilceğim işler arıyorum... tecrübemiz var ihtiyaç halinde dönüş yaparsanız çok memnun olurum 0539 347 06 21

16. 27 Ekim 2014
  17. sibelim_yildiz

sibelim_yildiz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar başka bir yazıda forumda paylaşmıştım burdada sizlere makul fiyata müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayı içtenlikle önermeyi isterim ...

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2014
  18. 2 Kasım 2014
  19. SEDEF46

SEDEF46 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    63
    İSTANBUL HALKALI VE ÇEVRESİ GÜNDELİK TEMİZLİĞE GİDİLİR ... AYRICA EV TAŞINIRKEN TOPLAMADA YERLEŞTİRMEDE YAPILIR ACİLLLLL HEMEN GİDEBİLCEĞİM İŞLER ARIYORUM REFERANS VEREBİLİRİM ... acillllllllll 0539 347 06 21

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.