Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İstanbul'lu arkadaşlar yardım...

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve yprk_89 tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : yprk_89
  1. yprk_89

yprk_89 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    kızlar istanbulda haydarpaşa garından nişantaşına en hızlı nasıl gidebilirim birde ne kadar sürede giderim istanbullu arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim:KK3:

2. 7 Kasım 2010
  3. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    bilmiyorum geç mi oldu ama yeni gördüm, haydarpaşa garından yükün varsa 5-10 dakikada kadıköy'deki beşiktaş iskelesine yürürsün. vapur çeyrek kala ve çeyrek geçe olmak üzere 30 dakikada bir kalkıyor. makineden jetonunu alman lazım bi de akbil'in yoksa.

vapur kalkınca 20-25 dk sonra beşiktaş'ta olursun. iskeleye indiğinde, kapıdan çıkınca önünde sarı taksileri göreceksin sola doğru yürürsen nişantaşı dolmuşlarını görürsün. saatine ve trafiğe bağlı yol maalesef 15 dakikada da gidersin 45 dakikada da:S

4. 7 Kasım 2010
  5. yprk_89

yprk_89 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    canım cevabın için çok teşekkür ederim geç kalmadın sağol:KK19:

6. 8 Kasım 2010
  7. catterflym

catterflym Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    123
    evet canım en kolay yolu tarıf etmıs arkadasım vapurdan ındıkten sonra sarı dolmuslar yerıne hemen vapur ıskelesının onunden otobuslerde kalkıyor nısantasından gecen 30 numaralı bılgıne :)
    vapur 20 dk otobuste 5-10 dk suruyor.

8. 9 Kasım 2010
  9. yprk_89

yprk_89 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    çok sağol canım benim:KK70:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.