Işte Şafak panonuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

sarininki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
552
1.542
23
sensin öyleyse bende arada yazıyorum :KK66: e ö genelkurmay olan benim
Nereden nereye :) e❤️y yazıyor benimkinde de. Senin ki nerdeydi? Bugün teslim oldu oradaki görevli askerlerle ailesi konuşmuş dağıtıma gitmiyor 6 ay boyunca burada demişler. Çok ümitlenmek istemedim umarım doğrudur 🙏🏻

sariseker18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
102
110
Nereden nereye :) e❤y yazıyor benimkinde de. Senin ki nerdeydi? Bugün teslim oldu oradaki görevli askerlerle ailesi konuşmuş dağıtıma gitmiyor 6 ay boyunca burada demişler. Çok ümitlenmek istemedim umarım doğrudur 🙏🏻

ankarada şu an benimki telefon işi falan baya sıkıntılı telefonu yok yani şu an. Ama edirne rahatmış telefon konusunda diye duydum şanslısın bak için rahat olsun. Acemi bitsin alışırsın ilk hafta benim için de çok zor olmuştu deli gibi olmuştum gerçi hala alışamadım ama ilk zamanki gibi olmuyor :KK49: İnşallah vakit tez geçer birlikte şafak sayarız burada :)

sarininki

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
552
1.542
23
ankarada şu an benimki telefon işi falan baya sıkıntılı telefonu yok yani şu an. Ama edirne rahatmış telefon konusunda diye duydum şanslısın bak için rahat olsun. Acemi bitsin alışırsın ilk hafta benim için de çok zor olmuştu deli gibi olmuştum gerçi hala alışamadım ama ilk zamanki gibi olmuyor :KK49: İnşallah vakit tez geçer birlikte şafak sayarız burada :)
Ankara çok disiplinli yakın arkadaşımın sözlüsü acemi birliğini yapmıştı orada onda da telefon yoktu dediğin gibi. Rahatlıkla soktu telefonu kendi hattını da götürdü bir kez konusabildik ama olsun oda yeter iyi olsunda 🙏🏻 Buralarda oyalana oyalana geçiricez bu 6 ayı umarım Rabbim kolaylık versin önce onlara, sonra bize ❤️

sariseker18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
102
110
Ankara çok disiplinli yakın arkadaşımın sözlüsü acemi birliğini yapmıştı orada onda da telefon yoktu dediğin gibi. Rahatlıkla soktu telefonu kendi hattını da götürdü bir kez konusabildik ama olsun oda yeter iyi olsunda 🙏🏻 Buralarda oyalana oyalana geçiricez bu 6 ayı umarım Rabbim kolaylık versin önce onlara, sonra bize ❤

aminn şafak doğan güneş dediğimiz zamanlar da gelecek :KK200:

muhammedimingamzesiyim

bittim gözün aydın
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4.153
8
yıllar oldu belkide siteye girmeyeli 2008 de esim askere gittiğinde ilk kez bu topigi ben acmistim benim gibi asker yolu gozleyenlerle sayfalar dolusu sabah akşam yazismistik burda 100bini görünce topik yenilenmisti mune tarafindan.şimdi görüyorum ki hala ilk günkü gibi devam ediyor bayrak elden ele...hala gün sayılıyor hep birlikte.ben suan 13.yilimdayim bir oğlum var 5 yaşında bizim zamanımızda 15 aydi askerlik 365 ten geriye saymistik bitmek bilmemisti.allah askerlerinizi sizlere bağışlasın burunları kanamasin insallah

sarininki

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
552
1.542
23
yıllar oldu belkide siteye girmeyeli 2008 de esim askere gittiğinde ilk kez bu topigi ben acmistim benim gibi asker yolu gozleyenlerle sayfalar dolusu sabah akşam yazismistik burda 100bini görünce topik yenilenmisti mune tarafindan.şimdi görüyorum ki hala ilk günkü gibi devam ediyor bayrak elden ele...hala gün sayılıyor hep birlikte.ben suan 13.yilimdayim bir oğlum var 5 yaşında bizim zamanımızda 15 aydi askerlik 365 ten geriye saymistik bitmek bilmemisti.allah askerlerinizi sizlere bağışlasın burunları kanamasin insallah
:cry: Amiinn 🙏🏻 Ne mutlu size Rabbim uzun ömürler versin. Umarım bir gün bende buraya bittiğini yazabilirim şuan her ne kadar çok imkansız gelsede :KK43:

sariseker18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
102
110

Amin 💙 ne kadar güzelsiniz maşallah allah mutluluğunuzu daim etsin

Angelll23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
7
0
23
Merhaba şafak 137 şırnak o kadar yoğun duygular içinde tim ki dualarımız onlarla allah bütün askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun bizlerde sabır versin arkadaşlar

kurk mantolu madonna

Feinne meal ûsri yüsrâ...
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
2.349
2.518
27
Hey gidi hey... Neler yazmışım neler burada. Neler paylaşmısiz. Sen burada bu kadar konuş konuş sevdicegim gitsin bedelli yapsın 🙈🙈 zaman ne çabuk geçiyorsun... Şimdi de evliliğe gün sayıyoruz :)

Huzurkokulu

Gün gelir sabır rahmete dönüşür.
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
1.802
8.424
Ahh bee bugün bildirim gelince çok duygulandım ben 2016da eşimi beklemiştim burda çok güzel destek olmuştuk birbirimize günler nasıl geçti anlamamıştık çok güzel dostluklar edinmiştim. Şimdi 2 yıllık evliyim miniğimizi bekliyoruz :) tek değişmeyen şey eşim hala asker :KK48: Rabbim hepiminizi sağ sağlim sevdiğine kavuştursun kızlar :)