istediğinizi yapmayan eşinizi yada sevgilinizi nasıl yola getirirsiniz?

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.941
benimki çok pofpofa gelir cocuk gibidir(hangi erkek degilki)
öle bi durumda sürekli överim onu hemen yelkenleri suya indirir oda :)

charming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benim nelere katlanıp katlanamayacağımı,nelere tahammül edemeceğimi ve ya nelerden hoşlanıp hoşlanmayacağımı baştan bilmesi gerekir.

Bu tür şeylerde hoşuma gitmeyen bir davranışını gördüğümde kesin bir şekilde tavrımı koyarım ki,ikinci defa yapmaya cesaret edemesin.

prensiminprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ay benimki işine gelenlere evet der bende istediğimi bi şekilde yaptırırım surat asıyorumçok kızıyo bu huyuma.çoğu zamnda yalakalık yaparım:))

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
105
evet yerimseniben
sende bi dene istersen belki seninkindede tutar :roflol: :teytey:
Kuzenimde oyle diyor, demek hakliymis.
Evli kendisi.
Oyle durumlarda yumusak davranir, onlari over boyle sirin sirin seyler soylersen istedigini yaptirabilirsin diyor ve her erkek boyle, benim kardesimde boyleeee babamda diyor:teytey:

BuzlarUlkesi

aşkım oğlum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
345
genelde dedigim seyleri yapar yapmazsa küstüm ama ya derim
zaten yapar hemen..birde iyi gaza getiririm pek gerek kalmaz ama yinede anlasada yaparim
ama sag olsun istediklerim yapilacak seylerse yapar..gecen süveter örmek istedim kendime bilmem örgü filan aklima o düsürdü sen ör dedim bide israr ettim sanki yapilacak bisy gibi takla atsanda yapmam onu dedi eee hakli yani

prensiminprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
genelde dedigim seyleri yapar yapmazsa küstüm ama ya derim
zaten yapar hemen..birde iyi gaza getiririm pek gerek kalmaz ama yinede anlasada yaparim
ama sag olsun istediklerim yapilacak seylerse yapar..gecen süveter örmek istedim kendime bilmem örgü filan aklima o düsürdü sen ör dedim bide israr ettim sanki yapilacak bisy gibi takla atsanda yapmam onu dedi eee hakli yani
ee bencede nasıl örsün cnm süveteri sana.anladığım kadarıyla nazını geçirebiliyosun heralde

pamuksekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Mesela bir şey istediği zaman üslubunu beğenmediğim zaman rica edene kadar yapmam :)))
Emrivakiden nefret ederim de..

Yukarı Alt