İsteme öncesi yaşananlar

Unpretendingg

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2019
148
90
Merhaba arkadaşlar isteme olayının konusunu ikidir açıyorum kusura bakmayın, bu arada istemem bugün oldu fakat dün erkek arkadaşımla yaşadığım olay/ olaylardan dolayı gerçekten hiç hevesim kalmadı. Dün hem eksiklerimi tamamlamak için hemde isteme öncesi vakit geçirmek için Ankara'dan istanbul'a geldi. Birlikte onun üniversiteden arkadaşı ve benim hiç sevmediğim ona defalarca kızdan hazetmediğimi söylediğim ve kahvaltıya gitmek istemediğim halde onlara kahvaltıya gidicez dedi bende tamam dedim. Bu arada kızdan hazetmeme sebebim herkesin bi negatif yönde enerjisi vardır yada enerji birbirini tutmaz soğuk, kendini beğenmiş ve erkek arkadaşımla ayrıldığımız zamanımızda bize yardımcı olmayan bir kız olması. Neyse metrodayız döndüm erkek arkadaşıma ünalanda inmicekmiyiz diye farkında olmadan iki üç kez sormuşum ve bana ses tonunu yükselterek kaba bi şekilde bilmiyorum neden inip inmiyeceğimizi kadıköyde bizi bekliyorlar dedi. Kırıldım böyle bu tarz tepki vermezdi normalde sonra indik yürüyoruz yürüyoruz yol bitmiyo hava soğuk sonra bir baktım uzaktan o sevmediğimi defalarca söylediğim kız ve eşi inciburnu feneri diye bir yer var ve o havada kayalıkların orada ki Allah muhafaza bi ayağın kaysa gitti bi kalp çizilmiş ve basit bi evlilik teklifi yaptı. Yanlış anlamayın beğenmemek değil ama bu özel anımda sevmediğimi söylediğim insanın olması beni çok çok gerdi. Sonra kızın evine gittik orada kızın tavrı stresimi gerginligimi gördüğü halde ben artık çok rahatım kızda yaklaşık bir ay önce evlendi, güzel bi rezidansta oturuyo sürekli bana ben çok rahatim atlattım o aşamaları yatak odamı özel yaptırdğm şunu bunu özel yaptırdım zaten ev alıcaz o yüzden şimdilik bu kadar eşya tarzında sıkıcı muhabbetiylekahvaltiyı yapar yapmaz hemen müsade istedim çıktık. Avm'ye gittik erkek arkadaşımla ben kız için sürekli onu özel yaptım bunu özel yaptrdım tarzında konuşmaları beni çok bunalttı dedim. bana döndü onun yüzüğünüde özel yaptırmış eşi dedi benim param olmadığı için yaptıramıyorum öyle şeyler dedi bende bari bunu bu şekilde söyleyip özendirmeye çalışmasaydın bundan haberim yoktu dedim sonra demek bu maddiyat mesleğe dayalı değil aileden gelen bi zenginliği vardır. Erkek arkadaşımın daha sağlam bi işi olduğu halde maddi durumu ailesininde kendisinin de iyi değil bunu hiç yadırgamadım daha sonra eşi ona göre daha mütevazi ve iyi biri dedim diye erkek arkadaşımın bana dedigi kelime Sen onun eşini çok beğendin herhalde lafını duyunca kendimi küçük düşürülmüş ve çok kötü hissettim artık istemiyorum yarın gelmeyin dememe rağmen peşimden geldi ağladı çok gergindim ağzımdan çıktı özür dilerim dedi ama benim içime bu kelimesi dert oldu bi insan nasıl evlilik yolunda ilerlediği insana böyle kelime edebilir gerginlik olsa bile söylenmeyecek kelimeler var bugün ailesiyle geldiler fakat babam bu bi tanışma isteme olarak olmasın bi birbirimizi tanıyalım konuşalğm düşünelim sonra bir adım atılır dedi ama benim içim hiç rahat değil nolursunuz bu konu hakkında yardımcı olun

Yesyess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
1.253
4.195
erkek olsam ve normal bir kız arkadasımın yuzuğünden bahsederken nişanlım bari özendirmeseydin dese asıl ben sogurum ..
ne kadar deger veriyorsunuz sacma sapan seylere ben bana pırlanta bile alınsın istemem sahsen , bosa masraf .. bence* kızdan rahatsız olmanızın tek nedeni kıskanclığınız .

rozikka

deminden şimdiye geldim.
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
635
1.275
Cümleleriniz bazı yerlerde yarım kalmış, konuyu okumak çok zor oldu.

Keşke isteme öncesi hoslanmadiginiz insanlarla zorla bir araya gelmeseydiniz, küçük meseleler gereksiz yere tartısmaya dönmüş. Bence çok ciddi gerginlik nedeni yok aslında ama işler ciddiye biniyor diye ister istemez gerildiniz, heyecnlandınız herhalde.

Unpretendingg

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2019
148
90
erkek olsam ve normal bir kız arkadasımın yuzuğünden bahsederken nişanlım bari özendirmeseydin dese asıl ben sogurum ..
ne kadar deger veriyorsunuz sacma sapan seylere ben bana pırlanta bile alınsın istemem sahsen , bosa masraf .. bence* kızdan rahatsız olmanızın tek nedeni kıskanclığınız .
Özendirir şekilde söyleme tarzı ve kızı savunucu davranması zoruma gitti yoksa illa özel yaptırsın diye bir beklentim olmadı. Kızı Kıskanmak değil tavrı hoşuma gitmedi yorumunuz için teşekkürler

Unpretendingg

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2019
148
90
Cümleleriniz bazı yerlerde yarım kalmış, konuyu okumak çok zor oldu.

Keşke isteme öncesi hoslanmadiginiz insanlarla zorla bir araya gelmeseydiniz, küçük meseleler gereksiz yere tartısmaya dönmüş. Bence çok ciddi gerginlik nedeni yok aslında ama işler ciddiye biniyor diye ister istemez gerildiniz, heyecnlandınız herhalde.
Konuyu kısaltmaya çalıştım gereksiz uzatmak istemedim fakat yine uzun ve dediğiniz gibi kopuk olmuş. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Yukarı Alt