İstenmeyen kıllar tüyler

Denizkizi2425

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
1.596
1.403
Kizlar ben gerçekten artık kendimi anormal hissediyorum isyan edecek duruma geldim.belden aşağı komple ağda yapıyorum.. benim gibi komple ağda yapan yaptıran varmı.. ince tüyler bile çok gözume batiyor.. elimden gelse sırt göğüs her yere yapıcam.. tsbi belden aşağı ağda yaptığım için cikincada çok kötü çıkıyor. . Benle aynı durumda olan varmı benmi çok abartiyorum.. mini etek giyen vardır mutlaka üstteki ince tüyler belli olmasin diye mecbur yukarı doğru almak zorunda kaldim

Duygusuz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
3.212
11.828
Yapılacaksa tam yapılıyor zaten belden aşağı belden yukarı yarımmı oluyor , gariplik nerde ...

Denizkizi2425

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
1.596
1.403
Yapılacaksa tam yapılıyor zaten belden aşağı belden yukarı yarımmı oluyor , gariplik nerde ...
Sy
Zaten herkes belden assagi yapiyo belden yukari desen anlarimda
Ayy kizlaaar gercekmi su an o kadar çok rahatladım ki anlatamam.. tembellik yapıp almıyorum bide böyle düşününce iyice gözümde büyüyor .. herkes öyle mi aliyordur

Duygusuz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
3.212
11.828
Sy

Ayy kizlaaar gercekmi su an o kadar çok rahatladım ki anlatamam.. tembellik yapıp almıyorum bide böyle düşününce iyice gözümde büyüyor .. herkes öyle mi aliyordur
Haha yok yok az önceki yorumundan sonra vazgeçtim , herkesin öyle almadığına eminim, az kalmış senin artık boğazına kadar falan yaparsın yakında kız öyle ağdamı yapılır ....

nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
23.596
78.867
Sadece üst bacakla kalsa iyi. . üst bacağında üstü yani popo bel göbek..hatta düğünümde göğüse kadar çıktım
e popoyuda alıcan normal. göbeğinde varsa o da normal.
göbek fazladan bonus olmuş sana.
diğerleri herkeste.
lazer yaptır kurtul:KK66:

Yukarı Alt