• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

İstihare

Pecete34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
462
173
Merhaba hanımlar fikri olanların yorumlarına ihtiyacım var. Görüştüğüm biri var ama tam emin olamadım bu yüzden arkadaşımdan benim için istihareye yatmasını istedim. Bu gece yeşil bir bahçe ve asker gördüğünü söyledi Askeri üniformalı. Fakat askeri kendisine silah doğrulturken görmüş silah siyahmış . Nasıl yorumlarsınız

Fatma Aliye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2016
1.892
3.034
İstihare ile mi Emin olacağımızı düşünüyorsunuz? Önce istişare sonra istihare demişler:)

Emin değilseniz biraz daha zaman tanıyın, gerekirse araştırın soruşturun.

AZADNAZ

🧿👑Bebeğim👣🧿
Kayıtlı Üye
31 Mart 2011
894
868
Pek anlamam ama yeşil zaten hayırlı birşey. İnternetten baktım istihare de sıyah gorulmesı de hayırlıya yoruluyormuş kişinin asil soydan iyi biri ile yada görevi nedeniyle iyi bir iş mevki sahibi kimse vs vs yazıyor.
Ne iş yapıyor ki şahıs. Belkide ona yonelık cıkmıştır.
Hakkında hayırlısı olsun.
Eğer içine sinmezse kendinde yat.
Gerçi bir arkadasım baska tanıdığım kendim kac kere istihare ye yattım iş aşk olsun kimse birsey göremedi. Tercihlerim yıne bana kaldı. Şansıma şükür.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-06-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pecete34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
462
173
Pek anlamam ama yeşil zaten hayırlı birşey. İnternetten baktım istihare de sıyah gorulmesı de hayırlıya yoruluyormuş kişinin asil soydan iyi biri ile yada görevi nedeniyle iyi bir iş mevki sahibi kimse vs vs yazıyor.
Ne iş yapıyor ki şahıs. Belkide ona yonelık cıkmıştır.
Hakkında hayırlısı olsun.
Şuan iyi bir mevkide değil. Siyahı hayırsız olarak bilirdim

mor delisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
1.426
2.528
İstihareye kendiniz yatmalısınız.
Gördügünüz rüya iyi yada kötü kalbinizde hissedersiniz.
Çünkü renkler yada olaylar kadar uyandıgınızda hissedeceğiniz duygu çok önemli

Yukarı Alt