İstihare

KaraTurna

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.418
28.617
İstihare renklere göre yorumlanır. Silah olması veya normal rüyada tez anlamında olan siyah olması Sadece rengiyle yorulur yani.

İstiharenin bir kuralı vardır bilir misiniz bilmiyorum. işinizi “Allah’a bıraktım” diyerek istihareye yatıyor olduğunuz için çıkan şeyi yapmak zorundasınız derler.
Birde istihareyi 3 leyin.
 

merllins06

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
100
215
inançlarınıza saygısızlık yapmak istemem, benim de daha önce yapmışlığım var. ama açıkçası istihare diye bişeyin gerçek olduğunu düşünmüyorum. böyle önemli bir kararı rüyada görerek vermek de bir garip. lütfen inanmayın böyle şeylere. iletişim diye bir şey var. insanları iletişerek aklınızla muhakeme ederek ve kendinize dürüst davranıp duygularınızı anlamaya çalışarak tanıyabilirsiniz sadece.
 

dreamy07

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2012
5.686
5.945
Bence güzel rüya, asker melek derler,yeşil de iyidir,silah da ses getirecek haber fln. Ama ilk bı tanı sen bı zaman ver. Akışına bırak.hemen evlenmeyi düşünme,gez toz tanı tart sonra evlilik düşün. Hayırlısı olsun.
 

buse_ipek09

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz...
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
778
1.015
Merhaba hanımlar fikri olanların yorumlarına ihtiyacım var. Görüştüğüm biri var ama tam emin olamadım bu yüzden arkadaşımdan benim için istihareye yatmasını istedim. Bu gece yeşil bir bahçe ve asker gördüğünü söyledi Askeri üniformalı. Fakat askeri kendisine silah doğrulturken görmüş silah siyahmış . Nasıl yorumlarsınız
Kendiniz neden yatmadınız. Yeşil iyidir de siyahı bilemedim. Ben de yattım şuan eşimle sevgiliyken ayrıldıktan yani tamamen bittikten sonra. Hayatimda kimse yokken. Kimle evlenicem acaba diye uydurma bi şekilde tam istihare degildi. Namaz kilip dua okudum göreyim diye. Eski sevgilimle yani şuanki eşimle nisanli oldugumuzu gördüm. Kendiniz yatın bence. Bayağı gönülden olmak lazim.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
569
688
İstihare de renkler bı yana rüyada ve uyandığında hissedilen duygu önemli. Rüya boyu nr hissettiniz huzur mu sıkıntı mı . Uyanış aniniz nasıl di mutlu mu kasvetli mi bunlar asıl önemli olan. Ama yinede istihare ye çok guvenmeyin. Gerçekten çok dindar Allah'ın sevgili kulu olan bir insan bulup yatirirsaniz belki durum farklı olabilir ama sıradan bir insan hissedemiyor. Bende zamanında çok denedim çok denettim net bi sonuç olmuyor. Mavi yeşil huzurlu şeyler görüp ruyamin cikmadigi da oldu. Bilinçaltıni yeterince temizleyemedigimiz için ne yazikki onun oyunlarından kurtulamiyoruz rüyada
 

ohlala

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
177
217
Istihare ilk gece rüya görülse dahi 7 gece devam edilmeli.
Istihare illede rüya görülecek diyede birsey yok.
Namaz kilarken, kildiktan sonra icine gelebilecek "his" bile bir sonuctur.
Fakat 7 gece devam edilmesi gerekiliyor.
Namazi kilip hayirlisi icin dua ettikten sonra,
abdestli ve konsantre bozulmamasi icin kimseyle konusmadan, sag tarafina yatarak icinden Allahi zikrederek uyunmasi gerekir.
En dogrusu Istihare sahibinin kendisi kilmasidir.

Tek 1 rüya ile sonucu söylemek kolay degil.
 

Beherkadin

Bahar Geliyor
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
102
92
Merhaba hanımlar fikri olanların yorumlarına ihtiyacım var. Görüştüğüm biri var ama tam emin olamadım bu yüzden arkadaşımdan benim için istihareye yatmasını istedim. Bu gece yeşil bir bahçe ve asker gördüğünü söyledi Askeri üniformalı. Fakat askeri kendisine silah doğrulturken görmüş silah siyahmış . Nasıl yorumlarsınız
Bunu dertten saymiyorlar bu bölümde.yakinda tadinabilir konunuz.
Buna yakin bir konu acmiştim burda vee ceza vermisti komserim faysalim.:olamaz::KK70:
 
Yukarı Alt