İstihare

ohlala

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
178
Soyle sacma biseye inanmayin allah askina ya sesli guldum 😂
Allah aski diyorsunuz ve istihareye inanmayin diyorsunuz.
Istihare "danismak" demektir.
Istihare sünnettir.
Celiskili cümlenizi dah net anlamaniz icin önce arastirin derim.
Onca yil insanlar ilim okuyorlar, sonra konuda cahil olan biri gelip kisa bir cümlede büyük bir celiski ile cehaletini haykiriyor.
Iyi gülmeler.

Atommkarincaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
694
İstihareye yatmanin şartları var. 5 vakit namazını geçirmeden kılıyor mu o gün başka hiç bir şey düşünmemesi gerekiyor gibi detayları var. Ama zaten benim bi arkadaşım istihare de akarsu ve orman görmüştü evlendikten 4 ay sonra ayrıldılar. Yani demem o ki bazen insanlar rüyalarını yonetebilirler iyi girmek ister iyi görür bu işler nasip meselesi kimse müneccim değil

tirsi28

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
574
Allah aski diyorsunuz ve istihareye inanmayin diyorsunuz.
Istihare "danismak" demektir.
Istihare sünnettir.
Celiskili cümlenizi dah net anlamaniz icin önce arastirin derim.
Onca yil insanlar ilim okuyorlar, sonra konuda cahil olan biri gelip kisa bir cümlede büyük bir celiski ile cehaletini haykiriyor.
Iyi gülmeler.
Hicbir sekilde buna inanmiyorum ve dini inancim yok insanlarin bunlari yapmasi sacma geliyor cahil olan siz ve yapanlar..

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.126
Merhaba hanımlar fikri olanların yorumlarına ihtiyacım var. Görüştüğüm biri var ama tam emin olamadım bu yüzden arkadaşımdan benim için istihareye yatmasını istedim. Bu gece yeşil bir bahçe ve asker gördüğünü söyledi Askeri üniformalı. Fakat askeri kendisine silah doğrulturken görmüş silah siyahmış . Nasıl yorumlarsınız
İstiharey kendiniz yapmalısınız

ohlala

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
178
Hicbir sekilde buna inanmiyorum ve dini inancim yok insanlarin bunlari yapmasi sacma geliyor cahil olan siz ve yapanlar..
En kör cahillik karsindakini tanimadigin ve nasil bir donanima sahip oldugunu bilmeden yargilayan sahistir.
Kurdugunuz cümle sizin kapasitenizin karsiligidir.

Yukarı Alt