• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

LisbethS

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2019
116
115
Bu akşam listeye uyamadım portakal suyu içip tost yedim ama hasta olduğum için. Tüm gün midem bulandı üstelik reglim dayanamadım. :kızgın: Neyse daha 3 gün daha var toparlarım diye umuyorum bakalım yarın tartı ne gösterecek

LisbethS

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2019
116
115
Selamlar akşam yediğim tost sorun olmadı bu sabah -700 çıktı :KK76: bugün artık bitiriyorum bu hafta yapamayacağım daha fazla hastayım ne tat ne koku birşey alamıyorum sürekli ilaç içiyorum midem hep bulanıyor başım hep ağrıyor büyük sıkıntı. İyi olduğum zaman tekrar deneyeceğim.

Helena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2011
11.236
2.684
arkadaşlar selam bugün 2. günüm gayet zindeyim ama çalışanlar için bu diyet pek doğru olmaz bence.
bu arada bugün 2. gün ve öğle yemeğinde 1 dilim salam var o konuyu araştırdım. bizdeki salamlar 1 dilimi A4 inceliğinde biliyorsunuz bahsettiği o değil. yaklaşık olarak 200gr diye tabir ediliyor. yani yurt dışındaki salamlar ham ve bir dilimi dana gibi olduğu için kalınca bir dilim yiyeceğiz. sonuç olarak midem hafif kendim hafif mutluyum. 1.5 kilo vermişim. su çok önemli dün 2.5-3 litre su içtim. diyetin 4. günü bazı listelerde 25 gr bazı listelerde ise 250 gr peynir yazılmış. doğrusu 250 gr arkadaşlar. bazıları bu diyette 250 gr peynir mi olur diyerek onu düzeltmiş sanıyorum.ama 250 gr yağsız peynir olması gerekiyor köy peyniri olmaz. yağsız lor da yokmuş. ben süzme almış bulundum ama lıght peynirleri öneriyorlar. 25 gr yiyim demeyin düşer bayılırsınız. benden sonra yapacaklar varsa belki bir yerlerde bu yazımı görebilirler

semipervane

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
55
40
arkadaşlar selam bugün 2. günüm gayet zindeyim ama çalışanlar için bu diyet pek doğru olmaz bence.
bu arada bugün 2. gün ve öğle yemeğinde 1 dilim salam var o konuyu araştırdım. bizdeki salamlar 1 dilimi A4 inceliğinde biliyorsunuz bahsettiği o değil. yaklaşık olarak 200gr diye tabir ediliyor. yani yurt dışındaki salamlar ham ve bir dilimi dana gibi olduğu için kalınca bir dilim yiyeceğiz. sonuç olarak midem hafif kendim hafif mutluyum. 1.5 kilo vermişim. su çok önemli dün 2.5-3 litre su içtim. diyetin 4. günü bazı listelerde 25 gr bazı listelerde ise 250 gr peynir yazılmış. doğrusu 250 gr arkadaşlar. bazıları bu diyette 250 gr peynir mi olur diyerek onu düzeltmiş sanıyorum.ama 250 gr yağsız peynir olması gerekiyor köy peyniri olmaz. yağsız lor da yokmuş. ben süzme almış bulundum ama lıght peynirleri öneriyorlar. 25 gr yiyim demeyin düşer bayılırsınız. benden sonra yapacaklar varsa belki bir yerlerde bu yazımı görebilirler
Çok güzel gidiyorsun canım. Harika sonuçlar alacağına eminim. Ara verme süren doldu bi kaç güne kadar bende başlayacağım

Helena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2011
11.236
2.684
Çok güzel gidiyorsun canım. Harika sonuçlar alacağına eminim. Ara verme süren doldu bi kaç güne kadar bende başlayacağım
ara verince ne oluyordu evet ara verme yazıyordu ama ne olacağını okumamıştım. eğer sende başlarsan birlikte devam ederiz =)senin boy kilo yaŞ durumun nedir

phalanx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
1.542
2.111
İsveç diyetine başladım 2.günüm bitti. 13.güne kadar tartılmayacağım. Sonucu yazarım.
Kaçamaksız ve listeye göre gidiyorum. Sporumu da yapıyorum. Emzirdiğim için sanırım bazen çok acıkıyorum ama kendimi tutuyorum. Kaldı 11 gün dayanırım.

Yukarı Alt