• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

E

EU3

Ziyaretçi
bende bu dıyetle 10 kılo vermıstım
birde şu tı-ji zayıflama bandı ıle beraber
ama çok oldu ve geri aldım onları vermeye ugraşıyomm
tı-ji bantlarından görümcem kullanmış ama faydasını görmemişti :1no2:
demek sende geri aldın benneyaptımki nolcak bizim bu alıp vermelerimiz biri buna dur demeli tabiki dur dicek olan biziz vereliniortak
sibel can ın 7 yılda verdği kiloları hesaplamışlar ve tam 152 miş :1shok:
bende öyleyim valla :kedi:

Kumdeniz

Oğluşum geliyor
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.113
1
demek sende geri aldın benneyaptımki nolcak bizim bu alıp vermelerimiz biri buna dur demeli tabiki dur dicek olan biziz vereliniortak
merhaba aslında çok kilon yok gibi geliyor bana. Eskiden bende 68 kilodan 55 kiloya inmiştim rejim ve spor yaparak.
Ben daha isveç diyetine başlamadım. Bu diyeti yaparken açıktığımı hatırlamıyorum. Yumurtayı sabahları yiyordum.ıspanak ve yumurtayı bir arada yemek zor oluyor. Bazı öğünlerde hiçbirşey yazıyor az da olsa yemek lazım bence merak etmeyin yine kilo verirsiniz.
Sibel can herhalde alıp vermiş ve bu vermeler sonucu toplam bu kadardır yoksa 160 kilo falan olurdu. Ben genelde hep aldım maşallah :bbo:

oslem_

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
885
4
hızlı kılo vermek ıyı degıl bılıyorum ama 15 gun sonra ıse baslayacagm ayrıca artık bıran once fazlalıklarımdan kurtulmak ıstıyorum 15 gunum var 13 gununde uygulamak ıstıyorum ama ben bı yerde daha once ısvec dıyetı baslıgı altında bı lıste gormustum ılk ıkı gunu sadece meyvesuyu ıcılıyordu bu lıste farklı??

okur

elbet bir gün...
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
802
3
tatlım benım senınde dedıgın gıbı bunlara dur dıyecek olan tabiki bizizz iyi heveslı gıdıyorum inş. böyle devam eder
sanada kolay gesınnsositosositosositososito

oslem_

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
885
4
yarından ıtıbaren ben de baslıyorum... bakalım neler olcak.. kımler yapıyor bu dıyetı ? kacıncı gundesınız? kac kılo verdınız?

Mystiria

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
19
0
ben de semızotu dusunuyorumm yogurtlu ımm bayılırım
Bence yoğurtlu denemeyin. İsveç diyetinde mümkün olduğunca sadık kalmak lazım listeye, diyetin işe yaraması için. Kafaya göre eklentiler yapılmamalı yoksa tam anlamıyla randıman alınamıyor diyetten. Mesela siyah çay ve meyve kesinlikle tüketilmemeli. Diyelim haşlanmış ıspanak diyor diyette, siz haşlanmış semizotu yiyin ama yoğurtsuz. Tabi yoğurtsuz ne kadar çekilir semizotu o ayrı :laelaelaelaelae

Ben bu diyeti yaptığım dönemde haşlanmış ıspanağı öyle yiyememiştim yanında yiyeceğim 2 yumurtadan yağsız tavada omlet yapıp ıspanağı ona karıştırıp yemiştim. Ispanaklı yumurta gibi olmuştu. Bi fikir sadece deneyebilirsin sen de yağsız ve az tuzlu olmak kaydıyla tabi :smiley-cool:

E

EU3

Ziyaretçi
slm arkadaşlar ..
bugün 2 . günüm ve bu sabah tartı beni çok neşelendirdi zemuszemus
tam 600 gr. eksik çıktım kaydirigubbakcemile2
gayet sadık bir şekilde dietime devam ediyorum ..
mystiria arkadaşımızın dedği gibi bu dietin en önemli kuralı kuralları bozmamak :eek:lmaz:
başlıcak arkadaşlara kolaylıklar diliyorum emin olun zor gibi görünsede zor değil kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
E

EU3

Ziyaretçi
hızlı kılo vermek ıyı degıl bılıyorum ama 15 gun sonra ıse baslayacagm ayrıca artık bıran once fazlalıklarımdan kurtulmak ıstıyorum 15 gunum var 13 gununde uygulamak ıstıyorum ama ben bı yerde daha once ısvec dıyetı baslıgı altında bı lıste gormustum ılk ıkı gunu sadece meyvesuyu ıcılıyordu bu lıste farklı??
tatlım 2 gün meyve suyu içilen diet hollwod dieti yerimseniben
ben onuda yapmıştım zamanında ama malasef gr. vermeme rağmen üstüne üstlük 1 kilo almıştım :1no2:
çok üzülmüştüm giden 2 günüme mafoldumben

Yukarı Alt