Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

isyan etmek istemiyorum ama 6.kez düşük yaşıyorum :( ne yapcam?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve noniponi tarafından 11 Haziran 2018 başlatılmıştır.

11 Haziran 2018
    Konu Sahibi : noniponi
  1. noniponi

noniponi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    1 kürtaj bugünle birlikte 5 te kimyasal gebelik yaşadım. şuan hamileyim 28 mayısta yumurtlama oldu 29 mayısta ilişki yaşadık ve 7 haziranda yani 1 hafta sonra normal gebelik testi yaptım 2.çizgi çıktı ertesi gün yani 8 haziranda kan verdim sonuç 60 çıktı çok şaşırdım vede mutlu oldumyani bat 19 haziran ve 11 gün önce kan testim 60 çıkmıştı. ha buarada ben 5 haziranda yerleşme lekesinide yaşadım 2,3 gün kadar sürdü sulu ve sütlü kahve renginde lekelenmem olmuştu onun üstüne zaten gebelik testi yaptım hemen çıktı çizgi. bugün yine kan verdim 11 haziran sonucum 55 çıktı. oksapar 4000 lik iğne kullanıyorum hiç bir ağrım sızım lekem yok değerim neden düştü yine kimyasal gebelik demek ki :KK43: ne yapcam ben ya iyi bir doktoru nerden bulcam. ilkkez iğne kullandım ilkkez yerleşme lekesini yaşadım bugün değeri görünce nasıl üzüldüm anlatamam anca kendime geldimde yazıyorum çok üzgünüm :KK61::KK43:

Son düzenleme: 11 Haziran 2018
  2. 11 Haziran 2018
  3. SaRaa22

SaRaa22 Bir mucize olsun. Üye

Ödül Puanları:
    33
    Mayıs haziran hepsini çok karışık yazmışsın tarihleri oldukça birbirine karıştırmışsın canım çok normal tabii bu halde kafanı toparlayabilmen ama bir düzeltme yapsan okuyan arkadaşlar için iyi olucak
    Eşin DNA hasar testi yaptırdı mı?
    Bide bebeği vucüdün atmaması için serum var intralipid hiç duydun mu bilmiyorum bende burda bi arkadaştan öğrendim onu hamile kalmadan kullanmaya başlamak gerekiyormuş
    Çok üzgünüm inşallah bigün sağlıkla tutunur canım sonuçta döllenme var umudunu kaybetme lütfen

lapland, ligea ve noniponi bunu beğendi.
  4. 11 Haziran 2018
  5. noniponi

noniponi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    çok sağol canım düzelttim şimdi. iğneye rağmen yine düşüyor ya nasıl bi haldeyim görsen. eşimde sadece genetikte genlerine baktılar başka bişşey yapmadılar. dna hasarı nereden yapılıyor? bide dediğin serumu hiç duymadım canım sen kullandın mı? araştırayım o serumuda çok teşekkür ederim canım

6. 11 Haziran 2018
  7. SaRaa22

Ödül Puanları:
    33
    Genelde hastaneler bu testi yapıyor aynı sperm testi gibi ama DNA hasar testi diye geçiyor yani hasar oranı yüksekse kimyasal olabiliyormuş en azından baktırmakta fayda var yüksek çıkarsa da ilaçla tedavisi mümkün.
    Bende 4 defa düşük yaptım korunma süresi Yen'i bitti bu sefer yumurtlama zamanında başladım bu serumu kullanmaya ama ben doğudayım serumu bulmak oldukça zor bende içeriği aynı smoflipid olanı buldum onu kullanıcam gebelik olursa taktırmaya devam etmek gerekiyormuş.
    Bide hamile kalmadan hapta kullanılıyormuş dentacortil ya da prednol ama içeriğinde kortizon olduğu için onları kullanmaya cesaret edemedim

8. 11 Haziran 2018
  9. wendigo

wendigo Guru Üye

Ödül Puanları:
    313
    Ah canım çok üzüldüm, stres yapıp kafana takma, rabbim hayırlısıyla kucağını doldursun inşallah.

noniponi bunu beğendi.
  10. 11 Haziran 2018
  11. Matsiyah

Matsiyah Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Canım benim Rabbim sabır versin. Bende hamileyim ilk gebeligim ama bende de lekelenm var düşük tehlikesi denildi ilaç kullanıyorum sevinemiyorum bile ne yaşadığımı anlayamıyorum.

noniponi bunu beğendi.
  12. 11 Haziran 2018
  13. noniponi

noniponi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Aminn canim allah razı olsun

14. 11 Haziran 2018
  15. noniponi

noniponi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Canim allahim sanada hayirlisiyla nasip etsin insallah. Bu serumu doktoruna mi yazdirdirdin ?

16. 11 Haziran 2018
  17. noniponi

noniponi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Korkma canim Allah'ın izniyle bebeğin insallh seninledir. Lekelenme düşük riski artik cok sık duyar olduk. Bol su ic dinlen dua et Allah'ın izniyle bisey olmaz inşallah

18. 11 Haziran 2018
  19. SaRaa22

Ödül Puanları:
    33
    Amin canım inşallah.
    Yazdırabilirsin de ve eczaneden direk alabilirsinde ben şimdilik direk aldım

noniponi bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.