İyi ki sezeryan yapmışım diyen var mı aranızda?

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.056
6
ooooooooooohhhhhhhhhh iyiki sezeryan yapmışım diyen var mı aranızda.acımadı ki acmadı ki gibilerinden.bende korkudan sezeryan yaparım herhalde o yüzden soruyorum:jeyyar:

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
464
2
betül bende aynı şeyi merak ediyorum ya bütün sağlıkçılar en azından benim etrafımdakiler hep sezaryen olmuş ama birde bakıyorum ünlüler falan normal doğuruyor bu işin doğrusu hangisi?acaba hangisini yapabilirim?diye düşünüyorum

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.056
6
betül bende aynı şeyi merak ediyorum ya bütün sağlıkçılar en azından benim etrafımdakiler hep sezaryen olmuş ama birde bakıyorum ünlüler falan normal doğuruyor bu işin doğrusu hangisi?acaba hangisini yapabilirim?diye düşünüyorum
benim teyzem iki normal bir sezeryan oldu ve normali tavsiye etmem.saatlerce acı çekiyorsun korkuyorsun üstüne bir de üstten dikiş yerine alttan dikiş oluyor dedi.ama bir solukta doğuranlarda bir anda çıkıverdi dedi.
ben kandan bayılırım o kadar uzun saat strese gelemem gibi geliyo.bebeğime bişey olcak diye çok korkarım.ayrıca eşim ve annem de bana normal doğum yapabileceğim konusunda güvenmiyorlar.ve doktorumda normal doğum saatler süren bişey ben gelemem diyor.yani ebelere ve beni tanımayan nöbetçi doktora kalcam üstelik .sizce bu bir risk mi
bir de sezeryan olan arkadaşlaaaardan çok zayıflar var göbek kalıyo bir yalan yalnızca biraz daha şiş dolaşıyorsun diyolar
üfffff ne yapsak kki!!!laelaelaelaelae

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
464
2
valla bilemiyorum aslında herkesin hikayesi kendine ablamın ilk bebeği sezaryen ikincisi normaldi.normal tabiki daha iyi ama sezaryende öyle felaket bişey değil diyor.Normal yapan arkadaşımla konuşuyorum kesinlikle normal diyor eltilerim kesinlikle sezaryen diyor.sendedemii kan tutma olayı var

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
5
ben normali bilmiyorum ama sezeryanda cok kolay degil yani epidural olursa farklı olur diye düşünüyorum.. ama şu an tekrar sezeryan olmaya korkardım ne yalan söyleyim ama normal dogumdanda korkardım ama epidural olursanız tavsiye ederim ama genel anestezi hoş degil

birgxuxl38

biricigim benim
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
1.426
7
slm arkadaslar bende bir ay önce dogum yaptim normal olarak bende normali tavsiye ederim ben dogumdan 20 dak sonra ayaktaydim bide kandan bahsetmissiniz tamam kan gelior ama ben hic görmedim yinede secim sizin seciminiz hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
15 Eylül 2007
8.746
37
ooooooooooohhhhhhhhhh iyiki sezeryan yapmışım diyen var mı aranızda.acımadı ki acmadı ki gibilerinden.bende korkudan sezeryan yaparım herhalde o yüzden soruyorum:jeyyar:
ben varım ben benhihoyyytohhhhhhhhhhhhhh iyiki sezeryan olmuşumm :lepi:
dr çok önemlikızlar bu konuda sağolsun en ufak bir sancım olmadı :nazar:

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
3.357
14
ben sezeryan oldum tabiki normali tavsiye ediyorum sadece sezeryanda diyorlarya yok yarım insan oluyorsun falan o doğru değil ama tabiki bi ameliyat ve normal doğumda arkadaşın dediği gibi daha çabuk toparlanıyorsun ama sezeryanda biraz daha geç toparlanıyorsun allah hayırlı doğumlar versin

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Pro Üye
3 Temmuz 2008
2.533
8
bebeğimin 4300 doğduğunu öğrenince dedim iyi ki sezryan olmuşum diye
ağrım da pek olmadı ama normal doğum çok içimdekaldı, doğum anını görememek, bebeğimi kucağıma hemen alamamak falan
apar topar sezeryan olmayıp araştırmış olsaydım kesinlikle epidural sezeyan olurdum

Yukarı Alt