Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Izmir bornova temizlikci ariyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve oznur35 tarafından 9 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : oznur35
  1. oznur35

oznur35 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Izmir bornovada ikamet ediyorum guvenilir isini iyi yapan surekli alabilecegim temizlikci bayan ariyorum.lutfen 1 2 kez gelip isini iyi yapip sonra sallapati is yapacak olan kisiler yazmasin bi kac sefer gelip sonra is buldum v.s gibi sebepleri olabilcek kisilerde yazmasin kisileri denemek degil surekli evime gelip nasipse yillarca evimi emanet edebilcegim birini ariyorum bu yuzden surekli bu isi yapan tecrubeli baska ise yonelmeyecek kisiler yazsin lutfen

2. 13 Ağustos 2018 12:58
  3. Gundelikciyardimci

Gundelikciyardimci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Merhaba oznur hanim ilanizla ilgileniyorum

4. 13 Ağustos 2018 22:35
  5. Gundelikciyardimci

Gundelikciyardimci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Iyi aksamlar oznur hanim elaman bulmadiysaniz ilanizla ilgileniyorum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.