• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

İzmir dr Ali öner Erdoğdu hastaları

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.558
Merhaba arkadaşlar Alı öner Erdoğdu hastaları varmı kendisi benim doktorum sağolsun ilgi ve alakasıyla en önemlisi tabiki Allah’ın izni ile Tüp bebek tedavim olumlu Sonuçlandı sağlıkla devam ederiz inşallah..
Varmı bu sitede Ali öner beyin başka hastaları merak ettim tanışmak isterim varsa :KK68:

mavis97

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
69
10
28
Meraba bende 1 sene önce kürtaj oldum. 7 aydır bebek yok. Hormon tahlillerim ve yumurtlama normal görünüyor ama hala olmadi. Bende ali beye muayeneye gitmek istiyorum. Sizin sorununuz neydi acaba

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.558
Benim tüplerimde sorun vardı çok şükür ali beyle sonuç aldık darısı sana ve tüm isteyenlere 🙏

Ecinli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
8
2
35
Merhaba bende ali beyin hastasıyım. Ağustos da doğum inşallah. Çok memnunum kendisinden

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.558
Hsg ile mi çözdünüz yoksa başka bir tedavi mi uyguladı. Bende daha önce bir gebelik geçirmeme rağmen 1 senedir olmuyor
Benim tüpün biri hidroselpenksliymis diğeri tıkalı kapalı ameliyat etti ali bey ve tüpünün biri alındı diğeri açıldı sonra tup bebek denedik oldu çok şükür ilk seferde tuttu daha önce 2 kere denedik başka dr ile tutmamisti

TuEm07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
4.167
4.140
Benim de 3 negatifim var. Ali beyden randevu aldım 1 hafta sonra görüşmeye gidicem bakalım ne diyecek.

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.558
Benim de 3 negatifim var. Ali beyden randevu aldım 1 hafta sonra görüşmeye gidicem bakalım ne diyecek.
doğru karar verdiğinizi gidip görüştüğümüzde daha iyi anlarsınız inşallah tez vakitte olumlu sonuçlar alırsınız 🤲

eylul elif

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2018
95
52
32
Benim de doktorum ilk denemede pozitifi gördüm çok şükür çok iyi bir doktor 9 yıl ugrastim sonunda iyi bir doktor buldum bazı doktorlar çok acımasız tavsiye ederim ali öner erdoğdu beyi

TuEm07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
4.167
4.140
Benim de doktorum ilk denemede pozitifi gördüm çok şükür çok iyi bir doktor 9 yıl ugrastim sonunda iyi bir doktor buldum bazı doktorlar çok acımasız tavsiye ederim ali öner erdoğdu beyi
Yarın öngörüşmeye gidicem.. Eski testlerimi de götürüyorum. Kendi ne gibi testler istiyor, orada yapılıyor mu, yaklaşımı nasıl? Bana biraz bilgi verebilir misiniz

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.558
Yarın öngörüşmeye gidicem.. Eski testlerimi de götürüyorum. Kendi ne gibi testler istiyor, orada yapılıyor mu, yaklaşımı nasıl? Bana biraz bilgi verebilir misiniz
Hayırlısı olsun inşallah sizede vesile olur ali beyin ilk yaklaşımı çok net ve dürüstce geldi güven veriyor kendine güvenen bir uzman tüm testlerinizi tetkiklerinizi yanınızda götürün rahim filminiz varsa onun filmlerini görmek istiyor benim problem tüplerimde olduğu içindir belki özellikle onu Görmek istediğini Söylemişti bana gerekli testlerinizi isterseniz oradada yaptırabilirsiniz hayırlısı olsun hakkinizda insallah darısı size olsun

TuEm07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
4.167
4.140
Hayırlısı olsun inşallah sizede vesile olur ali beyin ilk yaklaşımı çok net ve dürüstce geldi güven veriyor kendine güvenen bir uzman tüm testlerinizi tetkiklerinizi yanınızda götürün rahim filminiz varsa onun filmlerini görmek istiyor benim problem tüplerimde olduğu içindir belki özellikle onu Görmek istediğini Söylemişti bana gerekli testlerinizi isterseniz oradada yaptırabilirsiniz hayırlısı olsun hakkinizda insallah darısı size olsun
Çok teşekkürler. Rahim filmim var cd sini götürücem. Bir de izbanla gidicem alsancak durağında insem kolay bulur muyum, malesef bilmiyorum hiç o tarafları

eylul elif

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2018
95
52
32
Bütün tahlillerinizi götürün muayne eder zaten çok samimî ve cana yakındır ali bey rahat olun hemsireside ayşenur hemşire çok tatlı bir kızdır