İzmir dr Ali öner Erdoğdu hastaları

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.547
Merhaba arkadaşlar Alı öner Erdoğdu hastaları varmı kendisi benim doktorum sağolsun ilgi ve alakasıyla en önemlisi tabiki Allah’ın izni ile Tüp bebek tedavim olumlu Sonuçlandı sağlıkla devam ederiz inşallah..
Varmı bu sitede Ali öner beyin başka hastaları merak ettim tanışmak isterim varsa :KK68:

mavis97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
59
8
Meraba bende 1 sene önce kürtaj oldum. 7 aydır bebek yok. Hormon tahlillerim ve yumurtlama normal görünüyor ama hala olmadi. Bende ali beye muayeneye gitmek istiyorum. Sizin sorununuz neydi acaba

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.547
Benim tüplerimde sorun vardı çok şükür ali beyle sonuç aldık darısı sana ve tüm isteyenlere 🙏

Ecinli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
8
2
Merhaba bende ali beyin hastasıyım. Ağustos da doğum inşallah. Çok memnunum kendisinden

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.547
Hsg ile mi çözdünüz yoksa başka bir tedavi mi uyguladı. Bende daha önce bir gebelik geçirmeme rağmen 1 senedir olmuyor
Benim tüpün biri hidroselpenksliymis diğeri tıkalı kapalı ameliyat etti ali bey ve tüpünün biri alındı diğeri açıldı sonra tup bebek denedik oldu çok şükür ilk seferde tuttu daha önce 2 kere denedik başka dr ile tutmamisti

TuEm07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
3.665
3.257
Benim de 3 negatifim var. Ali beyden randevu aldım 1 hafta sonra görüşmeye gidicem bakalım ne diyecek.

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.633
1.547
Benim de 3 negatifim var. Ali beyden randevu aldım 1 hafta sonra görüşmeye gidicem bakalım ne diyecek.
doğru karar verdiğinizi gidip görüştüğümüzde daha iyi anlarsınız inşallah tez vakitte olumlu sonuçlar alırsınız 🤲

Yukarı Alt