Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

İzmir Dr Kaan Bozkurt

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mavinehir17 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

6 Ocak 2016
    Konu Sahibi : mavinehir17
  1. GTY

GTY Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    103
    Kızlar iyi akşamlar.. Hamilelikte grip oldunuz mu ? Neler kullandınız ?

2. 6 Ocak 2016
  3. izmirdilek

izmirdilek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    Teşekkür ederim amin inşallah cnm

4. 6 Ocak 2016
  5. izmirdilek

izmirdilek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    Çok sağol cnm senin de hayırlı olsun bakalım güzel haberler senden gelir inşallah

gabbler bunu beğendi.
  6. 6 Ocak 2016
  7. izmirdilek

izmirdilek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    Çok güzel yazmışsın güldürdün beni valla batma falan inşallah benimde öyle olur cnm çok istiyorum çok bugün eve geldim ve kasıklarım ve belim çok ağrı yaptı sanki adet olacakmışım gibi korktum ve çok ağladım anlamadım bugün çok duygusallık dokunsalar ağlıyorum günler azaldıkça korkuyorum herhalde bilmiyorum anlayacağınız kötüyüm yani

8. 6 Ocak 2016
  9. inezya

inezya Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    Canım transfer olduğun gün doktorun fitil kullanıyor işlem sonrası. İlk 3-4 gün kabız olmamaya çalış. Bol sıvı gıda :) vücuduna yüklenmediğin sürece günlük hayatına devam.rapor onayı için doktoruna sor derim.
    umarım yardımcı olabildim

gabbler bunu beğendi.
  10. 7 Ocak 2016
  11. pusulaa86

pusulaa86 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    Herkese merhaba.Uzun süredir sessiz takip ediyorum sayfayı ve katılıp desteğinizden faydalanmaya geldim artık.
    Benim negatif bir tüp denemem oldu, sperm hız ve morfoloji sorunumuz var.İkinci deneme için İrenbeyi düşünüyorum.Aslında ilk denememden önce gidip görüşmüştüm ama uzak bir şehirde olduğum için süreç zor olacak diye vazgeçmiştim ama aklım orada kaldı ki zaten bu sayfayı içten içe takip etmeye hep devam ettim :)
    Şimdi ben hazırlık yapıp gideceğim tedavi için, yazın görüştüğümüzde Kaan bey eşim ve benim için kan testlerini ve kullanmamızı istediği vitaminleri yazmıştı zaten.Bunlar dışında klasik kan-hormon testlerinden başka amh yada kromozom testi falan başka var mı yaptırmamız gereken ve sizin şunu da ister mutlaka halledip öyle gidin diyebileceğiniz şeyler?Başka önerileriniz?
    Bu arada aklıma takılan en önemli sey ben hiç rahim filmi çektirmedim, bende her şey normal göründüğü ve esas sıkıntı sperm oldugu için zaten tüp bebek olacak tüplerle işimiz yok, gerek yok demişlerdi.
    Ama Kaan bey tüp bebek için mutlaka rahim filmi istiyor mu tedavi öncesi?
    Bana lütfen yardımcı olun kızlar, çok uzaklardan geleceğim, cesarete, desteğe ve bilgiye çok ihtiyacım var gerçekten.

12. 7 Ocak 2016
  13. greeneyes34

greeneyes34 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Oncelikle hayirli olsun tedavin bence dogru adrestesin kaan hoca gercekten alaninda uzman biri sorularina bildigim kadariyla cvp vereyim oncelikle istedigi testler kisinin hastaligina gore degisiyor ornegin ben pko hastasiyim benden amh testi istemedi bende uzak bi yerdeyim merkezi aramistim hazirlikli gideyim diye saolsunlar kaan hoca durumuma gore benden istedigi testleri faks yoluyla gonderdiler benim icin cok iyi oldu hazirlikli gittim rahim filmine gelince istiyolar diye biliyorum ben onceden yaptirmistim onun sonucunuda gosterdim yeterli dedi bidaha cektirmedim ama bu konuyuda bence merkezi arayarak ogrenebilirsin Rabbim yardimcin olsun canim

14. 8 Ocak 2016
  15. bebitom02

bebitom02 Geleceksin biliyorum:) Üye

Ödül Puanları:
    33
    Canımm Âmin inşallah çok teşekkür ederim duaların için...
    Dün histomuda oldum çok şükür,iyiyim.
    Sende dikkat et kendine ve bebişine:)

krc05 bunu beğendi.
  16. 8 Ocak 2016
  17. krc05

krc05 everything is ok:) Üye

Ödül Puanları:
    123
    valla yaşadıklarımı anlattım okuyunca ben de güldüm hhe:) canım bak ağlamak bu zamanda yapılması gereken en son şey bile değil yazık değil mi sana ve sana tutunmaya çalışan bebişlerine:) kötü olmanı gerektircek bi durumun yok ki çok şükür, güzelhaber almak için gün sayıyorsun öyle düşün. 12si mi senin test günü canım, bak az kaldı ay çok heyecanlı inşallah yarabbim bekleyen herkesin yüzünü güldürsün..
    ohh hadi geçmiş olsun canım benim. en güzel kısma geri sayım başladı:))
    sağol canımm ediyorum bakalım büyüsün sıpam sağlıkla:)

inezya bunu beğendi.
  18. 8 Ocak 2016
  19. krc05

krc05 everything is ok:) Üye

Ödül Puanları:
    123
    merhaba hoşgeldiniz aramıza,
    Kaan Hoca bence de kesinlikle doğru seçim.

Probleminiz bizimkiyle aynı. o yüzden yardımcı olmaya çalışayım mümkün olduğunca:)

Size yazdıkları dışında benden yumurta rezervini öğrenelim diye amh testi istedi canım. Hatta benim rezervim pek iyi çıkmadı... Kromozom testini istemedi, sanıyorum tekrarlayan düşükler durumunda isteniyor bu test yanıltmayım ama ihtiyaç yoksa istemiyor.

Eğer gerek yok dedilerse çektirme canım tüp bebekte tüplere gerek duyulmuyor. Ben çektirip götürmüştüm bakmıştı Kaan Hoca ama dediğim gibi ilk aşamada tüp bebeğe gerek olup olmadığını konuşmuştu bizimle. Sanırım gerek olmaz çektirmene.

Emin ellere teslimsin canım önce bunu söyliyim sana:) Kaan Bey ve ekibi işlerinde çok titiz ve başarılılar. Ben ilk denememde düşünmeden Kaan Hoca'ya gittim, başkasını araştırmadım bile. Ve hep ona güvendim. (Kaan Hoca diyoruz hep ama dediğim gibi ekip de çok başarılı, en önemlisi embriyologlar çok çok başarılı). Allah yardımcınız olsun. Burdan aklına takılan herşeyi yaz lütfen elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım...

Tombiliboo ve inezya bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.