1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

İzmir Dr Kaan Bozkurt

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mavinehir17 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

10 Ocak 2016
    Konu Sahibi : mavinehir17
  1. esma0917

esma0917 rabbim çok büyüksün Üye

Beğenildi:
    475
    Ödül Puanları:
    78
    Canim merhaba simdiden hayirli olsun bebeklerin bende troitlerde sikinti oldugi icin ve ailemde seker rahatsizligi oldugundan endokrinci bana 12. Haftada seker yuklemesi yapti kaan beyi aramistim cok erken diye o da doktorun ne diyorsa onu yap dedi ve yaptirdim cok sukur hic bir sorun yasamadim hatta sonra sekerim o kadar firladi ki insulin kullanmaya basladim ardindan sonhaftalara dogru tansiyon problemi yasadim sana tavsiyem hele hele İkiz bebek bekleyenlere tavsiyem mutlaka yeni dogan unitesi olan bir hastane secmenizdir islemleri devam edenlere rabbim hayirlisini nasip etsin hersey su gibi akip gecsin transferi olacaklara hayirli bebisler ve hamile olan arkadaslara bebeklerini saglikla kucaklarina almayi nasip etsin rabbim . Once rabbimin izni sonra kaan beyin sayesinde ikiz prenslerime sahip olan biri olarak emin ellerde oldugunuzu kesinlikle soyleyebilirim rabbim isteyen herkese versin ins

Tombiliboo, inezya, arslan33 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. 10 Ocak 2016
  3. esma0917

esma0917 rabbim çok büyüksün Üye

Beğenildi:
    475
    Ödül Puanları:
    78
    Bu arada tetsnasu da yaptir canim

4. 10 Ocak 2016
  5. greeneyes34

greeneyes34 Üye Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabin icin cok saol canim soylediklerini mutlaka dikkate alicam Allah izin verirse dogumudaa kaan hocayla dusunuyorum bide egepol hastanesi diyolar orda yapcam gibi cok sukur simdilik bebeklerde bende iyiyim tek korkum erken dogum hep dua ediyorum zamaninda gelsinler diye hayirlisi artik bakalim Allah sana da kolaylik versin canim ikiz bakmak kolay degil ama varliklari insana ne kadar iyi geliyodur kimbilir...

6. 10 Ocak 2016
  7. Difrenbahya

Difrenbahya Üye Üye

Beğenildi:
    479
    Ödül Puanları:
    23
    Kızlar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için darısı isteyen herkesin başına insallah.biz biraz yogunuz bu ara netekim girmeye vakit bulamıyorum.doğum egepolde ve plansız oldu.sancilarim varmış çok yüksek şekilde ama ben sadece ufak batmalr hissettim.kaan beye msj attım oda hastaneye yonlendeirdi gece 22.30da ordaydim 00.30da bebisleri kucagimizdaydi Allahın izniyle.hastane çok guzel cok ilgili kesinlikle tavsiyediyorum.kaan bey zaten onbeş dk da hastanedeydi ve beni çok sakinlestirdi.doğum sonrasi da birçok defa ziyaretmize geldi.ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı tekrar ispatladı bize.sormak istediğiniz herşeyi gecte olsa cevaplarim. @kalbiminozu gelicem ziyaretine inşallah:)

kumsall35, izmirdilek ve kalbiminozu bunu beğendi.
  8. 10 Ocak 2016
  9. Difrenbahya

Difrenbahya Üye Üye

Beğenildi:
    479
    Ödül Puanları:
    23
    Kızlar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için darısı isteyen herkesin başına insallah.biz biraz yogunuz bu ara netekim girmeye vakit bulamıyorum.doğum egepolde ve plansız oldu.sancilarim varmış çok yüksek şekilde ama ben sadece ufak batmalr hissettim.kaan beye msj attım oda hastaneye yonlendeirdi gece 22.30da ordaydim 00.30da bebisleri kucagimizdaydi Allahın izniyle.hastane çok guzel cok ilgili kesinlikle tavsiyediyorum.kaan bey zaten onbeş dk da hastanedeydi ve beni çok sakinlestirdi.doğum sonrasi da birçok defa ziyaretmize geldi.ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı tekrar ispatladı bize.sormak istediğiniz herşeyi gecte olsa cevaplarim. @kalbiminozu gelicem ziyaretine inşallah:)

Tombiliboo ve Rezzan0606 bunu beğendi.
  10. 10 Ocak 2016
  11. Rezzan0606

Rezzan0606 Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    8
    Kızlar günaydın birsey sorcam histo olduktan sonra birdaha randevuya gittiğimizde fitil ve bant verdiklerinde tetradox kapsülü hemen baslıyoduk dimi

12. 10 Ocak 2016
  13. gabbler

gabbler Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba, ben tetradoxa hemen histo sonrasi baslamistim. Hatta o aksam ic ve basla demistj. Banda 2-3 gun sonra basladim. Ancak fitili bir sonra ki kontrolumde vermisti kaan bey igne ile birlikte.

14. 10 Ocak 2016
  15. Rezzan0606

Rezzan0606 Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    8
    Evet histo sonrasıda kullandım bana fiyil bant vitamin verdi buhafta birde antibyotk iğne vermedi yarın kaan beye yazıyım olmadı tesekkürler canım cvp verdiğin için

16. 10 Ocak 2016
  17. hayado

hayado Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    283
    Ödül Puanları:
    33
    @Difrenbahya canım hayırlı olsun...doğum yapmış, bebişlerine kavuşmuşsun..çok sevindim..Allah analı babalı büyütsün..ömürlü olsunlar inşallah...Rabbim isteyen herkese göstersin..kaan beye devam ediyorum ben de..çok güven veriyo insana..insallah doğumu da ona yaptımak istyorum..sezeryan nasıldı?? epidural mi genel miydi??

18. 10 Ocak 2016
  19. arslan33

arslan33 Üye Üye

Beğenildi:
    357
    Ödül Puanları:
    23
    Canım hayırlı olsunallah bebislerin E sağlık ve hayırlı ömür versin kabiminozu doğum yaptı mı Yoksa????

izmirdilek ve kalbiminozu bunu beğendi.