Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

İzmir Dr Kaan Bozkurt

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mavinehir17 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

10 Ocak 2016
    Konu Sahibi : mavinehir17
  1. ozel35

ozel35 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Merhabalar bende denizliden izmire gidenlerdenim ilk kez gidicem kaan beye sizin sorununuz neydi bende cikolata kisti var

2. 10 Ocak 2016
  3. HVYD1798

HVYD1798 elbet bir gün Üye

Ödül Puanları:
    153
    canim hastanenin orada bulvar eczanesi var irenbeden gidenlere indirim yapiyor.ben hep oradan aldim tavsiye ederim

4. 10 Ocak 2016
  5. blue-eyes

blue-eyes Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Herkese merhaba, yeniler beni pek tanımaz.. Eskiler ise, az yazmama rağmen hatırlayabilir.. :KK45:

Kısaca hikayemi yazmak istedim size,

Yaklaşık 4 yıldır baby diye uğraştık bunun 1,5 - 2 yılı Kaan Bey'le geçti.. 4 tüp bebek denedik bunun 2 si transfere ulaşmadan son buldu.2 si transfer olup 2 sinden de gebelikle sonuclandı ama geçen sene bugünlerde sonucu pozitif almama rağmen hcg değerim iyi yükselmediği ve kalp atısını alamadığımız icin 7.haftada kürtaj oldum.. Ağlama krizlerine girdim.. Gecen sene ocak- subat ayımı düşünüyorumda offf diyorum.. 2 ay bekledikten sonra hemen tekrar başlıcam dedim. Kaan Bey ok dedi.. Ve bana 3 tane baby adayı koyuldu ve şuan o babylerden biri önce Allah'ın sonra Kaan Bey'in sayesinde yanımda mışıl mışıl uyuyor.. Hesabımda ki fotoğrafı bi kaç ay sonra gerçekleştirebileceğim için çok mutluyum.. :KK73:

Sizinle paylaşmak istedim çünkü bende ne umutsuzluklar mutsuzluklar yaşadım ama yılmadım pes etmedim mutlu sona ulaştık.. Lütfen sizde pes etmeyin ve Kaan Bey'in her dediğine inanın ve uygulayın..

Sevgilerimle

The End
    Mutlu Son :KK37::KK68:

Orangutann, kumsall35, arslan33 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. 10 Ocak 2016
  7. inezya

inezya Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    amin cümlemize :emir_bebek: inşallah kaan bey bizlerede bu mutluluğu yaşatacak :KK25:

8. 10 Ocak 2016
  9. inezya

inezya Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    Allah analı babalı büyütsün senin adına çok sevindim:KK19:

10. 10 Ocak 2016
  11. blue-eyes

blue-eyes Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153

Amin.. Çok teşekkür ederim.. Darısı isteyen herkese..

12. 10 Ocak 2016
  13. egeli_09

egeli_09 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Geçmiş olsun cnm Rabbim şimdiki bebeğinin acılarını göstermesin ona sağlık sıhhat versin sağlıcakla büyüt annesi... Seni çok iyi anlıyorum benim bebeğimin de 7 haftalıktı kalp atışını duyduk 8 haftalıkken kalp atışı durdu ve kürtaj oldum.. Daha yeni çok olmadı bende biraz ara verip tekrar denemek istiyorum Rabbim hayırlısıyla nasip eder. Bana umut oldun cnm formda bakıyordum kürtajla sonra acaba ne kadar süre geçmesi gerekir diye..

14. 10 Ocak 2016
  15. kalbiminozu

kalbiminozu Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Canım benim, sabah 9dan itibaren ordayım 12de doğuma gireceğim beklerim ve çok sevinirim:KK47:

inezya ve Tombiliboo bunu beğendi.
  16. 10 Ocak 2016
  17. kalbiminozu

kalbiminozu Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Yok canım daha doğurmadım :confused:yarın doğum Allah nasip ederse :KK71:

izmirdilek ve arslan33 bunu beğendi.
  18. 11 Ocak 2016
  19. arslan33

arslan33 Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Ay canım ziyarete geleceğim falan diye görünce dedim yoksa doğum yaptı mı diye heyecanlandim valla desene yarın büyük gün... Hadi sağlıklı ve acısız bir şekilde bebislerine kavuş hayırlısıyla ve bizim de hayırlısıyla bebişlerimize kavuşabilmemiz için dua et canım...

kalbiminozu ve izmirdilek bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.