İzmir Dr Kaan Bozkurt

izmirdilek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2015
178
344
Kızlar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için darısı isteyen herkesin başına insallah.biz biraz yogunuz bu ara netekim girmeye vakit bulamıyorum.doğum egepolde ve plansız oldu.sancilarim varmış çok yüksek şekilde ama ben sadece ufak batmalr hissettim.kaan beye msj attım oda hastaneye yonlendeirdi gece 22.30da ordaydim 00.30da bebisleri kucagimizdaydi Allahın izniyle.hastane çok guzel cok ilgili kesinlikle tavsiyediyorum.kaan bey zaten onbeş dk da hastanedeydi ve beni çok sakinlestirdi.doğum sonrasi da birçok defa ziyaretmize geldi.ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı tekrar ispatladı bize.sormak istediğiniz herşeyi gecte olsa cevaplarim. @kalbiminozu gelicem ziyaretine inşallah:)
çok tebrik ederim allahım inşllah hepimizinbaşına bu güzel duyguyu versin ve yaşatsın inşallah

krc05

everything is ok:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
1.255
1.205
@kalbiminozu canım benim bugün doğumun sanırım, prensini ve prensesini sağlıkla al kucağına inşallahh, bizlere de ilk fırsatında güzel haberlerini ver mutlaka:)) Allah bir nefeste kurtarsın canım seni inşallah:)
I izmirdilek canım benim senin de hayırlı haberlerini bekliyoruz hadi bakalım 12den önce çıkar inşallah ara ara bakıcam foruma merakta bırakma bizi:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-11-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 59 gün kaldı.

Sonraki üç gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Bu ay daha önceden yaşamış olduğunuz sırt ağrısı gibi bir çok aynı belirtiyi yaşayabilirsiniz. Siz ve bebeğiniz genişledikçe, sırtınız için yük denegelemek giderek zorlaşacaktır. Bebeğiniz daha hızlı kilo almaya başlıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

blue-eyes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2014
303
844
Geçmiş olsun cnm Rabbim şimdiki bebeğinin acılarını göstermesin ona sağlık sıhhat versin sağlıcakla büyüt annesi... Seni çok iyi anlıyorum benim bebeğimin de 7 haftalıktı kalp atışını duyduk 8 haftalıkken kalp atışı durdu ve kürtaj oldum.. Daha yeni çok olmadı bende biraz ara verip tekrar denemek istiyorum Rabbim hayırlısıyla nasip eder. Bana umut oldun cnm formda bakıyordum kürtajla sonra acaba ne kadar süre geçmesi gerekir diye..

Çok teşekkür ederim canım.. Bence Kaan Bey ne zaman uygun görürse o zaman başla.. İnancını asla kaybetme çünkü Karşında canlı örneği duruyor.. Allah yardımcınız olsun..

egeli_09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
519
335
Çok teşekkür ederim canım.. Bence Kaan Bey ne zaman uygun görürse o zaman başla.. İnancını asla kaybetme çünkü Karşında canlı örneği duruyor.. Allah yardımcınız olsun..
amin canım yarın kontrolümüz var inşallah rahim içi temizdir de tekrar operasyon geçirmek durumunda kalmam..yarın konuşucaz ay sonunda tekrar kontrol var evet farkındayım sen hemen 2 ay sonra başlayınca cesaret geldi ama kısmetse biz baharda düşünüyoruz cnm yaz a doğru tabi kararımız değişmezse..3 ay falan bi ara vermek istiyorum daha kromozom testi yaptırmadık yarın yapılacak olan testlerin listesini de alırız bakalım sonuçlar nasıl gelir nasıl bir yol izleriz hayırlısı...sana da çok sevindim şuna baksana nasılda durmuş poz vermiş öyle :) tekrar kaan beyle devam edicez kendiliğinden olmazsa

adf85

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2015
14
11
arkadaşlar merhaba uzun zamandır sizi takip ediyorum .
pkoluyum 4 kez klomen tedavisinden sonra aşılama yapmadan tüp bebek yapmaya karar verdik, haziran ayında Kaan Bey ile görüştük biraz daha beklememiz konusunda bizi telkin etti fakat artık süreci başlatmak istediğimizden Kaan Bey ile yeniden görüştük ve 2 ay kadar sonra yumurta toplama işlemi yapılacak .ben şimdiden çok heyecanlıyım pko olup sürecin nasıl ilerlediği konusunda bilgi sahibi arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? sakinleşmem gerek :)

gabbler

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2015
52
45

bebitom02

Geleceksin biliyorum:)
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
444
519
valla yaşadıklarımı anlattım okuyunca ben de güldüm hhe:) canım bak ağlamak bu zamanda yapılması gereken en son şey bile değil yazık değil mi sana ve sana tutunmaya çalışan bebişlerine:) kötü olmanı gerektircek bi durumun yok ki çok şükür, güzelhaber almak için gün sayıyorsun öyle düşün. 12si mi senin test günü canım, bak az kaldı ay çok heyecanlı inşallah yarabbim bekleyen herkesin yüzünü güldürsün..

ohh hadi geçmiş olsun canım benim. en güzel kısma geri sayım başladı:))
sağol canımm ediyorum bakalım büyüsün sıpam sağlıkla:)
Evet canım,Allah hayırlısıyla hamile kalmayı ve hayırlısıyla bebek sahibi Olmayı bana da kısmet etsin inşallah...Heyecan her an her süreçte devam,şu yaşadıklarımızı normal yoldan anne olanlar anlayamaz asla sadece tahmin edebilir...Allah yardımcımız olsun.

greeneyes34

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2015
211
222
arkadaşlar merhaba uzun zamandır sizi takip ediyorum .
pkoluyum 4 kez klomen tedavisinden sonra aşılama yapmadan tüp bebek yapmaya karar verdik, haziran ayında Kaan Bey ile görüştük biraz daha beklememiz konusunda bizi telkin etti fakat artık süreci başlatmak istediğimizden Kaan Bey ile yeniden görüştük ve 2 ay kadar sonra yumurta toplama işlemi yapılacak .ben şimdiden çok heyecanlıyım pko olup sürecin nasıl ilerlediği konusunda bilgi sahibi arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? sakinleşmem gerek :)
Oncelikle hayirli olsun kesinlikle dogru adrestesin kaan hocaya guven bende pkoluyum 3 kez klomen bir negatif asilama bunlar istanbulda oldu sonra Allah karsima kaan hocayi cikardi esimde sorun yoktu bu yuzden bizede tekrar asilama dedi ama ben istemedim direk tup olsun istedim yanliz benim surec biraz farkli isledi normalde 3 ayda bitecek olan tedavim 10 ayi buldu cunku ben cok uzaktan geliyodum her gittigimde bi islem yaptirdim en son yazin transfer icin gittim cok sukur simdi 5 aylik hamileyim merak ettiklerini elimden geldigince cvplarim guzel sonuca ulasirsiniz inslh

Yukarı Alt