Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

İzmir Dr Kaan Bozkurt

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mavinehir17 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

11 Ocak 2016
    Konu Sahibi : mavinehir17
  1. izmirdilek

izmirdilek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    çok tebrik ederim allahım inşllah hepimizinbaşına bu güzel duyguyu versin ve yaşatsın inşallah

arslan33 bunu beğendi.
  2. 11 Ocak 2016
  3. izmirdilek

izmirdilek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    cnm benim sağ salim allahım kucağına almayı nasip etsin sen bebişini kucağına aldığın an bende sonucumu alıcam cnm 12:00 de

kalbiminozu bunu beğendi.
  4. 11 Ocak 2016
  5. krc05

krc05 everything is ok:) Üye

Ödül Puanları:
    123
    @kalbiminozu canım benim bugün doğumun sanırım, prensini ve prensesini sağlıkla al kucağına inşallahh, bizlere de ilk fırsatında güzel haberlerini ver mutlaka:)) Allah bir nefeste kurtarsın canım seni inşallah:)
    @izmirdilek canım benim senin de hayırlı haberlerini bekliyoruz hadi bakalım 12den önce çıkar inşallah ara ara bakıcam foruma merakta bırakma bizi:)

6. 11 Ocak 2016
  7. blue-eyes

blue-eyes Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153

Çok teşekkür ederim canım.. Bence Kaan Bey ne zaman uygun görürse o zaman başla.. İnancını asla kaybetme çünkü Karşında canlı örneği duruyor.. Allah yardımcınız olsun..

inezya bunu beğendi.
  8. 11 Ocak 2016
  9. egeli_09

egeli_09 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    amin canım yarın kontrolümüz var inşallah rahim içi temizdir de tekrar operasyon geçirmek durumunda kalmam..yarın konuşucaz ay sonunda tekrar kontrol var evet farkındayım sen hemen 2 ay sonra başlayınca cesaret geldi ama kısmetse biz baharda düşünüyoruz cnm yaz a doğru tabi kararımız değişmezse..3 ay falan bi ara vermek istiyorum daha kromozom testi yaptırmadık yarın yapılacak olan testlerin listesini de alırız bakalım sonuçlar nasıl gelir nasıl bir yol izleriz hayırlısı...sana da çok sevindim şuna baksana nasılda durmuş poz vermiş öyle :) tekrar kaan beyle devam edicez kendiliğinden olmazsa

10. 11 Ocak 2016
  11. adf85

adf85 Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar merhaba uzun zamandır sizi takip ediyorum .
    pkoluyum 4 kez klomen tedavisinden sonra aşılama yapmadan tüp bebek yapmaya karar verdik, haziran ayında Kaan Bey ile görüştük biraz daha beklememiz konusunda bizi telkin etti fakat artık süreci başlatmak istediğimizden Kaan Bey ile yeniden görüştük ve 2 ay kadar sonra yumurta toplama işlemi yapılacak .ben şimdiden çok heyecanlıyım pko olup sürecin nasıl ilerlediği konusunda bilgi sahibi arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? sakinleşmem gerek :)

12. 11 Ocak 2016
  13. gabbler

gabbler Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    Sağlikla kucagina al insallah bebislerini, cok heyecanliii :KK66:)

@izmirdilek insallah seninde olumlu sonuclarini aliriz. Guzel haberlerini bekliyoruz...

kalbiminozu ve inezya bunu beğendi.
  14. 11 Ocak 2016
  15. bebitom02

bebitom02 Geleceksin biliyorum:) Üye

Ödül Puanları:
    33
    @kalbiminozu canım Allah yardımcın olsun,hayırlısıyla bebeklerine kavuştun sanırım...Allah Ömür boyu mutlu hayat nasip etsin...Darısıda Başımıza inşallah...

16. 11 Ocak 2016
  17. bebitom02

bebitom02 Geleceksin biliyorum:) Üye

Ödül Puanları:
    33
    Evet canım,Allah hayırlısıyla hamile kalmayı ve hayırlısıyla bebek sahibi Olmayı bana da kısmet etsin inşallah...Heyecan her an her süreçte devam,şu yaşadıklarımızı normal yoldan anne olanlar anlayamaz asla sadece tahmin edebilir...Allah yardımcımız olsun.

inezya, krc05 ve gabbler bunu beğendi.
  18. 11 Ocak 2016
  19. greeneyes34

greeneyes34 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Oncelikle hayirli olsun kesinlikle dogru adrestesin kaan hocaya guven bende pkoluyum 3 kez klomen bir negatif asilama bunlar istanbulda oldu sonra Allah karsima kaan hocayi cikardi esimde sorun yoktu bu yuzden bizede tekrar asilama dedi ama ben istemedim direk tup olsun istedim yanliz benim surec biraz farkli isledi normalde 3 ayda bitecek olan tedavim 10 ayi buldu cunku ben cok uzaktan geliyodum her gittigimde bi islem yaptirdim en son yazin transfer icin gittim cok sukur simdi 5 aylik hamileyim merak ettiklerini elimden geldigince cvplarim guzel sonuca ulasirsiniz inslh

arslan33 bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.