İzmir Dr Kaan Bozkurt

Tombiliboo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
792
Herkese merhaba, yeniler beni pek tanımaz.. Eskiler ise, az yazmama rağmen hatırlayabilir.. :KK45:

Kısaca hikayemi yazmak istedim size,

Yaklaşık 4 yıldır baby diye uğraştık bunun 1,5 - 2 yılı Kaan Bey'le geçti.. 4 tüp bebek denedik bunun 2 si transfere ulaşmadan son buldu.2 si transfer olup 2 sinden de gebelikle sonuclandı ama geçen sene bugünlerde sonucu pozitif almama rağmen hcg değerim iyi yükselmediği ve kalp atısını alamadığımız icin 7.haftada kürtaj oldum.. Ağlama krizlerine girdim.. Gecen sene ocak- subat ayımı düşünüyorumda offf diyorum.. 2 ay bekledikten sonra hemen tekrar başlıcam dedim. Kaan Bey ok dedi.. Ve bana 3 tane baby adayı koyuldu ve şuan o babylerden biri önce Allah'ın sonra Kaan Bey'in sayesinde yanımda mışıl mışıl uyuyor.. Hesabımda ki fotoğrafı bi kaç ay sonra gerçekleştirebileceğim için çok mutluyum.. :KK73:

Sizinle paylaşmak istedim çünkü bende ne umutsuzluklar mutsuzluklar yaşadım ama yılmadım pes etmedim mutlu sona ulaştık.. Lütfen sizde pes etmeyin ve Kaan Bey'in her dediğine inanın ve uygulayın..

Sevgilerimle

The End
Mutlu Son :KK37::KK68:
Sizi hatırlıyorum. Benim bu forumu takibe başladığım ilk günlerde önce gebelik haberinize sonra da üzüntünüze ortak olmuştum. Çok ama çok sevindim. Sağlıkla büyütün bebeğinizi. Darısı bizlerin başına

blue-eyes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
844
Sizi hatırlıyorum. Benim bu forumu takibe başladığım ilk günlerde önce gebelik haberinize sonra da üzüntünüze ortak olmuştum. Çok ama çok sevindim. Sağlıkla büyütün bebeğinizi. Darısı bizlerin başına

Çok teşekkür ederim.. Hala anne olduğuma inanamıyorum.. Şükürler olsun Rabbime..Her zaman dualarımdasınız. Allah'ın izniyle hepiniz bu duyguyu tadacaksınız inşallah..

izmirdilek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
344
herkeze günaydın arkadaşlar dün size yazamadım hepiniz yazmışsınız ama kendimi biraz toparlayım dedim olmadı .. üzüntüden ağlamaktan bittim göz yaşım kalmadı resmen allahım kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın inanın olumsuz sonucu aldığımda bebeklerimi bu kadar çok istediğimi inanınki anlamamışım düşünün üzüntümü o isteğim yanında az kaldı yani dua ediyorum allahım bana güç versin şu üzüntüyü birşey olsun unutayım ve kendimi toparlayım çok kötüyüm şuan bunları yazarken dahi ağlıyorum çünkü benim durum çok başka çok 2 yıl dan fazla zaman da yumurta toplandı ve başka da yok dondurulmuş olsa bu kadar üzülmicem bir daha deneriz dicem ama yumurta yok sona geldim bir mucize olur inşallah ve kendiliğinden yavrularım olur allahım duy sesimi .. bir müddet ara vericem foruma da girmicem toparlanmak için sonuç bekleyen herkezin allahım yüzünü güldürsün güzel sonuşlar alın hamile olan arkadaşlarım allahım kucağınıza almak nasip etsin hepinizi öpüyorummmm...

egeli_09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
335
herkeze günaydın arkadaşlar dün size yazamadım hepiniz yazmışsınız ama kendimi biraz toparlayım dedim olmadı .. üzüntüden ağlamaktan bittim göz yaşım kalmadı resmen allahım kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın inanın olumsuz sonucu aldığımda bebeklerimi bu kadar çok istediğimi inanınki anlamamışım düşünün üzüntümü o isteğim yanında az kaldı yani dua ediyorum allahım bana güç versin şu üzüntüyü birşey olsun unutayım ve kendimi toparlayım çok kötüyüm şuan bunları yazarken dahi ağlıyorum çünkü benim durum çok başka çok 2 yıl dan fazla zaman da yumurta toplandı ve başka da yok dondurulmuş olsa bu kadar üzülmicem bir daha deneriz dicem ama yumurta yok sona geldim bir mucize olur inşallah ve kendiliğinden yavrularım olur allahım duy sesimi .. bir müddet ara vericem foruma da girmicem toparlanmak için sonuç bekleyen herkezin allahım yüzünü güldürsün güzel sonuşlar alın hamile olan arkadaşlarım allahım kucağınıza almak nasip etsin hepinizi öpüyorummmm...
canım geçmiş olsun...rabbim hepimize şifa versin benimde bebeğim tutundu fakat 8 haftalıkken kürtaj oldum tam 2 hafta önce bugün gerçekten çok kötüydüm seni çok iyi anlayabiliyorum....allahım isteyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın.. kafanı dinle biraz toparlanması zor oluyor seni üzen her ortamdan uzak dur...ben telefonlara bile bakmamıştım yeni yeni telefonlara bakıyorum ve o olayla ilgili konuşmak istemiyorum daha çok yıpratıcı oluyor. içinden ne geçiyorsa nasıl davranmak istiyorsan öyle yap önemli olan sensin....

krc05

everything is ok:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.196
canım benim ne diyeceğimi bilemiyorum, Allahım mucizesini göndersin sana doğal yolla oluversin inşallahh... bir süre okuma ilgilenme bu konularla kafanı dağıt canım... Allahım sana en kısa zamanda miniklerini nasip etsin inşallah canım benim...

emone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
kızlar yarın transferim olacaktı ancak hasta oldum faranjit, öksürük, kırgınlık tarzında. Ateşini ölç bildir dediler ertelenebilirmiş 1 ay. Faranjit sorun olur mu diye sordum bilmiyorum dediler. Fikri olan var mı?

kahve_delisi

Görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
896
Bugun yumurtalarim toplandi.6tane yumurta toplandi.benim icinde dua edin lutfen hersey yolunda gitsin..

Yukarı Alt