Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

İzmir Dr Kaan Bozkurt

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mavinehir17 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

11 Ocak 2016
    Konu Sahibi : mavinehir17
  1. greeneyes34

greeneyes34 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Ay ne guzel mutlu sona ulastin cok sukur hayirlisiyla bebislerini kucagina alirsin inslh

kalbiminozu bunu beğendi.
  2. 11 Ocak 2016
  3. Tombiliboo

Tombiliboo Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    138
    Sizi hatırlıyorum. Benim bu forumu takibe başladığım ilk günlerde önce gebelik haberinize sonra da üzüntünüze ortak olmuştum. Çok ama çok sevindim. Sağlıkla büyütün bebeğinizi. Darısı bizlerin başına

4. 11 Ocak 2016
  5. Tombiliboo

Tombiliboo Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    138
    Canım seni merak ettim. Sonucunu haber vermedin. İnşallah herşey yolundadır

izmirdilek ve arslan33 bunu beğendi.
  6. 11 Ocak 2016
  7. blue-eyes

blue-eyes Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153

Çok teşekkür ederim.. Hala anne olduğuma inanamıyorum.. Şükürler olsun Rabbime..Her zaman dualarımdasınız. Allah'ın izniyle hepiniz bu duyguyu tadacaksınız inşallah..

izmirdilek ve Tombiliboo bunu beğendi.
  8. 12 Ocak 2016
  9. izmirdilek

izmirdilek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    herkeze günaydın arkadaşlar dün size yazamadım hepiniz yazmışsınız ama kendimi biraz toparlayım dedim olmadı .. üzüntüden ağlamaktan bittim göz yaşım kalmadı resmen allahım kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın inanın olumsuz sonucu aldığımda bebeklerimi bu kadar çok istediğimi inanınki anlamamışım düşünün üzüntümü o isteğim yanında az kaldı yani dua ediyorum allahım bana güç versin şu üzüntüyü birşey olsun unutayım ve kendimi toparlayım çok kötüyüm şuan bunları yazarken dahi ağlıyorum çünkü benim durum çok başka çok 2 yıl dan fazla zaman da yumurta toplandı ve başka da yok dondurulmuş olsa bu kadar üzülmicem bir daha deneriz dicem ama yumurta yok sona geldim bir mucize olur inşallah ve kendiliğinden yavrularım olur allahım duy sesimi .. bir müddet ara vericem foruma da girmicem toparlanmak için sonuç bekleyen herkezin allahım yüzünü güldürsün güzel sonuşlar alın hamile olan arkadaşlarım allahım kucağınıza almak nasip etsin hepinizi öpüyorummmm...

10. 12 Ocak 2016
  11. egeli_09

egeli_09 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    canım geçmiş olsun...rabbim hepimize şifa versin benimde bebeğim tutundu fakat 8 haftalıkken kürtaj oldum tam 2 hafta önce bugün gerçekten çok kötüydüm seni çok iyi anlayabiliyorum....allahım isteyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın.. kafanı dinle biraz toparlanması zor oluyor seni üzen her ortamdan uzak dur...ben telefonlara bile bakmamıştım yeni yeni telefonlara bakıyorum ve o olayla ilgili konuşmak istemiyorum daha çok yıpratıcı oluyor. içinden ne geçiyorsa nasıl davranmak istiyorsan öyle yap önemli olan sensin....

arslan33 bunu beğendi.
  12. 12 Ocak 2016
  13. krc05

krc05 everything is ok:) Üye

Ödül Puanları:
    123
    canım benim ne diyeceğimi bilemiyorum, Allahım mucizesini göndersin sana doğal yolla oluversin inşallahh... bir süre okuma ilgilenme bu konularla kafanı dağıt canım... Allahım sana en kısa zamanda miniklerini nasip etsin inşallah canım benim...

14. 12 Ocak 2016
  15. emone

emone Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    kızlar yarın transferim olacaktı ancak hasta oldum faranjit, öksürük, kırgınlık tarzında. Ateşini ölç bildir dediler ertelenebilirmiş 1 ay. Faranjit sorun olur mu diye sordum bilmiyorum dediler. Fikri olan var mı?

16. 12 Ocak 2016
  17. kahve_delisi

kahve_delisi Görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler... Üye

Ödül Puanları:
    78
    Bugun yumurtalarim toplandi.6tane yumurta toplandi.benim icinde dua edin lutfen hersey yolunda gitsin..

18. 12 Ocak 2016
  19. kumsall35

kumsall35 Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Çok sevindim Canım gözünüz aydın olsun. Sağlıkla büyüt inşallah. Çok öpüyorum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.