İzmir Dr Kaan Bozkurt

tuana gure

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
40
95
Çoook teşekkür ederim cevap için.
@izmirdilek inşallaaah pozitif haberlerini alırız veee 5 gün sonra hep birlikte seviniriz çılgınca :KK45::KK71:

Bu arada hemşire ile konuştum, sgk kabul etmiyor bizim raporu dedi.
Yaa bu konuyu nasıl aşacağım bilmiyorum hiç :KK43:
Pazartesi aile hekimine gitsem verir mi acaba rapor...
Özel sağlık kuruluşundan alınan raporları aldığın ilin il sağlık müdürlüğünden veya ilce saglik mudurluklerinden onaylatirsan SGK kabul ediyor.

inezya

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2016
84
71
herkeze günaydın arkadaşlar dün size yazamadım hepiniz yazmışsınız ama kendimi biraz toparlayım dedim olmadı .. üzüntüden ağlamaktan bittim göz yaşım kalmadı resmen allahım kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın inanın olumsuz sonucu aldığımda bebeklerimi bu kadar çok istediğimi inanınki anlamamışım düşünün üzüntümü o isteğim yanında az kaldı yani dua ediyorum allahım bana güç versin şu üzüntüyü birşey olsun unutayım ve kendimi toparlayım çok kötüyüm şuan bunları yazarken dahi ağlıyorum çünkü benim durum çok başka çok 2 yıl dan fazla zaman da yumurta toplandı ve başka da yok dondurulmuş olsa bu kadar üzülmicem bir daha deneriz dicem ama yumurta yok sona geldim bir mucize olur inşallah ve kendiliğinden yavrularım olur allahım duy sesimi .. bir müddet ara vericem foruma da girmicem toparlanmak için sonuç bekleyen herkezin allahım yüzünü güldürsün güzel sonuşlar alın hamile olan arkadaşlarım allahım kucağınıza almak nasip etsin hepinizi öpüyorummmm...
canım seni en iyi anlayanlardan biride benimdir. bende de 2 kez yumurta toplandı uzun zamanda 3 embriyo transferi ve 10 gün sonra çok düşük hcg değeri. ama değer 10 un üzerinde diye gebelik var deyip havalara uçuyoruz 2 gün sonra değer 10 un altına düşüşyor ve ben ağlamaktan bitmiş vaziyette ne yapacağımı bilemez durumda öyle boşşlukta kaldım. kaan beyle konuşurken yutkuna yutkuna ne dediğimi bile tam hatırlamıyorum. yıkılmıştım..bir süre ne tedavi ne ilaç ne bebek muhabbeti. eşimle bile 1 ay tek kelime etmedik bu konuda. sonra zamanla gücümüzü toplayıp tekrar deneyelim dedik. malesef transfer aşamasına bile gelmedi embriyo. elde var yine sıfır. inşallah bu 3. denememiz başarılı olur da acılarımızı ve çektiklerimizi başkalarına umut olsun diye paylaşırız. ne olur ümidini ve inancını kaybetme benim malesef yaşş faktörü de var.
:KK52: inşallah allahın izniyle...... kaan beyin bilgisi ve tecrübesiyle ......bizlerinde inancı ve çabalarıyla olacak:KK52:

sametuche

SameTuğçe
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2014
798
611
Hayırlı olsun inşallah hepsi kaliteli embriyolar olur
Merhaba öncelikle inşallah iyi sonuçlar elde edersiniz. Merak ettiğim konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bugün ilk defa kaan beye muayene oldum. Sağ yumurtalikta hiç rezerve yoktu solda ise 4 5 tane var dedi.bidahaki ay gel yumurta toplayalom dedi.ilaç vs.. verdi (vitamin) yumurta toplama işlemi nasıl oluyor. Biraz detaylı anlatırsanız sevinirim

arslan33

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2015
399
357
Merhaba öncelikle inşallah iyi sonuçlar elde edersiniz. Merak ettiğim konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bugün ilk defa kaan beye muayene oldum. Sağ yumurtalikta hiç rezerve yoktu solda ise 4 5 tane var dedi.bidahaki ay gel yumurta toplayalom dedi.ilaç vs.. verdi (vitamin) yumurta toplama işlemi nasıl oluyor. Biraz detaylı anlatırsanız sevinirim
Tedaviniz hayırlı olsun yumurta toplama işlemi 10-15 dakika sürüyor anestezi uygulanarak yapılan bi işlem korkulacak birşey yok belki yumurta toplamadan sonra biraz ağrı olabilir ama Benimki çok rahatsız edici olmuyordu ertesi gün işe başlamıştım KAAN bey vitamin takviyeler vermiştir heralde onları kullanıyorsun bi de burda arkadaşlar söylemişti balparmağın arı sütü bal polen propolis karışımı var Onu kullanabilirsin ben de kullanmıştım yumurta kalitesi için iyi geliyor diye yumurtanın sayısından ziyade kaliteli olması çok önemli çok yumurta toplanıp içi boş çıkanlar da oluyor o yüzden sayıya takılma bir sonraki randevuda yumurta geliştirmek için iğne ve ilaçlara başlarsınız 10-15 gün arası sürer yumurtalar istenilen boyuta ulaşınca da yumurta toplanır ama süreç herkesin durumuna göre değişebiliyor Ama genel olarak süreç bu şekilde ilerliyor allah kolaylıklar versin

sametuche

SameTuğçe
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2014
798
611
Tedaviniz hayırlı olsun yumurta toplama işlemi 10-15 dakika sürüyor anestezi uygulanarak yapılan bi işlem korkulacak birşey yok belki yumurta toplamadan sonra biraz ağrı olabilir ama Benimki çok rahatsız edici olmuyordu ertesi gün işe başlamıştım KAAN bey vitamin takviyeler vermiştir heralde onları kullanıyorsun bi de burda arkadaşlar söylemişti balparmağın arı sütü bal polen propolis karışımı var Onu kullanabilirsin ben de kullanmıştım yumurta kalitesi için iyi geliyor diye yumurtanın sayısından ziyade kaliteli olması çok önemli çok yumurta toplanıp içi boş çıkanlar da oluyor o yüzden sayıya takılma bir sonraki randevuda yumurta geliştirmek için iğne ve ilaçlara başlarsınız 10-15 gün arası sürer yumurtalar istenilen boyuta ulaşınca da yumurta toplanır ama süreç herkesin durumuna göre değişebiliyor Ama genel olarak süreç bu şekilde ilerliyor allah kolaylıklar versin
Tavsiyen için ve süreçten bahsettiğin için çok teşekkür ederim. Öncelikle kilo vermem gerekiyor. 100kg yum.3 aya kadar kilo verip vitaminlerime başlayacağım sonrası tüp bebek inşllah.:KK200:

arslan33

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2015
399
357
Tavsiyen için ve süreçten bahsettiğin için çok teşekkür ederim. Öncelikle kilo vermem gerekiyor. 100kg yum.3 aya kadar kilo verip vitaminlerime başlayacağım sonrası tüp bebek inşllah.:KK200:
Aaa canım kilo yumurta kalitesi için çok önemli diye duymuştum istanbulda çok güvenerek gittiğim çok isim yapmış hastanenin embriyologu söylemişti ne kadar zayıf olursan yumurta kalitesi açısından o kadar iyi olur demişti kilolu degilsin ama kilo vermen iyi olur demişti bana. bizim 4. Tüp bebek tedavimizdi ve her tedaviden sonra 2-3 kilo kaldı bende ilaçlardan dolayı . KAAN bey de tedavi sürecinde geçici menapoz uyguladı 2-3 defa o dönemlerde de çok şişiyor ve kilo alıyordum ben. O süreçlerde spora gittim en azindan kilo almadım ve vücudum sıklaştı sporla beraber plates de yapmistim 2 ay gibi kisa sürelerde de etkisini görmüştüm ama çok aşırı sıkı diyet yapıp vücut dengemi de bozmadım buna da dikkat et bence eğer diyet programı uygulayacaksan da doktor kontrolünde yapman faydalı olur

bebitom02

Geleceksin biliyorum:)
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
444
519
Merhaba,tedavin hayırlı olsun öncelikle.Bende de problem rezerv azlığıydı.arslan33 ün dediği gibi bende ARI sütü bal polen propolisi kullandım ve herhafta balık özellikle somon yedim halada yiyorum.9aydır her sabah süt yumurta Tahıl ekmeği tüketiyorum.Şekerli,unlu ve Kızartma tüketmedim sayılır.Yumurta kalitesini etkiliyor beslenme.Hakkımızda Hayırlısı olsun inşallah...

Yukarı Alt