İzmir Dr Kaan Bozkurt

meydanaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
1.743
936
Canım Kaan bey niye öyle dedi ki Doğuda yaptırdıysan da iyi bir merkezde yaptırmışsın sonucta.kafanı karıştırma ama gelme imkanın varsa gel görüş Kaan beyle de
bende bılmıom canım ama vallahı ole dedı...bende hocam elımız mahkum dedım napalım...ınsallah gelıcem kaan beye

meydanaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
1.743
936
Senden de Allah razı olsun canım ne demek, burada hepimiz birbirimizi çok iyi anlarız. En hassas olduğumuz noktalardan sevinçlerimizine üzüntülerimize.. yöntemler farklı olsa da hepimiz aynı amaç uğruna emek veriyoruz sonuçta. Ben de bugün gittim. Çok mahçuptu, helallik bile istedi adamcağız gözlerimi yaşarttı... "şu an tedavide olan hastalarımdan en büyük umut ettiğim sendin, resmen hayal kırıklığı yaşadım, %90 olacak diye düşündüm ama nasip değilmiş hakkını helal et" dedi. Tüm aklımdaki soruları da cevapladı, şu an adetliyim, "bir kez daha adet gör, psikolojik olarak da hazır olduğun an 2.transferi yaparız" dedi. Bir de pazartesi sabahına histereskopi verdi. Benim bütün aşamalarım sorunsuz ilerlediği için sonuç negatif olunca rahmimi de görmek istiyormuş bakalım. Pazartesi gideceğim. Allah sonunda hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.:dua:
amınnnnn ınsallah hadı guzel haberlerle gel.....ıkızleın olsun ınsallah...hayırlı evlatlarımız olsun elbet annelıgı rabbım nasıp eder...bıde malıyet nekadar kaan beyde yazarmısın

moonlovers

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
1.723
1.323
ayyyyy masallah canım ınsallah hayırlı haberlerını alırız......dondurululanlar nasıl kalıte oldu canım....
İnşallah canım ya sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissediyorum bu aralar inşallah gecer bu düşüncelerim.8,8.7.11 hücreli iyi kalite 6,6 hücreli orta kaliteli dendi 2 grup 3er 3er dondurulmuş

meydanaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
1.743
936
İnşallah canım ya sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissediyorum bu aralar inşallah gecer bu düşüncelerim.8,8.7.11 hücreli iyi kalite 6,6 hücreli orta kaliteli dendi 2 grup 3er 3er dondurulmuş
masallah guzel hadı ınsallah ıkızlerın olur...prens ve prenseslerın.......ya bende aynı duygudayım ama rabbım emınım nasıp edıcektır...bende buraya yazıcam ama yasadıklarımı unutmadann ınsallah olucaktır sende uzulme sakın

moonlovers

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
1.723
1.323
masallah guzel hadı ınsallah ıkızlerın olur...prens ve prenseslerın.......ya bende aynı duygudayım ama rabbım emınım nasıp edıcektır...bende buraya yazıcam ama yasadıklarımı unutmadann ınsallah olucaktır sende uzulme sakın
Nasipten öte yol yokmuş canım biz nekadar istesekte zamanı gelmeden olmuyor inşallah sırayla hamile kalırız bigün bizede pozitif yazmak nasip olur :)

hopebaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
365
445
cok sukur ımkanımız var ama korkuyorum yıne husran olmasından sız nekadar odeddınız canım fıyat aklında mı
Benim İrenbe de 1 aşılama 1 komple tüpbebek bir de 2. kez transfer denemem oldu. Yumurta takibi, toplama, transfer 8.000 civarı sanırım. Arada histeroskopi olursan 1.000 TL civarı daha ödüyorsun. İrenbenin şu yönünü sevdim ben. Denilenin dışında bir ücret çıkmıyor. Başta ne konuşulursa o

meydanaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
1.743
936
Benim İrenbe de 1 aşılama 1 komple tüpbebek bir de 2. kez transfer denemem oldu. Yumurta takibi, toplama, transfer 8.000 civarı sanırım. Arada histeroskopi olursan 1.000 TL civarı daha ödüyorsun. İrenbenin şu yönünü sevdim ben. Denilenin dışında bir ücret çıkmıyor. Başta ne konuşulursa o
Iyimis canim dogudaki,merkezlerle ayni,,,,peki,muane ucreti nedir,,,testlerin,ucreti vs

eylulnazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2015
415
226
Kızlar geçen sene bu zamanlar tatildeydim, 2. Negatifimi almıştım aşılamalar hariç. Şimdi ise kızım beşiğinde uyuyor. Özellikle kalite olayına takılmış arkadaşlara söylüyorum. İlk 2 tedavimde 1. Kalite embriyolar tutmayınca 3. Denememde 2. Kalite embriyolarımın hiç tutmayacağımı düşünmüştüm. Hiç umudumda yoktu o yüzden transferin 2. Günü gezmeye başladıl hem de ne gezmek. Her gün bir yerlerdeydim sonuç alacağım gün bile ay gidip yaptırıverelimde 4. Tedaviye başlıyalım kaan beyle demiştim. Veee sonuç minicik kızım benimleydi. Arkadaşlar kaan bey evet biraz soğuk davranıyor bende kaç kere bırakıcam yapamıycam kaan hocayla dedim eşime ama inanın mükemmel bir doktor. Kendisine yalvardım koymayalım bu embriyoları diye hayır koyucaz dedi. İnsanlarda öyle değilmidir dışından bakınca çok şıktır ama içi boştur yada dışı çirkindir ama içi güzeldir dedi embriyolarda öyle biz anca yüzeysel bakabiliyoruz içlerini bilemiyoruz dedi aynı merkezdeki başla bir doktor ise çöp bunlar diyip atmaya kalktı. Lütfen umunuzu yitirmeyin. Tam bir sene burdan küçücük bir umut için geçmiş yazılanlaro okudum durdum bu siteyle yatıp kalkıyordum resmen. Şimdi ise ben birilerine umut olmak istiyorum. Nedendir bilmem ama ortak derdimiz olduğundan sanırım hepinizi çok seviyorum. Yazmasamda güzel haberlerini takip ediyorum burdan, üzüntülerinizide en içten bi yerlerden hissediyorum

Yukarı Alt