İzmir Dr Kaan Bozkurt

ShinSeGi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19.038
Ben tüp bebekten önce yani tüp bebek daha aklimda yokken doktor tavsiyesi ile ameliyat olmustum tabi bu kaan bey degil o ameliyati önermiyordu pek rezerve zarar verdigi için
peki rezervinizi etkilemis mi ameliyat? tekrarlama olasiligi da yüksek diye doktorlar mecbura kalmadikca önermiyor ama gercekten can sıkıcı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-09-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cycas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.521
peki rezervinizi etkilemis mi ameliyat? tekrarlama olasiligi da yüksek diye doktorlar mecbura kalmadikca önermiyor ama gercekten can sıkıcı
Tedavi sirasinda yumurtaligin birindeki foliküller cok az buyumustu ameliyattan kaynakli olabilecegini soylemisti kaan bey yani rezervden ziyade fizyolojik bi problem yaratmis sanirim

dstn24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
399
Herkese Merhaba uzuun bir aradan sonra yine buralardayim:) tanidik birileri vardir belki benim zamanimdan diye dolaniyorum:) 2016 nisan ayinda basarili bir tedavi sonrasi dogum yaptim bi kizim var neredeyse 1,5 yasinda sükür.allah nasip ederse seneye mayis haziran gibi 2. Tedaviye dondurulmuslarla devam etmek istiyoruz.benim gibi olan var mi 2. Tedavi icin bekleyen. Hepsi ayri heyecanmis ya.simdide kardes olsun istiyoruz bakalim nasipten oteye koy yok tabi biz elimizden geleni yapalim gerisi taktiri ilahi.rabbim hepimizin yardimcisi olsun ins ❤

misscaglayan

çok şükür..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.187
Herkese Merhaba uzuun bir aradan sonra yine buralardayim:) tanidik birileri vardir belki benim zamanimdan diye dolaniyorum:) 2016 nisan ayinda basarili bir tedavi sonrasi dogum yaptim bi kizim var neredeyse 1,5 yasinda sükür.allah nasip ederse seneye mayis haziran gibi 2. Tedaviye dondurulmuslarla devam etmek istiyoruz.benim gibi olan var mi 2. Tedavi icin bekleyen. Hepsi ayri heyecanmis ya.simdide kardes olsun istiyoruz bakalim nasipten oteye koy yok tabi biz elimizden geleni yapalim gerisi taktiri ilahi.rabbim hepimizin yardimcisi olsun ins ❤
Merhaba cnm hatırladım seni ben de eskilerdenim. Benim de oğlum 1.5 yaşını doldurmak üzere. Nasip olursa bir kaç seneye bende düşünüyorum. Bizim dondurulmuşumuz kalmadı. İnşallah tedaviye de gerek kalmaz. Şuan ne olur ne olmaz korunuyoruz. Sizin normal yoldan olma şansı yok mu? Korunuyormusun merak ettim. Genelde 1.tüp den sonra ikinciye normal yolla kalan çok da.

dstn24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
399
Merhaba cnm hatırladım seni ben de eskilerdenim. Benim de oğlum 1.5 yaşını doldurmak üzere. Nasip olursa bir kaç seneye bende düşünüyorum. Bizim dondurulmuşumuz kalmadı. İnşallah tedaviye de gerek kalmaz. Şuan ne olur ne olmaz korunuyoruz. Sizin normal yoldan olma şansı yok mu? Korunuyormusun merak ettim. Genelde 1.tüp den sonra ikinciye normal yolla kalan çok da.
Evet bende seni hatirladim cnm:) dogdularda buyuduler de kardes istiyoruz benim icin ruya bile degildi bu soyledillerim bir zamanlar cok sukur bugunumuze olmuyor maalesef erkek infertilitesi zor Cnm tedaviyle olmasina da raziyim ben gerci. Bizim de 3 dondurulmus vardi bakalim ins rabbim duyar sesimi .allah isteyen herkese nasip etsin cok tatlilar evlat baskaymis gercekten ❤

misscaglayan

çok şükür..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.187
Evet bende seni hatirladim cnm:) dogdularda buyuduler de kardes istiyoruz benim icin ruya bile degildi bu soyledillerim bir zamanlar cok sukur bugunumuze olmuyor maalesef erkek infertilitesi zor Cnm tedaviyle olmasina da raziyim ben gerci. Bizim de 3 dondurulmus vardi bakalim ins rabbim duyar sesimi .allah isteyen herkese nasip etsin cok tatlilar evlat baskaymis gercekten ❤
Allah isteyen herkese nasip etsin. Bakarsın süpriz olur. Burda bi arkadaş ikizlerden sonra kendiliğinden hamile kalmış. Çevremde de çok duydum ikinciye normal yolla kalan. İnşallah umutluyum tedaviye gerek kalmadan olur. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah..

dstn24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
399
Allah isteyen herkese nasip etsin. Bakarsın süpriz olur. Burda bi arkadaş ikizlerden sonra kendiliğinden hamile kalmış. Çevremde de çok duydum ikinciye normal yolla kalan. İnşallah umutluyum tedaviye gerek kalmadan olur. Allah senin de gönlüne göre versin inşallah..
Evet bende sitelerden okuyordum arastirma yaptigim donemlerde ama bayan kaynakli olanlarda genelde o dedigin oluyor anladigim kadariyla normal yoldan yani.erkekten kaynakli zor hic duymadimda okumadimda bilmiyorum yani.gerci Ben emziriyorum hala onunda etkisi cok var hamile kalmamam icin.ama adet oluyorum her Ay. Yine de tabi allahin taktiri ne mucizeler oluyor hayatta. Sen su an istemedigin icinmi korunuyorsun cnm ? Ins istedigin zmn olur.problem neydi sizde ozel degilse?

misscaglayan

çok şükür..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.187
Evet bende sitelerden okuyordum arastirma yaptigim donemlerde ama bayan kaynakli olanlarda genelde o dedigin oluyor anladigim kadariyla normal yoldan yani.erkekten kaynakli zor hic duymadimda okumadimda bilmiyorum yani.gerci Ben emziriyorum hala onunda etkisi cok var hamile kalmamam icin.ama adet oluyorum her Ay. Yine de tabi allahin taktiri ne mucizeler oluyor hayatta. Sen su an istemedigin icinmi korunuyorsun cnm ? Ins istedigin zmn olur.problem neydi sizde ozel degilse?
Evet haklısın doğum erkeği etkilemediği için:) bizim sorun çikolata kistiydi. Hamile kalınca kistlerim kayboldu. Şuan ara ara gidip muayene olurum. Çok şükür çıkmadı bida. Ben de doğumdan sonra adetlerimi düzenli görüyorum. Ben her ihtimale karşı korunuyorum önümüz de ki sene inşallah düşünüyorum.

whitechocolate09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
Kızlar merhaba ben de tüp bebek hamilesiyim 10 haftam doldu.Size bir şey sormak istiyorum tüp bebek merkezi ikamet ettiğim şehirde değil git gel bi de muayene ücreti tuzlu geliyor acaba normal bi hastanede Dr bulma işini ne zaman yapmalıyım? Sizler yaptıysanız kaçıncı Aydan sorma yaptınız ?

Kanatsizkus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.176
Herkese selam, beni tanıyanlar olacaktır buraların eskilerindenim :KK54: önce Allah'ın sonra Kaan beyin sayesinde hamileyim Allah izin verirse bi kızım olacak. Kaan beyde ikinci toplamda altıncı tedavimde hamile kaldım iptalleri ve yumurta toplamaları saymıyorum bile. Burda o kadar olumsuz şeyler yazıldı ki iyi ki kimseleri dinlememişim diyorum, son tedavimde doktor bey bile istersen başka doktorda devam edebilirsin dedi ama ben onu da dinlemedim :halay: çok şükür şimdi hamileyim. Allahım her isteyene yaşatsın bu duyguyu :anneadayı::nazar::KK200:

Yukarı Alt