Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İzmir Dr Kaan Bozkurt

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mavinehir17 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

10 Aralık 2017
    Konu Sahibi : mavinehir17
  1. izmirburcu

izmirburcu Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Arkadaşlar gebelik oluştuktan sonra dostinex ilacını kullananınız oldu mu acaba

2. 10 Aralık 2017
  3. Rm_angel

Rm_angel Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Bizde de görünürde sorun yok Ocak ayında negatif denemelerimiz oldu, şimdi tekrar düşünüyoruz imsi ve embriyo kamera sistemi ile takip istiyorum gidip görüşmek gerekiyor bunları uygulayıp uygulamadıklarını soracağım.

lolita555 bunu beğendi.
  4. 10 Aralık 2017
  5. lolita555

lolita555 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    118
    Hayir ben kullanmadim cnm

6. 14 Aralık 2017
  7. Antalyaanne

Antalyaanne Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    evet ben doktorumu övecegim cunku onun sayesinde ben hamile kaldim.. herkesi kendi niyeti ile allaha havale ediyorum iyi dusunenide kotu dusunenide

8. 14 Aralık 2017
  9. Antalyaanne

Antalyaanne Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    evet ben doktorumu övecegim cunku onun sayesinde ben hamile kaldim.. herkesi kendi niyeti ile allaha havale ediyorum iyi dusunenide kotu dusunenide

10. 14 Aralık 2017
  11. Antalyaanne

Antalyaanne Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1

12. 14 Aralık 2017
  13. Antalyaanne

Antalyaanne Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1

14. 4 Ocak 2018
  15. gzdzknkl

gzdzknkl Üye Üye

Ödül Puanları:
    6

16. 4 Ocak 2018
  17. gzdzknkl

gzdzknkl Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Ben de sizin gibi buradaki övgü dolu yorumları görünce kendisi ile görüşmeye gittim. Çok soğuktu. Yüzüme bakmadan konuştu. Bir sürü test verdi. Bunları yaptır gel dedi. Hayal kırıklığına uğradım.

18. 4 Ocak 2018
  19. gzdzknkl

gzdzknkl Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Buradaki yorumlar sonucunda Kaan Beye gittim. İlk görüşme ve danışma için. O kadar soğuktu ve beni hiç dinlemedi ki.. Eşimle 3 senedir ayrı şehirlerdeyiz. Tayinimi 3 ay sonra isteyeceğim. Çocuğum olmuyor diye gitmedim kendisine. Geçirdiğim bir rahatsızlıktan dolayı rahim içi film çektirmek istiyorum. Kimyasal gebelik geçmişim var. Film hakkında bilgi almak için gittim. Ama sürekli lafımı kestiği ve dinlemediği için derdimi anlatamadım. Bir sürü test verdi bunları yaptır gel dedi. Başka bir şehirde yaşadığımı, iznimin olmadığını ve 3 ay içinde gelemeyeceğimi söylememe rağmen dinlemediği için anlamadı. Kafam çok karışık. Mükemmel bir doktor mudur bilemiyorum ama iletişimi çok zayıf...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.