İzmir Dr Kaan Bozkurt

erbek2004

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
Merhaba arkadaşlar..mart ayında Kaan beyde tedaviye başlıyorum. Tedavi olanlar beni bilgilendirebilir mi memnun kaldınız mı? Olumlu olumsuz düşünceleriniz neler? Bir de şehir dışından gidecem yumurta toplama sürecine kadar orda kalmak gerekiyor mu, kaç günde bir kontrole gitmek gerekiyor?
Ben de Kaan beye gitmeyi düşünüyorum ama daha ilk görüşmem olacak. Sanırım ilk görüşme adet zamanında olması gerekiyormuş o yüzden bekliyorum ben de... Sen nerden geleceksin? Hazır hormon testini yaptırıp gelsen daha mı iyi olur acaba :110: Gitgel zor olur...

erbek2004

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
Hayırlı olsun canım, ben de ilk defa geçen adet dönemimde gittim Kaan bey’e. Önce adetin 3. günğ muayene oldum. Vitamin falan verdi. Adet tamamen bitince ofis histeroskopi ile rahmin içini kamerayla inceledi. Sonra döndüm İzmir’den. İlaçlara devam et bir dahaki adette gel dedi. Bu cuma tekrar randevu aldım muayeneye gideceğim.
Melinx canım ben de cuma gününe randevu almıştım ama iptal ettim şimdi artık adet zamanını bekleyecem. Ben de Kaan beye mi gitsem diye düşünüyorum. :KK56:

Melinx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
659
erbek2004 erbek2004 canım ben çok memnunum doktorumdan sana da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Cuma gelsen belki karşılaşırdık :). Cuma günü benim E2 değerim biraz yüksek çıkınca tedavim önümüzdeki regle ertelendi. Muhtemelen mart ortası tekrar gideceğim. Umarım birlikte başlarız tedaviye...

erbek2004

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
104
erbek2004 erbek2004 canım ben çok memnunum doktorumdan sana da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Cuma gelsen belki karşılaşırdık :). Cuma günü benim E2 değerim biraz yüksek çıkınca tedavim önümüzdeki regle ertelendi. Muhtemelen mart ortası tekrar gideceğim. Umarım birlikte başlarız tedaviye...
Eveeet çok güzel olurdu :KK5: Ama benim adet zamanım bu hafta değil de martın 2. haftasına denk geliyor. Cuma günkü randevum Medikal Parkta Funda hanımdaydı. İyice karıştı benim hatlar :KK57: Karşılaşsak çok güzel olurdu ama yine de birlikte başlamak da cesaret veriyor :anneadayı:

kalbiminozu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.116
aa canım maaşallah ya çok sevindim, Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah:) bir süre zorlasa da sonra düzene girecektir, Allah yardımcın olsun. Çok öpüyoruzz oğlumla hepinizi:)
Sağol canım amin inşallah. bizde sizi çok öpüyoruz.

Venven

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
60
Cok mutluyum kizlar...yazilanlar umut oldu..arkadasim dr kaan beyi onerdi..veeee martin 2.haftasi icin randevu aldim..insallah rabbim nasip eder elim bos dönmem..

crn91bb

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
57
Merhaba arkadaşlar canim doktorum Kaan Bozkurtla 2.denemede pozitifi gördük çok şükür Rabbim hepinize nasip etsin. 5 yıllık evliyim ve 27 yaşındayım endometriozis liyim.doktoruma çok güvendim hep. ilk negatif denemeden sonra ben devam edicem kaan hocaya dedim ve ikincide bizi sevindirdi. Önce Allahın izniyle ve doktorumun vesilesiyle. Daha çok yeni ve yolun başındayız inşallah sağlıklı bir şekilde devam etmesi temennimiz. Kaan hoca çok aydın kişiliğinin yanında çok ta inançlı biridir. Duaların gücünü hep hatırlatır bize. Başarısından ve çalışma azminden bahsetmiyorum bile inşallah sizlerde bu yolda hedeflerinize en kısa zamanda ulaşırsınız. Sevgiler

Paramedik92

Rabbim gönlümdekini nasip eyle
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.307
Arkadaşlar merhaba bende kaan beyde tüp bebeğe başlayacağım nasipse süreç nasıl ilerliyor kaçıncı gün embriyosu koyuluyor ve opudan sonra transferi ne zaman yapıyor bilgi verebilir misiniz pco hastasıyım bu arada

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-11-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt