İzmir Dr Kaan Bozkurt

ShinSeGi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.065
Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama malesef kaan hoca sağlıksız bir gebelik olduğunu ve sonlanmasını beklememizi istedi fitil verdi 3 günlük kanama beklicez şimdi. Nasip değilmiş napalim hayırlısı.
çok üzüldüm yaaa :KK43: benim ilk denememde benzer şekilde artış oldu valla hep bi umut bekledim ama benim de 180 kusurden sonra düşüşe gecmisti kendiligimden adet olmuştum :KK61:acaba sen de beklesen bi mucize olmaz miydi ki :KK43: henüz düşüşe geçmemiş de ama tabi doktor daha iyi bilir. sana sabirlar diliyorum...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-09-2019

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Melinx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
659
Arkadaslar kafama bisey takildi.Ben ilk ongörüsme icin gidecegim ayin 3.haftasi.Doktor baslamayi kabul edersek o gün muayene ediyormuş vajinal kontrolle. fakat ben yumurtlama günlerimden sonra gidecegim ancak o zamana musait oldu eşim.Olurda o zamanlar kendiliginden hamile kalmis olursam ne olacak?muayene eder mi doktor yine de vajinal olarak
Hamile kalsanızda vajinal muayene sorun değil yapılabiliyor ama konu şu ki ilk muayenenin adetin 2. ya da 3. günü olması gerekiyor ki doktor antral folikülleri görüp yumurta rezerviniz hakkında bir fikir edinsin. Yani gideceğiniz gün muayene için uygun bir gün değil. Daha detaylı bilgi için İrenbe’nin WhatsApp hattı var sekreterle görüşebilirsiniz. Tedaviniz şimdiden hayırlı olsun.

Gokcen_Hnm

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaslar kafama bisey takildi.Ben ilk ongörüsme icin gidecegim ayin 3.haftasi.Doktor baslamayi kabul edersek o gün muayene ediyormuş vajinal kontrolle. fakat ben yumurtlama günlerimden sonra gidecegim ancak o zamana musait oldu eşim.Olurda o zamanlar kendiliginden hamile kalmis olursam ne olacak?muayene eder mi doktor yine de vajinal olarak
Benimde öyleydi ön görüşmeye gittiğimde sadece konuştuk daha önce yapılan tedavi süreçlerimi anlatmıştım sonra zaten adetin 2.-3. günü çağırıyor ona yumurtalıklara bakıyor hayırlısı olsun şimdiden

Venven

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
55
Sagolun kizlar..Ne biliyim sekreter oyle deyince aklima düstü. Yapsa da sorun olmaz yani.Birde adetin 2.ya da 3. Günü vajinal muayene mi oluyor?benim adetim cok fazla geliyor sorun olmuyo mu

Melinx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
659
Sagolun kizlar..Ne biliyim sekreter oyle deyince aklima düstü. Yapsa da sorun olmaz yani.Birde adetin 2.ya da 3. Günü vajinal muayene mi oluyor?benim adetim cok fazla geliyor sorun olmuyo mu
Sorun olmaz merak etme zaten çok kısa sürüyor muayene.

ShinSeGi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.065
yok cnm bisey olmaz benim de cok geliyor serdikleri örtü biraz kirleniyor bazen o kadar :oops:

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

zameboz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
442
Merhaba kizlar. Ben bursada olumsuz iki tup bebek gecirdim biri kimyasal gebelikle sonuclandi. Yarin adetimin 2.gunu ve izmir irenbede kaan beye randevu aldim. Insllh hayirla sonuclanir bu sefer.

Melinx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
659
Merhaba kizlar. Ben bursada olumsuz iki tup bebek gecirdim biri kimyasal gebelikleri sonuclandi. Yarin adetimin 2.gunu ve izmir irenbede kaan beye randevu aldim. Insllh hayirla sonuclanir bu sefer.
Hayırlı olsun canım. Umarım bu defa güzel sonuçlanır

ShinSeGi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.065

Yukarı Alt