İzmir Dr Kaan Bozkurt

Melinx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
659
Merhaba bize de kaan bey 3 ay vitamin ve 3 ayri igne verdi gecici menopozdayim birbucuk ayimi tamamladim . Size nasil bir tedavi onerdiler insllh hayirlisi ile olumlu sonuclanir tedavilerimiz
Ben 3 ay vitamin kullandım. son 2 ay cyclo progynova diye bir adet düzenleyici kullandım. Rezerv azlığı var bende. Şu an yumurta uyarıcı iğnelere başladık fostimon ve merional kullanıyorum. Cuma günü kontrolüm var. Umarım yumoşlar oluyordur...

35_oz

Allahım Ol De ve Olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
171
Tedaviden kalan gonapepty iğneden 2_3 tane lazım,izmirli hanımlar paylaşmak istemisiniz

Melinx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
659
Kızlar transfer anesteziyle mi uyanık mı oluyor? Ben yumurta uyarıcı iğne yapıyorum şu an yarın kontrolüm var. Ona göre yumurtalar geliştiyse sonrasında yumurta toplama. Dr şartlar uygun olursa taze transfer yaparız dedi. Taze transfer olan var mı? Süreç nasıl işliyor, ilk denemem merak ediyorum.

zameboz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
442
Kızlar transfer anesteziyle mi uyanık mı oluyor? Ben yumurta uyarıcı iğne yapıyorum şu an yarın kontrolüm var. Ona göre yumurtalar geliştiyse sonrasında yumurta toplama. Dr şartlar uygun olursa taze transfer yaparız dedi. Taze transfer olan var mı? Süreç nasıl işliyor, ilk denemem merak ediyorum.
Ben iki kere tup yaptirmis biri olarak canim ikisindede uyanik oldu. Anestezili hic duymadim. Yumurta toplama anestezili oluyor ama transfer uyanik. Transfer agrisiz acisiz oluyor toplamda 5,10 dk anca suruyor.

Yukarı Alt