İzmir Dr Kaan Bozkurt

ozlem_hakaan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
463
1.458
7. Hafta bitti canim benim... Boyu 7mm'e yakin.Kaan bey cok begendi kalp atis hizini... Ne kadar hizli atarsa dusuk riski o kadar az olurmus.. cok sukur hersey iyi gidiyor...
Pazartesi gunu yasayacagin mutluluk tarifsiz..o kadarini soyliyim..
Çok sevindim hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin. Çok dikkat etmen gerek bundan sonra:) Kaan Bey söylemiştir zaten. Ben sevinçten oturduğum yerden birden kalkınca "Heey yavaş ol bakayım, bundan sonra her şey slow motion demişti:)

banusu35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
237
775
V
Çok sevindim hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin. Çok dikkat etmen gerek bundan sonra:) Kaan Bey söylemiştir zaten. Ben sevinçten oturduğum yerden birden kalkınca "Heey yavaş ol bakayım, bundan sonra her şey slow motion demişti:)
Cok sagol canim...Valla ben o slow motion olayinda sorunluyum, yavasa geciremiyorum kendimi hic....

cycas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
3.097
4.521
7. Hafta bitti canim benim... Boyu 7mm'e yakin.Kaan bey cok begendi kalp atis hizini... Ne kadar hizli atarsa dusuk riski o kadar az olurmus.. cok sukur hersey iyi gidiyor...
Pazartesi gunu yasayacagin mutluluk tarifsiz..o kadarini soyliyim..
maşallah neredeyse 1 cm olacak minik :KK37::KK37: ben düşündükçe heyecanlanıyorum inşallah pazartesi görebilirim bende :KK36::KK36: dua edin bir aksik olmasın. dk kaç atıyordu kalbi onu söyledimi kaan bey?

wiolettt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
485
642
ben geldim..Allah ıma şükürler olsun miniğimin kalp atışların duydum gördüm..:nazar: Allah ım o anı hiç unutamayacağım sanırım o ses kulaklarımdan hıç gitmesin. miniğim benim nasıl büyümüş teyzeleri 6+2 olmuş normal de 6.haftam.. :nazar::nazar::nazar:şimdilik herşey yolunda.Rabbim en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın sizlerede bol bol dua ediyorum..ekranı görünce gözyaşlarıma hakim olamadım:KK42::KK42: ayrılmak istemedim o görüntüden..Allah ım emeklerimizi boşa çıkarmasın..biraz daha sabır hepimiz için mutlu günler yakın..:anneadayı::anneadayı::anneadayı::nazar::nazar::nazar:

Yukarı Alt