1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

İzmir/Slimfit merkezinde lazer epilasyon

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve OVERnight tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

20 Aralık 2016
    Konu Sahibi : OVERnight
  1. seherry

seherry Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    slimfit estetik'ten uzak durun!!!

ilk önce lazer epilasyon yaptırmaya başladım .

ödemeyi peşin olarak yaptım (bu en büyük hata) zihniyet olarak para alma derdinde olan ve hizmet kalitesi çok düşük artı kurumsal kültür yoksunu bir işletme.

sonra cildimde oluşan lekelenmelerin giderilmesi için bir görüşme yaptım . 700 lira gibi bir rakama anlaştık peşinat olarak 50 lira verdim. tedaviye kış döneminde başlama konusunda anlaştık.

bu esnada lazer epilasyon devam ediyordu, epilasyondan memmun olmadığım için hiç başlamayan ciltle ilgili olan işlemi yaptırmak istemediğimi ve verdiğim paranın iade edilmesini istedim.

slimfit estetiğin ,müdürü olan bir bayanla görüştürüldüm . şikayetlerimi dile getirdim ve başlamayan anlaşmamın iptal edilmesini ve ödediğim tutarın iade edilmesini istedim. lazer epilasyonda oluşan memnuniyetsizlik tamamen benim suçum olduğunu dile getirdiler, vermiş olduğum paranın iadesini yapamayacaklarını bunun yerine 1 seans genital bölge epilasyonu vereceklerini dile getirdiler.

ve bunların hepsini son derece saygısız ve emir verir şekilde dile getirdiler.

ben zaten epilasyondan memnun olsam şikayetimi dile getirmezdim , ayrıca öncesinden 2 seansta hediye epilasyon vermişlerdi.bu genital epilasyonu istemediğimi para iadesi yapmalarını söyledim.

sonuç olarak tamamen suçlu oldum ve saygısız bir şekilde dinlendim,saygısızca cevap verildi, bir sesli olarak kovulmadığım kaldı.

slimfit estetik , para alana kadar çok iyi :) sonrasında bir hizmet, bir kalite, bir değer yok ya da müşteri memnuniyeti yok.
    bütün mesele para almak.

kesinlikle ama kesinlikle uzak durun !!!

Cattaleya bunu beğendi.
  2. 13 Ağustos 2017
  3. Swish_35

Swish_35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Slim Fit hakkında güncel bilgiye sahip olan var mı? Evime oldukça yakın diye buradan kış aylarına (büyük ihtimal kasım gibi) lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama yorumlardan sonra kafamda soru işaretleri oluştu... var mı son zamanlarda gidip hizmet alan??

4. 7 Eylül 2017
  5. ciciesmer

ciciesmer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merhabaa

6. 7 Eylül 2017
  7. ciciesmer

ciciesmer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba bende daha once ınstegramdakı sayfalarından gorup gıtmıstım cnm lazer epilasyon ve botox uygulaması aldım bende tereddut ettım ama bu korkularımın yersız oldugunu gordum bence denemelısın hatta artık arada gecerken caya kahveye ugrar oldum :)))))

Swish_35 bunu beğendi.
  8. 14 Eylül 2017
  9. Swish_35

Swish_35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler arkadaşım en kısa sürede gidip görüşlerimi buradan belirteceğim..

10. 30 Eylül 2017
  11. elezaizmir

elezaizmir Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    Aman diyim uzak durun slim fit ten.. bornovadaki slimfit ten bahsesiyorum..10 seanslik lazer aldim.. bittiginde tam gecmedigi icin bi 10 seansta kakaladilar..4 tanesine gittim (ha bu arada ilk 3 seans randevu alamadim sonra kavga dovus randevu verdiler..bi keresinde mayista randevu istedim cok yogunuz diyip agustosa yazabiliriz dediler ben şok oldum..3 ay dalgami geciyorsunuz ssk mi burasi dedim..ayrica agustosta hani lazer yapilmiyordu dedim...sen gel cikaririz aradan dediler şaka gibi...sanki bedavaya yapiyorlarmis gibi... tabi ben agustosu kabul etmedim isin aslida bu tavirlarindan dolayi kizdim gitmedim ..eylul ayi geldi randevu almak istedim bana ne randevusu sizin 10 sensinizda dolmus dediler..isterseniz kampanya var seans alin dediler..ben durumun boyle olmadigini anlatmaya calistim nasil 10 seans biter alis tarihine bakin dedim ...gitmedigim aylara 1 seans 2 seans giris yapmislar ve 10 seansi bilgisayar ekraninda kapatmislar bide utanmadan ekran fotosunu attilar..anlayacaginjz benim parada seanslarda uctu gitti..derdimi bile anlatamadim...bu arada bu konuyu bi arkadasimla konusurken ortaya cikti oda oraya dudak dolgusu icin gitmis 1200tl vermis..sahibinin esi dr.mus o yapiyormus dolguyu..1 seans yaptirmis..duzeltme icin 1 ay sonra gitmis dr.yok cunku sahibiyle dr bosanmislar oda merkeze gelmiyormus..kız ortada kalmis tabi ywrine dr.ayarlayamamislar..vesselam bir suru abuk sabuk meseleler olmus.. oda kendine baska bir dr. Bulup orda duzeltmesini yaptirmis..yani size tavsiyem uzak durun..parayi kaptiktan sonra yuzunuze bakmiyorlar.. sirf para icin kendilerinide musterilerinide rezil ediyorlar..

Cattaleya bunu beğendi.
  12. 6 Ekim 2017
  13. Cattaleya

Cattaleya Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    18
    İzmir Bornovada ki Slimfit denen yer merdiven altı ne olduğu belirsiz ve uzman olmayan kişilerce işlem yapan biryer bence de uzak durun. Lazer epilasyonla ilgili bilgi almak için gitmiştim vallahi girmemle çıkmam bir oldu. Aman diyim.. :KK43:

14. 6 Ekim 2017
  15. Cattaleya

Cattaleya Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    18

16. 6 Ekim 2017
  17. Cattaleya

Cattaleya Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    18
    İzmir Bornovada ki Slimfit denen yer merdiven altı ne olduğu belirsiz ve uzman olmayan kişilerce işlem yapan biryer bence de uzak durun. Yeni üyelerin söylediklerini değil burda güvenilirliği olan eski üyelerin yazdıklarına bakın lütfen. Lazer epilasyonla ilgili bilgi almak için gitmiştim. Merve diye bir hanımla görüştürüldüm yetkilisiymiş. Burda ki arkadaşlarım bilir ben estetiğe de ilgi duyarım. Lazer sordum size dolgu yapalım botoks yapalımla başladılar yüz germeye kadar gitti iş. Doktorunuz kim diye sorunca bizim anlaşmalı bir doktorumuz yok ama uzman estetisyenlerimiz var dediler. Ameliyatı estetisyenleriniz mi yapıyor diye şaşırarak sordum. Yok siz kararınızı verin biz sizin için herşeyi ayarlarız dediler.
    Ben elma istedim onlar elma değil de biz size çamaşır makinesi satalım dediler anlayacağınız. :KK70:
    Vallahi girmemle çıkmam bir oldu. Aman diyim.. :KK43: