Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

izmirçınarlı hastanesi acil yardım

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve AYSEECE tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    kızlar doğumu cınarlıda düşünüyorum. doktorum orasıyla anlaşmalı.ayla yurdanur bilen varmı. hastane nsl.yardımlarınızı bekliyorum.yeni doğan ünitesi falan varmı

2. 3 Kasım 2010
  3. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    61
    bende doğumu orda yapacagım kısmetse ama hastaneyle ilgili o kadar cok acılmıs konu varki .. bence oralarda bulabilirsin yanıtlarını

4. 4 Kasım 2010
  5. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Evet kızlar yardımlarınızı bekliyorum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.