izmirde göğüs büyütme ameliyatı için önerebileceğiniz doktor varmı lütfen yardımcı olun :

gzmm87

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
36
9
selam kızlar izmirde yaşıyorum göğüslerim inanılmaz küçük ergen kız çocukları gibi uzun yıllar sonra silikon taktırmaya karar verdim ancak doktoru iyi seçmem gerektiğini düşünüyorum yakın zamanda bu ameliyatı olanlar varsa lütfen bana akıl versinler yoksa param harcanıp gidecek :KK43:(

• Beğen
Reactions: Ybo

M3LB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
3
0
Gizem selam bende uzun araştırma sonucu cenk tokata 6 nisana ameliyat gün aldim. 3 isim var zaten doğru düzgün geçen. Sakın 3 5 ucuz olsun diye ugrasma bilinen isimleri araştır içine sindimi alırsın ameliyat gününü.

gzmm87

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
36
9
Gizem selam bende uzun araştırma sonucu cenk tokata 6 nisana ameliyat gün aldim. 3 isim var zaten doğru düzgün geçen. Sakın 3 5 ucuz olsun diye ugrasma bilinen isimleri araştır içine sindimi alırsın ameliyat gününü.
teşekkür ederim cenk tokatıda duydum ancak ben özgür sunay ile görkem çalışkan arasında kaldım. yok bu öyle ucuz olsun diye yaptırabileceğim bişey değil olmuşken iyisi olsun :) onca yıl hayalini kurmuşum merak etme sen :KK66: özgür sunaya daha önce burun ameliyatı olmuştum çok memnunum hiç sıkıntım yok ama görkem çalışkanında acayip fazla hastası ve yorumları var bir tane bile olumsuz sonuç yazan yok herkes iyiki tercih etmişim diyor şimdiden aklıma daha çok yatıyor doktor yarın özgür sunayda randevum var çarşambada görkem çalışkanda bakalım ne olacak bir an önce hayırlısıyla olayım istiyorum henüz eşimin haberide yok söylemedim gün alınca söylerim şimdi ne gerek var filan diyecek biliyorum çünkü. bir gün kala söyliycem ona nasılsa laf anlamayacak :) bari yorum yapma hakkı sadece 1 gece olsun

didolin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2010
344
111
bende ilk muayenem icin cenk tokattan gun aldim cok heycanliyim.cenk tokatin ameliyat ucreti nedir acaba?hangi hastanede ameliyat yapiyo?

M3LB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
3
0
Ben 8500 tlye ameliyat oluyorum. Yarin gazi hastanesinde :) bütün ameliyatlarini orda yapıyormuş.

Masal2012

Kalbim
Kayıtlı Üye
15 Mart 2013
131
149
selam kızlar izmirde yaşıyorum göğüslerim inanılmaz küçük ergen kız çocukları gibi uzun yıllar sonra silikon taktırmaya karar verdim ancak doktoru iyi seçmem gerektiğini düşünüyorum yakın zamanda bu ameliyatı olanlar varsa lütfen bana akıl versinler yoksa param harcanıp gidecek :KK43:(
Merhaba Gizemcim.. bende uzun arastirmalar sonucu 13 martta FATIH UYGUR'a ameliyat oldum. Inan cok memnun kaldim. Cok iyi, güven veren ve isteklerimizi anlayan bir doktor

Ybo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
49
7
Merhaba Gizemcim.. bende uzun arastirmalar sonucu 13 martta FATIH UYGUR'a ameliyat oldum. Inan cok memnun kaldim. Cok iyi, güven veren ve isteklerimizi anlayan bir doktor

Fatih Uygur ameliyat ücreti nedir ?ben de araştırıyorum su anda farklı doktorlar ,teşekkürler

Ybo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
49
7

Selam gzmm dr’un ozgur Sunay mu ?nasilsin ,memnun musun ,ben de arastiririyorum matista istiyorum ameliyat olmayi

Yukarı Alt