İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

sebnemgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
cnmcm alsancak irenbe kadın hast. doktoru opr.dr dilek aslan var inanılmaz bi insan bayılıyorum ona ..
işinde uzman yurtdışından seminerlere davet ediliyor konuşmacı olarak çok ilgili ve bilgili bi dr tavsiye ederim düşünürsen eğer googledan irenbe yaz numaraları filan çıkar zaten ..
geçmiş olsun

gxoxnxuxl xoxzçelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm canım buca natoda doruk tıp merkezi var ordaki dr.ayşe inmezde süper biri tecrübesine inanımaz güveniyorum tavsiye ederim hayırlısı olsun canım...

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:
buarada hangi dr lara gttin cnm merak ettim isim verebilir misin yerimseniben

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim doktorum Op.Dok.BÜLENT TURGUT AY.
Bu ikinci doğumumuda ona yaptırmak istiyorum.
Muayenahanesinde beklerken çıkan bir hastası zannedersem ilk kez ona gitmiş ve çıkarken yardımcısına süper bir doktor dediğini duydum,şayet bende memnunum.
Askeri hastane doktoru,karataş ve özel çınarlı kadın doğumda görev yapıyor.

keops35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
canım,ben 2 yılda 3 doktor dolaştım,3'ü de bir sebep bulamadı.kent hastanesi'nden namık demir'in teşhis ve tedavisiyle ilk ayda hamile kaldım.(gerçi bebeğimi kaybettim ama hala boşu boşuna bekliyor olacaktım,en azından umutluyum.)namık bey çok yoğun,1-2 ay sonraya randevu alabiliyorsun,ücreti de biraz yüksek ama yine de tavsiye ediyorum.en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alman dileğiyle... a.s.

serap xoxzbodur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Merhabalar. Dr. Umur Yensel derim .Süper biri, çok iyi.Arkadaşım hamile kalamıyordu, yumurtalıklarınsa sorun vardı. Kendisinin ve ALLAHIN yardımıyla hamile kaldı. Şuan 2 yaşında bir kızı var. İstersen özelden nosunu verebilirim. Ben 3 sene önce gittiğimde muaynesi 60 liraydı.

sebnemgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
buarada hangi dr lara gttin cnm merak ettim isim verebilir misin yerimseniben
herkeze teşekkür ederim öncelikle.şebnem tandoğan ve külal çukurova ya gittim.aslında iyi doktorlar ama ben ilgi bekliyorum.benden kan testi alıp hamile değilsin diyip kestirip atıcak bir doktor istemiyorum

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
canım karar senin kime gitmek nasipse ona gideceksin elbette hakkında hayırlısı olsun

Yukarı Alt