1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle

izmirde Kreş anaokulu

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve fosforum tarafından 10 Eylül 2017 başlatılmıştır.

10 Eylül 2017
    Konu Sahibi : fosforum
  1. fosforum

fosforum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. İzmir Balçova, Narlıdere çevresinde önere bileceğiniz anaokulu varmıdır?

2. 13 Eylül 2017
  3. gezginselin

gezginselin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    minikoloji kesinlikle canımmmmm alsancakta ben çok pimpiriğiim ama benim bile güvenimi kazandılar çocuğuma da iyi geldi vallahiii. kulube de yeni girdim ilk önerim sana :))))) bak değerlendir bi

4. 13 Eylül 2017
  5. fosforum

fosforum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Zaman ayırıp cevapladiginiz için çok teşekkür ederim fakat Alsancak bana çok uzak kalıyor Narlıdere ve Balçova tarafında arıyorum yine de tesekkur ederim

6. 13 Eylül 2017
  7. fosforum

fosforum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Zaman ayırıp cevapladiginiz için çok teşekkür ederim fakat Alsancak bana çok uzak kalıyor Narlıdere ve Balçova tarafında arıyorum yine de tesekkur ederim

8. 16 Kasım 2017
  9. aysehazine

aysehazine Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim kızımda minikolojiye gidiyorr:) geçen hafta görüşmeye gittik içimize okadar sindi ki hemen minikolojide karar verdik.Evde yemediği yemekleri bile orada yemeye başladı bizim kız ,öğretmenlerine de bayılıyor. İzmirde kreş düşünüyorsanız direk minikolojiyle görüşün derin uzak yakın bakmayın önemli olan çocuklarımızz:))