İzmir'de tavsiye edebileceğiniz iyi bir psikolog arıyorum!

sibermavi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Ekim 2018
Mesajlar
5
Emoji Skoru
0
Yaş
45
Kızlar İzmir'de bildiğiniz, mükemmel dediğiniz psikolog var mı? Ne olduğunu anlamadığım, bir tanı koyamadığım rahtsızlıklarım var,bunun için artık acilen bir psikoloğa gitme istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum:gitme:
merhabalar , .... tavsiyesi olarak ....İzmir geliyor aklıma. Ümit ederim biran önce iyi hissedersiniz kendinizi.Yanlız yerleri bostanlıda , ama gidip gelmeye değeceğini düşünüyorum hemde değişiklik olur sizin için..bayan psikologlar olduğundan bayanların halinden ve sıkıntılarından daha iyi anlıyorlar bence.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

ezgikoca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ocak 2019
Mesajlar
1
Emoji Skoru
0
Yaş
34
İikişkimize değer verdiğimiz ve bir şeyleri değiştirmek isteği ile Psikolog Sinem Demirel'e çift terapisi desteği almaya gittik. Fakat eşimle birlikte her ikimize de eşit mesafede davrandığını düşünmüyoruz. Suçlu arar gibi bir seans geçirdik. Evlilik karşıtı bir tavır sergilemektedir. Kendisinin rolü sanki eşimle birbirimizi ayırma üzerine gibiydi. Hiç memnun kalmadık ve farklı bir terapiste gittik iyi ki de gittik, evliliğimiz ve ilişkimiz o kadar güzel hal aldı ki.
 

rdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Ocak 2011
Mesajlar
24
Emoji Skoru
0
Çift terapisi için hem kendim hem de arkadaşlarım için memnuniyet duyduğumuz Psikiyatrist Mustafa Özden'i tavsiye ederim. Her çift görüşmesi yapan kişi terapist olmuyor, özel bir alan ve bu konuda yeterlilik sorgulamak gerekiyor. Ben kendim için Psikolog Ceren Erdur dan destek aldım. Kendi ihtiyacım açısından çok memnun kaldım, fazla detay vermek istemiyorum ama benim için önemli bir aşamaydı. Yönlendirdiğim birkaç arkadaşım da memnun kaldılar. Ama bir yakınım için çift terapisi sorduğumda kendisi çalışmadığı bir alan olduğunu söyleyip Mustafa Bey'i önerdi. Bu etik davranışı zaten benim gözümde özel bir yeri varken daha da özelleşti. Mustafa Bey de sadece çift çalışıyor mesela, bireysel danışan almıyor. Sınırlarını, yeterliliklerini, etik ilkelerini bilen kişilere başvurmanızı öneririm. tavsiyeediyorum.com da danışanların yazdıkları yorumlara bakarak, eğitimlerini ve çalıştıkları alanları inceleyerek karar verebilirsiniz. Ben de buralarda verilen çok ismi denedim ancak hepimizin ihtiyacı farklı oluyor, zaman kaybettim bu nedenle de bu konuyu çok önemsiyor ve bu dogrultuda detaylı birşeyler yazma ihtiyacı duyuyorum.
 

Beta leporis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Mayıs 2019
Mesajlar
1
Emoji Skoru
0
Yaş
37
Hatice topçu ya kesinlikle gitmeyin. Kadın psikologculuk oynuyor ilk bes dakika zaten anlarsiniz ama paraniza yazik olur.
 
Yukarı Alt