izmirde yaşanılası yer neresi sizce???

ESRARENGXIXZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızzzlarrrr İzmir'de oturanlar hangi semtte oturuyorsunuz ve hangi semt sizce yaşanılacak bir yer?Özellikle çocuğu olan anneler!!!Bana da fikir oluşturursanız sevinirim...
Bu konuda ısrarlıyım sürekli fikir değiştiriyorum.Karar vermesi çok zor.Sonunda pişmanlık duymak da var.
Çocuklu bir aile gamyoncuiremsuolduğumuz için çocuğumuzu da oturduğumuz semte göre okula göndereceğimiz için önemli bir seçim bence...:kahve:

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Pro Üye
Emoji Skoru
9
Ksk...Göztepe.. Bornova... Hatay ...Güzel bahçe... Mithat paşa...Balçova...Alsancak...Oğlum Karşıyakada okuyor ailem herkez kskde kısa sürede nasipse yanlarındayım ..Sanırım yazmadığım fazla yer kalmamış ama belli başlı semtler bunlar Heyyyt be yaşanası yer İzmirim Seviyorum ben hemde çok karış karış kokusunu havasını insanını herşeyini..İyiki burdayım burda doğdum burda yaşıyorum

M

-mutluluk-

Ziyaretçi
vallah arkadaş vazgeçemediğim tek şey izmirdir.....herşeyiyle bambaşkadır insanların samimiyeti deniz kokusu rahatlığı........yaşanası bi şehiridir yanii..ben karşıyaka da oturuyorum ve karşıyakadanda vazgeçemem doğrusu ve kesinlikle tavsiye ederim

charming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ege'nin incisi :asigim:

Bornova,karşıyaka,alsancak,hatay,balçova...

Buraları tavsiye edebilirim.

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Emoji Skoru
52.072
Bornova'da oturuyorum..Çok seviyorum burayı..hihoyyyt
Karşıyaka ve Alsancak da çok güzel..kaydirigubbakcemile2
Ama Bornovam başka be:lepi:

BENOZ

GECE VE GÜNDÜZ ÇIBIK
Pro Üye