izmirli anneler hastane ve doum creti

ceyrem

EyMeN eFe'lerin efesi..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
izmirde doğum yapacak anne adayı varmı aranızda hastanelerdeki sezeryan ve normal doğum ücretlerini biliyormusunuz bilen varsa paylaşabilirmi...çınarlı yı çok metediyolar ama ....yerimseniben

basak 35

iki melek annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
canım ben 3 ay bebek tedavisi gördüm o hastanede fiatlar bana çok yüksek geldi o hastane dr ların hastanesi özelde dogum yapmak isteyen hastalarını orada yaptırıyorlar. banada özel hayat hastanesini tavsiye ettiler fiaatları uygun imiş ssk anlaşması var ege üniversitesinide düşün istersen ben şimdi oraya tedavi oluyorum.
ama küvez bakımından tepecik kadın dogum hastanesinde hiç bir sorun yok ama digerlerinde küvez bulunmuyor bebek rahatsızlanınca dışarıdan bulmak zorunda kalınılıyor bunuda göz önünde bulundur canım.çok şeymi yazdım ne

ceyrem

EyMeN eFe'lerin efesi..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
düşüncene ve fikrine teşekkürler değerlendiricem ama benimde drum çınarlıda yaptırıyo fiyatını soramadım daha ama kaç civarı acaba

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Pro Üye
Emoji Skoru
3
düşüncene ve fikrine teşekkürler değerlendiricem ama benimde drum çınarlıda yaptırıyo fiyatını soramadım daha ama kaç civarı acaba
Eğer yanılmıyorsam 2000-3000ytl arasında olduğunu duymuştum.Doktorunla olan anlaşmana da bağlı.

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Özel Gazi hastanesinin ki 1000ytl .Yakınlarım orada yapmayı düşünüyorlar.Sende bir araştır.

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
izmirde doğum yapacak anne adayı varmı aranızda hastanelerdeki sezeryan ve normal doğum ücretlerini biliyormusunuz bilen varsa paylaşabilirmi...çınarlı yı çok metediyolar ama ....yerimseniben
Benim doktorum bi tıp merkezinde çalışıyo, ama doğumumu çınarlı hastanesinde yaptıracak. Fiyatınıda konuştuk, normal doğum 2200, sezaryen doğum 2500. Artık SGK ile özel hastanelein anlaşması bitti diye biliyorum, o yüzden çok uçukmuş gibi gelmedi sanki bana ücreti.Hem hastaneyide çok tavsiye eden var gerçekten.

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Benim doktorum bi tıp merkezinde çalışıyo, ama doğumumu çınarlı hastanesinde yaptıracak. Fiyatınıda konuştuk, normal doğum 2200, sezaryen doğum 2500. Artık SGK ile özel hastanelein anlaşması bitti diye biliyorum, o yüzden çok uçukmuş gibi gelmedi sanki bana ücreti.Hem hastaneyide çok tavsiye eden var gerçekten.
canım eğer bir mahsuru yoksa doktorun kim?memnunmusun?

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
canım eğer bir mahsuru yoksa doktorun kim?memnunmusun?
Doktorumun adı Serdar FARMAKA. Yeşilyıut dev. has. Karşısındaki can tıp merkezinde çalışıyo. Eğer doktorunun değiştireceksen tavsiye ederim gerçekten, ben memnunum yani.

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.328
Benim doktorumda çınarlıda yaptırıyor... ssk la anlaşmaları kalkmış...benim dr. um 2400 falan dedi, herşey dahil mi buna dedim yenidoğan bakımı , aşısı vs. evet dahil dedi...sünnette yaptıracağım için kararsızım ne yapıcam bilmiyorum.Bir de menemende seda hastanesi varmış orasıda iyi diyorlar bakıcaz artık...ama doktorumuda açıkçası pek değiştirmekte istemiyorum hadi hayırlısı bakalım...

burko

Hoşgeldin minik kuzum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benim Tepecik doğum hastanesinde çalışan bir tanıdığım var. Uzmanlıkları bu olduğu için doğum konusunda onlardan profesyonelini bulamazsın diyor. Acil bir durumda her çeşit müdahaleyi yapabilmek için gereken tüm imkanlara sahiplermiş. Malzemeleri özel hastanelerin bir çoğundan kaliteli ve daha sterilmiş. Ben kendim doğuracak olsam başka yere hayatta gitmem diyor. Yalnız benim tek kafamı bulandıran, normal doğumda epidural yapmıyorlarmış. Ben de o şekilde tercih ediyorum. Bence orayı da bir düşünün kızlar.

Yukarı Alt