Ka ksmesine sarmsak ya?

reallife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar kaşlarmn bazı yerleri çıkmıyo.sarımsak yağı aldım.szce işe yarar mı yada napmalıyım bi fikri olan?:çok üzgünüm:

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben sarımsak yağından çok memnun kaldım,dökülen ve seyrekleşen yerleri gürleşti ..

vesta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Aynı sorun bende de var.Fındık yağı alıcaktım.Bu yağlar da kaş çıartmazsa artık kaş dövmesi yaptırcam.

simeron

TATLIŞ'yla çok mutlu :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
sarımsağı sür bekle yatmana bi saat kala da üstüne dove krem sür kokusunu duymazsın nitekim dove nivea gibi nemlendiricilerinde tüğlenme yaptığını duymuştum :)

nil_ayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ayy bende hiç bi etkisi olmadı ya ..
aksine sarımsak yağı ve sarımsağın kendisi döktü..
ama kişiden kişiye fark ediyor tabiki genedee bi denemek lazım..

E

Esmerquzeli

Ziyaretçi
arkadaşlar kaşlarmn bazı yerleri çıkmıyo.sarımsak yağı aldım.szce işe yarar mı yada napmalıyım bi fikri olan?:çok üzgünüm:
kesinlikle işe yarar canım sen kullan her akşam sür kaşlarına 1 saat bekle sonra bol su ile yıka...hatta eski rimel fırçan varsa onunla sür...ben 1 aydır kullanıyorum benim kaşlarım zaten kalındır ama şu son zamanlarda çok dökülme oldu ama şuan toparlandı ve kaşlarımı aldırmayıda bıraktım...ben etkisini gördüm biraz inş sende görürsün...

Z

zarifecik

Ziyaretçi
ben de kaşımı baya bi yoketmiştim bi tanıdık söylemişti yaptım hiç olmayan yerden bile çıtkı.kabuklu cevizi ateşte yakıcaksınız sonra kabuğu ayıklayıp tülbent gibi bişeye sarıp eziceksiniz onun içindeyken kaşınıza süreceksiniz kötü kokmuyo en kötü ihtimal çıkarmasa bile şekil veriyo ki benden kötü örnek olmazkaydirigubbakcemile2

simeron

TATLIŞ'yla çok mutlu :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
kuafördeki kız sarımsakla badem yağını karıştır sür dedi,bunun hakkında deneyimi ya da fikri olan kızlar?? bayramdan sonra başlyacağım ama bu karışımı mı yapsam yoksa sadece sarımsak ve badem i ayrı mı kullansam bilemiyorum yaa

Yukarı Alt