Kaç Kitap Okudunuz?

Che

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Böyle bir başlığın açılmadığını farkederek. bu başlığı açmak istedim.
şimdiye kadar kaç kitap okuduğumuzu paylaşalım ne dersiniz???...

Che

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
bu konuyu açan kişi olarak ilk ben yazayım.
ben şimdi 322. kitabıma başladım.

canlarım cevaplarınızı bekliyorum...
sevgilerimle...

Che

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Hiç kimse cevap yazmamış.
canlarım nerdesiniz...

E

ecitah

Ziyaretçi
Che .!.:
Hiç kimse cevap yazmamış.
canlarım nerdesiniz...

canım ben saymadım ama en fazla 100 okumuşumdur o da genç kızlığımdan bu yana o zamanlar bize kimse kitap almıyordu ben arkadaşlarımdan okuyup iade ediyordum birde gazetelerde kitap fasükül olarak verilirdi o şeşilde iki kitap yapmıştım.o yüzden tam olarak bilmiyorum birde roman falan da okurdum ben eskiden fotoromanlar vardı çok güzel aşk hikayeleri olurdu :laugh: :laugh:

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
yavvv chem iyi diyonda herkes senin gibi sebat edip saymamıştırki canım. ben ne kadar düşünsemde onun hesabını yapamam mesela. ama aklıma gelen tek şey ilk okuduğum ciddi kitap (yani sayfa vede içerik olarak:smile: ) MARK TWAIN -TOM SAWYER. hiç unutamam. öğretmenim hediye etmişti ve onun sayesinde kitap okumayı sevdim. allah razı olsun. umarım yaşıyordur ve allah uzun ömürler verir.
paylaşımın için sağol canım.
bu arada unutmadan buluşmaya gelmemezlik etme sakın....

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
valla bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa senin kadar olmadığıdır çocukluğumdan beri 80-90 kitap okumuşumdur heralde

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
serayy .!.:
yavvv chem iyi diyonda herkes senin gibi sebat edip saymamıştırki canım. ben ne kadar düşünsemde onun hesabını yapamam mesela. ama aklıma gelen tek şey ilk okuduğum ciddi kitap (yani sayfa vede içerik olarak:smile: ) MARK TWAIN -TOM SAWYER. hiç unutamam. öğretmenim hediye etmişti ve onun sayesinde kitap okumayı sevdim. allah razı olsun. umarım yaşıyordur ve allah uzun ömürler verir.

ha bu arada ilk kitabımı okurken henüz 10 yaşındaydım.......

Che

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
serayy .!.:
canım ben okuduğum kitapları bir defterim var oraya yazıyorum. böylelikle de bir liste oluşturdum.
canım kesinlikle geliyorum.
asla kaçırmam.
şekerlerimi unutma tsmsm mı.
canımsın seni çok özledim.

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
Emoji Skoru
227
CANIM HİÇ SAYMADIM AMA 500 Ü BULMUŞTUR KESİN..6 YAŞIMDAN BERİ OKUYORUM Bİ ALİM OLAMADIM..DÜNYA EĞİL KARŞIMDA BE!!!:1cool: :hooray: :anlarsinja:

Che

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
emcan01 .!.:
valla bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa senin kadar olmadığıdır çocukluğumdan beri 80-90 kitap okumuşumdur heralde
canım bence bir kitap okumanın bile çok değeri vardır.
asla küçümsememelisin.
devam etemelisin.
okumak çok güzeldir.
sevgilerimle...

Yukarı Alt