• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kaç yaşlarında evlilikler normaldir?

Uye12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
297
35
ikimizde farklı konulardan konusmusuz... Benm anlatmak istediğimle senin anladıgn ve anlattgn aynı değil :KK66: Bilimsel olarak yaklaşmana gerek yok neyin ne oldugunu biliyorum.. İkimiz de aynı konudan bahsediyoruz zaten :) sen olayı yanlış anladıgından tersini söyluyorum sanmışsın... Yaşş kaçtı acaba ?
Bence aynı konuyu konuşuyoruz. Sen kadının karakter veya görünüş açısından daha erken olgunlaşacağını savunuyorsun. Ben ise bu söylediğinin yanlış olduğunu belirtiyorum. Ki zaten başka durumlarla da anlattım. Düşüncemin doğruluğu için ispata gerek duyduğumdan açıklama da yaptım. Yaşım 23.

yildiz7986

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.689
855
Bence aynı konuyu konuşuyoruz. Sen kadının karakter veya görünüş açısından daha erken olgunlaşacağını savunuyorsun. Ben ise bu söylediğinin yanlış olduğunu belirtiyorum. Ki zaten başka durumlarla da anlattım. Düşüncemin doğruluğu için ispata gerek duyduğumdan açıklama da yaptım. Yaşım 23.
gençmişsin ileride anlarsın ne demek istediğimi... veee tamam haklısın :KK66: iyi bak kendine..
Kadının karakter ve gorunus olarak olgunlaşacagından bahsetmedim :KK66: Erkekler daha geçç olgunlaşlr dedim ve bu doğru. . Kadından bahsetmedim olgunlaşma konusunda.. haklısın :KK66:

dnsduru1516

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
761
605
ben 20sinde evlenip 30unda hala mutlu bi evliliği olan kimseleri görmedim açıkçası. en az 25 bence ne istediğini iyi anlıcağın bi yaşta olmalısın. kendi 20 yaşımı düşünüyorum da o zamanlar kendimi deli gibi asık olduğumu zannettiğim kişiyle evlenseymişim hayatım kayarmış mutsuzluktan...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-08-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Uye12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
297
35
gençmişsin ileride anlarsın ne demek istediğimi... veee tamam haklısın :KK66: iyi bak kendine..
Kadının karakter ve gorunus olarak olgunlaşacagından bahsetmedim :KK66: Erkekler daha geçç olgunlaşlr dedim ve bu doğru. . Kadından bahsetmedim olgunlaşma konusunda.. haklısın :KK66:
Evet ben haklıyım ama sen hala direniyorsun erkek geç olgunlaşır diye. Neyse böyle düşünenler erkek kölesi kişilikler. Sonra haberlerde filan duyuyoruz kocası öldürdü, dövdü bilmem ne diye. Geç olgunlaşma değil bu, şımartılma. Uzatmaya gerek yok.

yildiz7986

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.689
855
Evet ben haklıyım ama sen hala direniyorsun erkek geç olgunlaşır diye. Neyse böyle düşünenler erkek kölesi kişilikler. Sonra haberlerde filan duyuyoruz kocası öldürdü, dövdü bilmem ne diye. Geç olgunlaşma değil bu, şımartılma. Uzatmaya gerek yok.
Kölelişme fln diye bakmıyorm olaya sen daha neyin doğru neyin yanlış oldgnu bilmiyosn büyüklk bende kalsn tatlım 👍

Yukarı Alt