Kaç yaşlarında evlilikler normaldir?

Uye12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
276
28
ikimizde farklı konulardan konusmusuz... Benm anlatmak istediğimle senin anladıgn ve anlattgn aynı değil :KK66: Bilimsel olarak yaklaşmana gerek yok neyin ne oldugunu biliyorum.. İkimiz de aynı konudan bahsediyoruz zaten :) sen olayı yanlış anladıgından tersini söyluyorum sanmışsın... Yaşş kaçtı acaba ?
Bence aynı konuyu konuşuyoruz. Sen kadının karakter veya görünüş açısından daha erken olgunlaşacağını savunuyorsun. Ben ise bu söylediğinin yanlış olduğunu belirtiyorum. Ki zaten başka durumlarla da anlattım. Düşüncemin doğruluğu için ispata gerek duyduğumdan açıklama da yaptım. Yaşım 23.

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.666
841
Bence aynı konuyu konuşuyoruz. Sen kadının karakter veya görünüş açısından daha erken olgunlaşacağını savunuyorsun. Ben ise bu söylediğinin yanlış olduğunu belirtiyorum. Ki zaten başka durumlarla da anlattım. Düşüncemin doğruluğu için ispata gerek duyduğumdan açıklama da yaptım. Yaşım 23.
gençmişsin ileride anlarsın ne demek istediğimi... veee tamam haklısın :KK66: iyi bak kendine..
Kadının karakter ve gorunus olarak olgunlaşacagından bahsetmedim :KK66: Erkekler daha geçç olgunlaşlr dedim ve bu doğru. . Kadından bahsetmedim olgunlaşma konusunda.. haklısın :KK66:

dnsduru1516

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
594
447
ben 20sinde evlenip 30unda hala mutlu bi evliliği olan kimseleri görmedim açıkçası. en az 25 bence ne istediğini iyi anlıcağın bi yaşta olmalısın. kendi 20 yaşımı düşünüyorum da o zamanlar kendimi deli gibi asık olduğumu zannettiğim kişiyle evlenseymişim hayatım kayarmış mutsuzluktan...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-04-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Uye12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
276
28
gençmişsin ileride anlarsın ne demek istediğimi... veee tamam haklısın :KK66: iyi bak kendine..
Kadının karakter ve gorunus olarak olgunlaşacagından bahsetmedim :KK66: Erkekler daha geçç olgunlaşlr dedim ve bu doğru. . Kadından bahsetmedim olgunlaşma konusunda.. haklısın :KK66:
Evet ben haklıyım ama sen hala direniyorsun erkek geç olgunlaşır diye. Neyse böyle düşünenler erkek kölesi kişilikler. Sonra haberlerde filan duyuyoruz kocası öldürdü, dövdü bilmem ne diye. Geç olgunlaşma değil bu, şımartılma. Uzatmaya gerek yok.

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
5.265
13.143
25’te evlendim. 25’ten önce tavsiye etmem. Minimum yaş 25 olmalı şahsi fikrm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.666
841
Evet ben haklıyım ama sen hala direniyorsun erkek geç olgunlaşır diye. Neyse böyle düşünenler erkek kölesi kişilikler. Sonra haberlerde filan duyuyoruz kocası öldürdü, dövdü bilmem ne diye. Geç olgunlaşma değil bu, şımartılma. Uzatmaya gerek yok.
Kölelişme fln diye bakmıyorm olaya sen daha neyin doğru neyin yanlış oldgnu bilmiyosn büyüklk bende kalsn tatlım 👍

Yukarı Alt