Kaç yumurtaniz oldu? Kaçi döllendi ?

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Ultrasonda 5 yumoşum görünüyor. 2 gün sonra toplacak inşallah. Arkadaşlar sizin kaç yumurtanız oldu ? Kaçı döllendi ve kaç embriyo transfer edildi size? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

acem_kizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ultrasonda 5 yumoşum görünüyor. 2 gün sonra toplacak inşallah. Arkadaşlar sizin kaç yumurtanız oldu ? Kaçı döllendi ve kaç embriyo transfer edildi size? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
canım benim 12 tane yumurta toplandı 5 tanesi tutmuş 4 tana transfer ettiler sonucu aldım sonuç degr 25,79 cumartesi ultrasyonda bakılacak

swetlana

ASKISIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
senın degerın 25,79 sa hamılelık var yalnız 2 gun sonra tektar test yaptırman lazım bu deger ıkı katına cıkması lazım deger cıkarsa gayet ıyı bıde bı arkadas vardı onun degerıde bu sekılde basladı ve yukseldı suan hamıle inş senınde ole olur

acem_kizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
senın degerın 25,79 sa hamılelık var yalnız 2 gun sonra tektar test yaptırman lazım bu deger ıkı katına cıkması lazım deger cıkarsa gayet ıyı bıde bı arkadas vardı onun degerıde bu sekılde basladı ve yukseldı suan hamıle inş senınde ole olur
inşallah canım ya dr pozitif dedi ama iki gün sonra bişey istemedi

MELXIXS 78-5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim 17 yumurta toplandı.16sı olgun çıktı.12si döllendi.3 tanesi transfer edildi.7 tane donduruldu....

adayadayxix

sezin'im bal kızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim 7 tane yumoşum olmuştu, hepsi döllendi. 3 ü transfer edildi, 4 ü donduruldu. hakkında hayırlısı olur inşallah.

Yukarı Alt