Ka├žarak evlenenler yardiimm­čśö

denizliligenc1995

Umut dolu insanlar─▒z
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Eyl├╝l 2017
1.365
1.777
Arkada┼člar gittik ka├žtik. 1 hafta kaldik. Babam gilin elini ├Âpmeye geldik evet ├╝z├╝ld├╝ler hemde ├žok ├╝z├╝ld├╝ler babamla sarildik a─čladik. Ve bugun ni┼čanim oluyor. Hemde babam gilde destek. ├çok ┼č├╝k├╝r zor oldu ama ├žok guzel oldu. ┼×u zamana kadar iyi dilekde bulunanlara te┼čekk├╝r ederim ­čĄŚ­čĄŚ

ne desem bo┼č
─░n┼čaAllah mutlu olursunuz

bahar09876

Az insan, ├žok huzur
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Haziran 2020
930
1.658
Arkada┼člar gittik ka├žtik. 1 hafta kaldik. Babam gilin elini ├Âpmeye geldik evet ├╝z├╝ld├╝ler hemde ├žok ├╝z├╝ld├╝ler babamla sarildik a─čladik. Ve bugun ni┼čanim oluyor. Hemde babam gilde destek. ├çok ┼č├╝k├╝r zor oldu ama ├žok guzel oldu. ┼×u zamana kadar iyi dilekde bulunanlara te┼čekk├╝r ederim ­čĄŚ­čĄŚ
Baban istiyordu ama annen istemiyordu.annen ne diyor?ondan bahsetmedin? ­čśĽ

stbmerve

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Nisan 2020
817
482
sevdi─čim biri var her┼čeyiyle ├žok g├╝zel anla┼čiyoruz. Ama ne yaptiysam ne ettiysem ailemi hi├ž bir ┼čekilde ikna edemedim. Hatta intihara bile kalki┼čtim genede vermediler. Neyse kisaca biliyorum bunun k├Ât├╝ bi┼čey oldu─čunu ama ba┼čka ├ža─čremizde yok. Sadece ka├žarak evlenenlerin tecr├╝belerini ├Â─črenmek istiyorumm.
B├Âyle bir ├žocukluk arkada┼č─▒m var ve hayat─▒ berbat oldu. Yanl─▒┼č yapt─▒─č─▒n─▒ bile bile tecr├╝be alsan ne olur? Komik olma mant─▒kl─▒ ol