Kaçıncı günde yapılmalı ?

omurdeniz932

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2020
64
19
29
Merhaba beta hcg kanda en erken ne zaman çıkar acaba 29 mayıs bir sonraki regl tarihim. 3 mayıs sat .
Idrar testinde ne zaman yapmak lazım günüm geçmeden ogrenemezmiyim acaba . Sag kasigimda batma var jinekolga gitsem usg ile bakınca gebelik varsa görebilir mi acaba

Elifmrtoglu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
478
148
25
Âdet gecikmesi ile idrarda belli olur oda yumurtlama dan 16 gün sonra
kanda da adet gecikmesi bir gün sonrası gözükür diye biliyorum

NasipAe

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
119
70
33
Merhaba beta hcg kanda en erken ne zaman çıkar acaba 29 mayıs bir sonraki regl tarihim. 3 mayıs sat .
Idrar testinde ne zaman yapmak lazım günüm geçmeden ogrenemezmiyim acaba . Sag kasigimda batma var jinekolga gitsem usg ile bakınca gebelik varsa görebilir mi acaba
Benim doktorum 10 gün önce kan testi yapmıştı bi defa ben hamile değildim. Demek ki bekleniyor.
İdrarda regle birkaç gün kala yapıp hafif çizgi görenler de var ama regl günü yapın diyorlar ya da 3 gün sonrası.
Yumurtlamanıza bağlı 10 12 gün sonrası kanda hcg yükseliyormuş.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Eflatunyesil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2020
10
1
21
Aşko eczaneden ovülasyon testi al fiyatı pahalı falanda değil içinde birkaç tane var onu uygula en doğru günü o testten hesaplaman daha mantıkli diğer yöntemlere gore bence