• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

ZzeynooZz

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2020
51
140
Kızlar herkese selam.
Sizlerde ya da eşlerinizde/partnerlerinizde olan cinsel problemleri konuşup fikirleşmek ve içimizi dökebileceğimiz, aynı zamanda psikolojik olarak da rahatlayabileceğimiz bu başlığı oluşturmak istedim.

ZzeynooZz

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2020
51
140
ne gibi mesela bir cinsel problem .sertleşme,kısa sürme gibi şeyler mi ?
evet canım. kendi sorunlarımız da olur. eşlerimizin sorunlarıyla ilgili de olur. çünkü bu konuda biz kadınlar erkeklere göre daha iyi araştırıyoruz ve daha iyi bilgiler topluyoruz. ne yazık ki bu araştırma, paylaşma ve bilgi edinme konusunda erkeklerden daha iyiyiz.

Vera11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
21
5
yani erken boşalma, sertleşme sorunu, cinsel isteksizlik konuları da olabilir.
Benim evliliğimde var daha 8 aylık evliyim sertleşme sorunu yaşadık ve bu eşimi aşırı üzdü macun ile destek aldık hep şimdi sertleşme sorununu aştık bu olay cinsel.isteksizlige sebep oluyordu onda

ZzeynooZz

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2020
51
140
Benim evliliğimde var daha 8 aylık evliyim sertleşme sorunu yaşadık ve bu eşimi aşırı üzdü macun ile destek aldık hep şimdi sertleşme sorununu aştık bu olay cinsel.isteksizlige sebep oluyordu onda
Şimdi durum nasıl canım? İlerleme sağlayabildiniz mi?

Vera11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
21
5
Evet sağladık ama erkek psikolojisini tamamen yıkan bir durum çoğu zaman böyle nasıl evli kalabiliriz diye düşündüm kendimde hata aradım. Sizde de böyle bir sorun varsa bi önerim olabilr

ZzeynooZz

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2020
51
140
Evet sağladık ama erkek psikolojisini tamamen yıkan bir durum çoğu zaman böyle nasıl evli kalabiliriz diye düşündüm kendimde hata aradım. Sizde de böyle bir sorun varsa bi önerim olabilr
Önerin nedir canım belki yapabilirim. Her türlü fikri deneyerek artık sonuca ulaşmam lazım

Vera11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
21
5
Eğer sertleşme sorunu yaşıyorsanız epimedyumlu macunlar var onlar ile evliliğiniz daha iyi olabilir

Yukarı Alt