• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
429
Ben doğumdam sonra hiçbir şekilde ilişkiye girmek istemiyorum. 3 yıl olacak doğum yaptığım. Ve zor bir doğum olmuştu. Onun etkısinde mıyım aceba bilmiyorum. Ve canım çok yanıyor. Eşim desen çok hoyrat canımı o da çok yakıyor. Tam ilişkinin ortasında canımı o kadar yakıyor ki sinirlerim tavan yapıyor kalkıp tokadı patlatasım geliyor. İğreniyorum ilişkiden. Hslbuki doğumdan önce gayet normaldi

Busenuray06

Başarı değer yaratmakla alakalıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
196
326
Ben doğumdam sonra hiçbir şekilde ilişkiye girmek istemiyorum. 3 yıl olacak doğum yaptığım. Ve zor bir doğum olmuştu. Onun etkısinde mıyım aceba bilmiyorum. Ve canım çok yanıyor. Eşim desen çok hoyrat canımı o da çok yakıyor. Tam ilişkinin ortasında canımı o kadar yakıyor ki sinirlerim tavan yapıyor kalkıp tokadı patlatasım geliyor. İğreniyorum ilişkiden. Hslbuki doğumdan önce gayet normaldi
Bunu eşinize soylediniz mi belkide sizin zevk aldığınızı hoşunuza gittiğini düşündüğü icin yapıyordur

bademmelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2015
545
483
Canımın çok yandığını söyledim ama koyun ve kasap meselesi gibi düşünün
Acidan kastınız nedir acaba mesele bendede iltihap vardi buda agri yapiyordu ilişkide ve kuruluk yapiyordu ve cok aciyordu tedavi oldum ve duzeldi acaba sizde de kuruluk mu var cunku aci gerçekten insanı soğutuyor

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
429
Acidan kastınız nedir acaba mesele bendede iltihap vardi buda agri yapiyordu ilişkide ve kuruluk yapiyordu ve cok aciyordu tedavi oldum ve duzeldi acaba sizde de kuruluk mu var cunku aci gerçekten insanı soğutuyor
Nasıl anlatıyım şimdi 😜 acıyo işte 🤭🤭. Eşim biraz hard seviyo birde. Bu durum benim için eziyet resmen. Bitsin diye dua ediyorum. İlişkiden sonra bazen ertesi gün bile sızlama oluyor. Ya zaten dedim da doğumlarımdan sonra bana bieşeyler oldu. Bana dokunulmasına asla ama asla tahammül edemiyorum. Önceden mesela el kol sakası sevmez mümkün mertebe fiziksel temasta bulunmazdım. Özellikle yapmıyordum ama ihtiyaç da duymuyorum. Şimdi değil birinin dokunması yanımda oturması bile beni darlıyo.

bademmelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2015
545
483
Nasıl anlatıyım şimdi 😜 acıyo işte 🤭🤭. Eşim biraz hard seviyo birde. Bu durum benim için eziyet resmen. Bitsin diye dua ediyorum. İlişkiden sonra bazen ertesi gün bile sızlama oluyor. Ya zaten dedim da doğumlarımdan sonra bana bieşeyler oldu. Bana dokunulmasına asla ama asla tahammül edemiyorum. Önceden mesela el kol sakası sevmez mümkün mertebe fiziksel temasta bulunmazdım. Özellikle yapmıyordum ama ihtiyaç da duymuyorum. Şimdi değil birinin dokunması yanımda oturması bile beni darlıyo.
Anladim bebek yagi kullanmayi dene iliskiden önce belki acı icin ise yarayabilir diger durum eşinle aranda sorun yaratabilir yardim almalisin esinde biraz sakin olsun karsisindaki de kadin yahuu

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
429
Anlayana davul zurna az, anlamayana sivri sinek saz 😊 ilgine çok mersi canım. Yok yo rahim yolunun kısa olduğunu düşünüyorum. Evli miydin bu arada?

Yukarı Alt