Kadın İnterfilitesinde Azalan Yumurta Rezervinde Başarılı Klinikler(İSTANBULDA)

ses_82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Arkadaşlar İzmirden İstanbula tedavie gtimek istiyorum çalıştığım için birkez izin almaya çalısıcam ama iyi bir klinige gitmek istiyorum.yükselen fsh, azalan yumurta rezervinde başarısı kanıtlanmış olan bir hastane varmı?

meldi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar İzmirden İstanbula tedavie gtimek istiyorum çalıştığım için birkez izin almaya çalısıcam ama iyi bir klinige gitmek istiyorum.yükselen fsh, azalan yumurta rezervinde başarısı kanıtlanmış olan bir hastane varmı?
ses çok iyi arştır. artık bu işte kim iyi kim kötü bilmiyorum. bende seninle aynı durumdayım. seni hatırlıyorum. kentte israel aruh un hastasıydın. halkkımızda hayırlısı olsun. senin fsh ve yaş kaç canım..

ses_82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ses çok iyi arştır. artık bu işte kim iyi kim kötü bilmiyorum. bende seninle aynı durumdayım. seni hatırlıyorum. kentte israel aruh un hastasıydın. halkkımızda hayırlısı olsun. senin fsh ve yaş kaç canım..
Canım yas28 fsh 11,32

deniz_deniz_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende izmirliyim fsh ilk tüp bebek denememde 10.5 mayısda geçen ay 2. tüp bebek denemesinde 11 olmuş ve başarısız orta derecede yumurta elde edildi zati ama olmadı yine şimdi beklemedeyim.çikolata kistim var biran önce hamile kalmamda gerekiyor Allah yardımcımız olsun arkadaşım
yaş 29 benim

Yukarı Alt